Kje je kaj in kako... pri EBTju

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Kje je kaj in kako... pri EBTju

Post by gergapsek »

Rafaelus wrote:Prvo vprašanje:
Vpisujem zvečer okrog 23 ure ko se ura na EBT spremeni na naslednje dan in vidim da ima ( ta, da ne rečem kaj grdega Aspik ) že 80 vpisanih, jaz pa tega ne znam NAREDITI. Prosim slikovna navodila :oops:

Drugo vprašanje:
Vraga sem vmes ko sem pisal prvega na dugo vprašanje POZABIL, ga zastavim NASLEDNJIČ, sem se že spomnil kam je zginil 5 v skupnem v Sloveniji, vsake toliko časa :?
1. Mogoče uporablja EBT tool?
2. Se zgodi, če se kdo začasno "preseli" v drugo državo, npr. zaradi lažjega vpisovanja
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Kje je kaj in kako... pri EBTju

Post by Rafaelus »

Kaj to pomeni ?

Ta spletna stran ni na voljo

Manj
Strežnika na naslovu si.eurobilltracker.com ni mogoče najti, ker iskanje DNS ni uspelo. DNS je spletna storitev, ki ime spletnega mesta pretvori v njegov spletni naslov. Do te napake najpogosteje pride, če ni povezave z internetom ali je omrežje napačno nastavljeno. Do napake lahko pride tudi zaradi neodzivnega strežnika DNS ali požarnega zidu, ki programu Google Chrome preprečuje dostop do omrežja.
Znova naložite spletno stran.
Pritisnite gumb za vnovično nalaganje, da znova pošljete podatke za nalaganje strani.
Preverite internetno povezavo.
Preverite kable in znova zaženite usmerjevalnike, modeme ali druge omrežne naprave, ki jih uporabljate.
Preverite nastavitve za DNS.
Če niste prepričani, kaj to pomeni, se obrnite na skrbnika omrežja.
Poskusite onemogočiti omrežno predvidevanje.
Odprite Chromov meni > Nastavitve > Prikaži dodatne nastavitve ... in počistite polje »Predvidevaj omrežna dejanja in izboljšaj nalaganje strani«. Če s tem težave ne odpravite, priporočamo, da to možnost zaradi izboljšanja delovanja znova izberete.
V nastavitvah požarnega zidu ali protivirusnega programa omogočite Chromu dostop do omrežja.
Če je že na seznamu programov, ki jim je dovoljen dostop do omrežja, ga poskusite odstraniti s seznama in znova dodati.
Če uporabite namestniški strežnik ...
Preverite nastavitve namestniškega strežnika ali se obrnite na skrbnika omrežja in poskrbite za delovanje namestniškega strežnika. Če menite, da vam namestniškega strežnika ni treba uporabljati: Odprite Chromov meni > Nastavitve > Prikaži dodatne nastavitve ... > Spremeni nastavitve proxyja ... > Nastavitve lokalnega omrežja in počistite potrditveno polje »Uporabi namestniški strežnik za lokalno omrežje«.
Koda napake: ERR_NAME_NOT_RESOLVED

Vpisal cel kup bankovcev pa mi to napiše, odprem v dugem oknu še enkrat EBT pa stran normalno naloži in sedaj naj spet še enkrat vse VPIŠEM. TO je pa res moteče, da ne rečem da tega dolgo ne bom več PRENAŠAL. Prav prav si razburjen ker moreš na novo vpisovat se boš že potolažil, ma mogoče, mogoče pa neham VPISOVATI !!!
User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Kje je kaj in kako... pri EBTju

Post by gergapsek »

Rafaelus wrote:Kaj to pomeni ?

Ta spletna stran ni na voljo



Vpisal cel kup bankovcev pa mi to napiše, odprem v dugem oknu še enkrat EBT pa stran normalno naloži in sedaj naj spet še enkrat vse VPIŠEM. TO je pa res moteče, da ne rečem da tega dolgo ne bom več PRENAŠAL. Prav prav si razburjen ker moreš na novo vpisovat se boš že potolažil, ma mogoče, mogoče pa neham VPISOVATI !!!
Tja, ko server štrajka, je potrebno malo potrpežljivosti. Zadevo mučimo že kar nekaj let in ni več nova, pa tudi na mednarodnih povezavah s Finsko se kdaj pa kdaj kaj zalomi.

Na tem mestu naj omenim, da se le majhen odstotek uporabnikov EBT-ja tudi odloči za članstvo ( :note-10: € letno), iz katerega se krijejo stroški povezani z gostovanjem in vzdrževanjem serverja, da o nabavi novega serverja, ali za redno menjavo ali ob okvari, ki bo prej ali slej potrebna, ne govorimo :cry:
mizar
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 136
Joined: Tue Jun 05, 2012 5:18 pm
Location: Slovenia

Re: Kje je kaj in kako... pri EBTju

Post by mizar »

Rafaelus wrote:Vpisal cel kup bankovcev pa mi to napiše, odprem v dugem oknu še enkrat EBT pa stran normalno naloži in sedaj naj spet še enkrat vse VPIŠEM. TO je pa res moteče, da ne rečem da tega dolgo ne bom več PRENAŠAL. Prav prav si razburjen ker moreš na novo vpisovat se boš že potolažil, ma mogoče, mogoče pa neham VPISOVATI !!!
V izogib temu jaz vpisujem v Excelu - po stolpcih: vrednost, kratka koda, serijska, morebiten komentar - in potem prekopiram. Samo če se zatipkaš, ne vidiš sproti.
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Kje je kaj in kako... pri EBTju

Post by Rafaelus »

Gerpšek, sem takoj za prispevek enih 25 evrov, če mi pošlješ položnico in tudi članska kartica me zanima če obstaja.

Mizar veš je treba ZNAT a ne :wink:

Lepo pa praznujte božične in novoletne praznike, Rafaelus pa v službi kot vsaki dan v letu !!!
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”