Novi evro bankovci

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

žolca
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 71
Joined: Thu Feb 04, 2010 11:32 am

Re: Novi evro bankovci

Post by žolca »

Zdravo,
Saga o novih bankovcih se nadaljuje. Danes sem dobil večjo količino bančno novih bankovcev z eno napako. Vsi so letnik 2002 kode F/N.
Kje so tako obljubljeni bankovci z letnico 2013? Kaj smo tudi po zaslugi Banke Slovenije res Bananistan, saj si upam trditi, da po 1.maju 2013 vsaj 70% bankovcev po 5 Eur vpisanih z moje strani nosi letnico 2002. In veliko večino sem jih dobil v raznih poslovnih bankah. Kar pa me najbolj moti pri starih bankovcih? Zgodilo se mi je kakih 14 dni nazaj, da po skoraj 300 vpisih rabljenih petakih z letnico 2002 nisem imel ne zadetka, ne opombe "to ste že vpisali"
Imam občutek, da so na EBT zbrisali iz evidence ogromno količino bankovcev saj tudi veliki "zadetkarji" kot je npr emppu nimajo več toliko zadetkov.
Pa še to: Opazil sem, da se v Sloveniji drastično zmanjšuje število vpisanih bankovcev, kakor tudi vpisovalcev . Kriza ali je kaj drugega.
Pa naj bo lep dan še naprej!
mizar
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 136
Joined: Tue Jun 05, 2012 5:18 pm
Location: Slovenia

Re: Novi evro bankovci

Post by mizar »

Je bilo uradno pojasnjeno, da bodo do porabe zalog postopoma dani v obtok tudi že natisnjeni petaki. Izbrisali so vsaj 2 velika goljufa - romeotango pa še en. Glede ostalega pa ne vem.
User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Novi evro bankovci

Post by gergapsek »

žolca wrote:
Imam občutek, da so na EBT zbrisali iz evidence ogromno količino bankovcev saj tudi veliki "zadetkarji" kot je npr emppu nimajo več toliko zadetkov.
Nič se ni brisalo, razen, kot je že mizar pravilno ugotovil, lažni vnosi raznih posameznikov, ki jim je v zabavo "izumljanje" bankovcev.
Ni pa čudno, da je zadetkov manj, ker se stari, izmučeni in s tem pogosto tudi od nas vpisani bankovci po vsej Evropi odstranjujejo iz prometa in nadomeščajo bodisi s starimi 2002 iz zalog, bodisi z novimi bankovci serije Evropa.
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Novi evro bankovci

Post by Rafaelus »

No če sem iskren je tole vpisovanje tudi meni postali res neko sizifovo delo. Vpisuješ in se trudiš, pol pa neki debili zafrkavajo in tebi pobrišejo vse zadetke al tudi vpisane ne vem. Mislim da me počasi mineva čeprav sem zadevo vzel resno kot vsako stvar ki se je lotim. V bistvu porabim preveč časa in energije in 63 let pa tudi ni več 36 let. Tako da se počasi poslavljam in vsem ki ste me obiskali ali imeli z mano zadetke želim še veliko vpisanih in predvsem zanimivih ZADETKOV.

Lepo se imejte in več se smejte - Rafaelus :wink:

p-p-

Še malo statistike :


Zanimivi zadetki: 3,568
Vpisani bankovci: 153,780
Razmerje zadetkov: 1 : 43.1

Včlanjen: 2009-08-11
Slovenj Gradec, Slovenija

Mednarodna lestvica: 121
Državna lestvica: 5
Krajevna lestvica: 1

Vrednost vpisanih bankovcev: 1,583,665 €
Povprečna vrednost vpisanih bankovcev: 10.30 €
žolca
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 71
Joined: Thu Feb 04, 2010 11:32 am

Re: Novi evro bankovci

Post by žolca »

Rafaelus,
S tvojim razmišljanjem se popolnoma strinjam, razen v eni točki.
Kar ne morem si zamisliti, da bi ti nehal vpisovati zato te prosim, da še enkrat pretehtaš tvojo odločitev.
Na koncu koncev 63 let niso nobena leta.
Drugače pa veliko zdravja in vse lepo!
aspik :D
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”