Glasovanje za W-EBTM 2014

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

Post Reply
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by LonaPo »

Lep pozdrav!

Poleg Maribora za organizacijo zimskega EBTM 2014 kandidira tudi Lizbona.
Svoj glas o željeni lokaciji lahko oddate v tej temi.

O kandidaturi oz programu pa lahko več preberete v tej temi.

Lp
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by gergapsek »

Ponuja se priložnost, da v :flag-si: organiziramo 2. mednarodno oz. natančneje 1. zimsko mednarodno srečanje, ki ponuja vsem, ki so vam bile dosedanje lokacije predaleč možnost, da spoznate nove obraze takorekoč kar doma, zato glasujte za kandidaturo Maribora na tej povezavi: viewtopic.php?f=18&t=55602&view=viewpoll" onclick="window.open(this.href);return false;

Se vidimo v Maribori :mrgreen:
Roky89
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 5
Joined: Wed Oct 16, 2013 2:10 pm

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by Roky89 »

Ko sem videl, da je Mb na izbiro me je praktično sestrelilo na stran da glasujem. :-D
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by LonaPo »

Smo opazili (hvala za glasovanje in dobrodošel na forumu) :wink:

Je pa glasovanje kar napeto :roll:
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by LonaPo »

Čestitke :flag-pt: !
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training
Posts: 797
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:07 pm
Location: Slovenia

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by Dioniz »

Jah, bomo šli pa v Lizbono. Tam še nisem bil, v Mariboru pa že velikokrat. :-) Že kmalu bo spet priložnost za kandidiranje in mislim, da ima MB velike šanse. ;-)
My profile & EBTST & Hit-dots map
Hits: 616x :flag-si:, 277x :flag-at:, 52x :flag-de:, 24x :flag-it:, 10x :flag-nl:, 7x :flag-be:, 5x :flag-fi:, 5x :flag-sk:, 3x :flag-fr:, 1x :flag-ee:, 1x :flag-gr:, 1x :flag-hr:, 1x :flag-lt:, 1x :flag-pt:, 1x :flag-es:, 1x ME, 1x :flag-at: :flag-at:, 1x :flag-be: :flag-be:, 1x :flag-be: :flag-at:, 1x :flag-fr: :flag-de:
Flightdiary & Where's George?
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by LonaPo »

Dioniz wrote:Jah, bomo šli pa v Lizbono. Tam še nisem bil, v Mariboru pa že velikokrat. :-) Že kmalu bo spet priložnost za kandidiranje in mislim, da ima MB velike šanse. ;-)

Kdo bi si mislil, tudi jaz sem že dostikrat bila v Mb ;)
Lizbona pa je za 1x predraga letalska karta (iz Ljubljane 250 eur pet-ned) in dvomim da bo kaj ceneje - preden se še določi datum, ...

Glede na to da pa je bilo glasovanje sfejkano in Maribor, ter :flag-si: zaradi tega v slabi luči, dvomim v ponovno kandidaturo (čeprav je vse mogoče)

Lp
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by gergapsek »

Osebno se, vsaj zaenkrat, zaradi denarnih razlogov ne nameravam udeležiti nobenega mednarodnega srečanja letos, kar pa se tiče kandidature Maribora, pa se pidružujem Poloninemu mnenju. Slabše reklame za Maribor skoraj nismo mogli dobiti. :(
Matuc
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 17
Joined: Sun Jan 24, 2010 12:01 pm

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by Matuc »

Kot kaže se res vse odvija po vzorcu naših vodilnih ljudi. Z eno samo besedo : SLOVENIJA ;) Žal ne moramo iz svoje kože. :(
User avatar
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training
Posts: 797
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:07 pm
Location: Slovenia

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by Dioniz »

Jaz ne bi tega preveč potenciral. Če je kakšen posameznik glasoval večkrat in tako goljufal, je s tem očrnil sebe. Maribor in Slovenija nimata nič s tem. Povsod imaš takšne in drugačne.

Karta pri Easyjetu Benetke - Lizbona je že od 67€ naprej v eno smer. Jaz razmišljam, da bi šel.
My profile & EBTST & Hit-dots map
Hits: 616x :flag-si:, 277x :flag-at:, 52x :flag-de:, 24x :flag-it:, 10x :flag-nl:, 7x :flag-be:, 5x :flag-fi:, 5x :flag-sk:, 3x :flag-fr:, 1x :flag-ee:, 1x :flag-gr:, 1x :flag-hr:, 1x :flag-lt:, 1x :flag-pt:, 1x :flag-es:, 1x ME, 1x :flag-at: :flag-at:, 1x :flag-be: :flag-be:, 1x :flag-be: :flag-at:, 1x :flag-fr: :flag-de:
Flightdiary & Where's George?
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by LonaPo »

Dioniz wrote:Jaz ne bi tega preveč potenciral. Če je kakšen posameznik glasoval večkrat in tako goljufal, je s tem očrnil sebe. Maribor in Slovenija nimata nič s tem. Povsod imaš takšne in drugačne.

Karta pri Easyjetu Benetke - Lizbona je že od 67€ naprej v eno smer. Jaz razmišljam, da bi šel.

Načeloma jaz ne najdem preko easyjeta ker mi napiše: The route you have selected is for sale until 12 Jan 2014.
Please check the 'Timetables' section of the site for full details of all easyJet routes.

V vsakem primeru pa, če je karta 67 v eno smer iz benetk, če dodam bencin pridem na več kot let iz lj - za nas ki smo malo dlje od benetk se to ne splača :(

Kaj pa se slabega glasu tiče pa nič ne potenciramo in ja ve se kdo je to naredil - naredil je 10 fejkanih glasov!! Bil je tudi naprošen, da se opraviči, ker je na mariborsko kandidaturo spravil slabo luč - to sem dobila zapisano od "vodilnih". Od 11.11. do danes pa tisti ni imel toliko integritete da bi to naredil.
Glede na druge odzive pa so vsi bili: ojoj fejkanje kakšna groza in sramota in ja meni je to bilo malo hudo prebirat.

Na koncu koncev pa smo za ta veliko Lizbono zaostajali 10 glasov - kar je nič, če pomislimo kakšen "velikan" je to mesto proti malemu Mariboru ;)

Poletno srečanje dvomim, da je lahko v Mb - smo premali. Od trekerjev pa ne moremo pričakovat da bodo plačevali še drage prevoze okoli po :flag-si: da jih lahko za dodaten dan kam vozimo. Sicer kot pa sem zgoraj napisala vse je možno.

Drugače pa vsi tisti, ki ne morete hodit okoli na srečanja, pomislite samo tak: trekerji bodo tukaj, en dan si utrgaš in prideš v Mb pa jih lahko vse spoznaš, jih imaš doma, z minimalnimi stroški. Potem pa te tak zgrabi in začneš okoli hodit :mrgreen: Nekak tak je bilo po EBTM 2008 v Ljubljani :wink: (to sem omenila zato da v primeru ponovne kandidature razmišljate mogoče tudi v to smer)

Da zaključim, Lizbona pač kaže slabo (malček predrago za 2dni), bo pa mogoče poletno srečanje kje bližje oz ceneje. Upam, da bo dosti :flag-si: trekerjev na srečanju in da se boste/bomo?! imeli na max fajn :mrgreen:

Lp
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training
Posts: 797
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:07 pm
Location: Slovenia

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by Dioniz »

LonaPo wrote:Načeloma jaz ne najdem preko easyjeta ker mi napiše: The route you have selected is for sale until 12 Jan 2014.
Please check the 'Timetables' section of the site for full details of all easyJet routes.

V vsakem primeru pa, če je karta 67 v eno smer iz benetk, če dodam bencin pridem na več kot let iz lj - za nas ki smo malo dlje od benetk se to ne splača :(

Kaj pa se slabega glasu tiče pa nič ne potenciramo in ja ve se kdo je to naredil - naredil je 10 fejkanih glasov!! Bil je tudi naprošen, da se opraviči, ker je na mariborsko kandidaturo spravil slabo luč - to sem dobila zapisano od "vodilnih". Od 11.11. do danes pa tisti ni imel toliko integritete da bi to naredil.
Glede na druge odzive pa so vsi bili: ojoj fejkanje kakšna groza in sramota in ja meni je to bilo malo hudo prebirat.

Na koncu koncev pa smo za ta veliko Lizbono zaostajali 10 glasov - kar je nič, če pomislimo kakšen "velikan" je to mesto proti malemu Mariboru ;)

Poletno srečanje dvomim, da je lahko v Mb - smo premali. Od trekerjev pa ne moremo pričakovat da bodo plačevali še drage prevoze okoli po :flag-si: da jih lahko za dodaten dan kam vozimo. Sicer kot pa sem zgoraj napisala vse je možno.

Drugače pa vsi tisti, ki ne morete hodit okoli na srečanja, pomislite samo tak: trekerji bodo tukaj, en dan si utrgaš in prideš v Mb pa jih lahko vse spoznaš, jih imaš doma, z minimalnimi stroški. Potem pa te tak zgrabi in začneš okoli hodit :mrgreen: Nekak tak je bilo po EBTM 2008 v Ljubljani :wink: (to sem omenila zato da v primeru ponovne kandidature razmišljate mogoče tudi v to smer)

Da zaključim, Lizbona pač kaže slabo (malček predrago za 2dni), bo pa mogoče poletno srečanje kje bližje oz ceneje. Upam, da bo dosti :flag-si: trekerjev na srečanju in da se boste/bomo?! imeli na max fajn :mrgreen:

Lp
Easyjet ima možnost rezervacije samo za 2 meseca vnaprej, zato marca še ni na listi. Zdajle sem spet gledal: najnižja cena je celo 45€ v eno smer. Če rezerviraš za dva meseca vnaprej, je lahko celo nižja.

Prevoz do Benetk je lahko tudi zelo poceni. Februarja letos sva šla z bzajcem za 18€ iz Ljubljane do Marco Polo Letališča z GoOpti. Vozijo tudi iz Maribora. Tukaj se tudi splača čimprej rezervirati.

Za dva dni se najbrž res mogoče ne splača iti tako daleč. Jaz bi najbrž šel za 7-10 dni.

Glede fejkanja pa si ne ženi preveč k srcu. Najbrž so tisti, ki vam organizatorjem kaj očitajo, potihoma navijali za Lizbono.

Če ne bo poleti srečanja v MB, bi lahko bil pa naslednji zimski, vmes pa še en nacionalni. :-)
My profile & EBTST & Hit-dots map
Hits: 616x :flag-si:, 277x :flag-at:, 52x :flag-de:, 24x :flag-it:, 10x :flag-nl:, 7x :flag-be:, 5x :flag-fi:, 5x :flag-sk:, 3x :flag-fr:, 1x :flag-ee:, 1x :flag-gr:, 1x :flag-hr:, 1x :flag-lt:, 1x :flag-pt:, 1x :flag-es:, 1x ME, 1x :flag-at: :flag-at:, 1x :flag-be: :flag-be:, 1x :flag-be: :flag-at:, 1x :flag-fr: :flag-de:
Flightdiary & Where's George?
User avatar
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training
Posts: 797
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:07 pm
Location: Slovenia

Re: Glasovanje za W-EBTM 2014

Post by Dioniz »

Par dni nazaj sem spet proučeval možnosti letenja v Lizbono. Izgleda, da z Easyjetom ne bo nič. Najbrž čez zimo ne letijo na relaciji Benetke-Lizbona, ker se za nekatere druge lete da videti urnik in rezervirati tudi mesece vnaprej. Podobno ima tudi Ryanair: na relacijah Trst-Valencia, Treviso (TSF)-Malaga/Valencia, Bologna/Porto (OPO) se leti šele od aprila naprej. Varianta bi bila recimo direkten let Bologna-Sevilla, ampak Bologna je rahlo daleč.

Španski nizkocenovnik Vueling leti iz Benetk v Lizbono (in tudi v Vigo, Sevillo itd.), ampak je že dražji: okrog 108-118€ v eno smer, vedno pa je treba prestopiti v Barceloni (BCN). Zato sem potem pomislil, zakaj ne bi šel z Ryanairom v Barcelono in od tam naprej. In dejansko se to da in je dosti cenejše od Vuelinga: recimo TSF-BCN (31€-54€) + BCN-OPO (24€-35€), skupaj nekje 80€ v eno smer. Edino treba je točno uskladiti lete, da ne čakaš cel dan.

Jaz sicer razmišljam, da bi šel en teden prej do Seville (SVQ) (TSF-BCN-SVQ), malo pogledal južno Španijo, nato v Lizbono, nazaj pa letel iz Porta (OPO-BCN-TSF). Če kdo razmišlja podobno, se lahko javi in gremo skupaj.
My profile & EBTST & Hit-dots map
Hits: 616x :flag-si:, 277x :flag-at:, 52x :flag-de:, 24x :flag-it:, 10x :flag-nl:, 7x :flag-be:, 5x :flag-fi:, 5x :flag-sk:, 3x :flag-fr:, 1x :flag-ee:, 1x :flag-gr:, 1x :flag-hr:, 1x :flag-lt:, 1x :flag-pt:, 1x :flag-es:, 1x ME, 1x :flag-at: :flag-at:, 1x :flag-be: :flag-be:, 1x :flag-be: :flag-at:, 1x :flag-fr: :flag-de:
Flightdiary & Where's George?
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”