eddydevries wrote:En daar was ik in 2012 .HBoZ wrote:Helaas Packbell Velp (Noord-Brabant) bestaat al
Waar kan ik dit laten veranderen ik heb het n.l verkeerd bewerkt.
Moderators: Crazy Bob, Fons, eddydevries
eddydevries wrote:En daar was ik in 2012 .HBoZ wrote:Helaas Packbell Velp (Noord-Brabant) bestaat al
editpackbell wrote:eddydevries wrote:En daar was ik in 2012 .HBoZ wrote:Helaas Packbell Velp (Noord-Brabant) bestaat al
packbell wrote:packbell wrote:eddydevries wrote:En daar was ik in 2012 .HBoZ wrote:Helaas Packbell Velp (Noord-Brabant) bestaat al
)
Waar kan ik dit laten veranderen ik heb het n.l verkeerd bewerkt.
Er valt nog heel wat te ontdekken in gem EmmenJelmerS wrote:https://nl.eurobilltracker.com/notes/?id=179089061
Gister een biljet (wisselgeld) ontvangen in Zandpol. Hier was ik tot mijn verbazing de tweede invoerder en had ik het zesde biljet. Ik denk dat dit voorlopig mijn kleinste plaats wordt.
[/quote}packbell wrote:packbell wrote:eddydevries wrote:En daar was ik in 2012 .HBoZ wrote:Helaas Packbell Velp (Noord-Brabant) bestaat al
Er zit een hele leuke camping waar Floortje Dessing de eigenaar van is, die liep er gisteren ook gewoon rond. Dus ik zou zeggen, komt allen!HBoZ wrote:Er valt nog heel wat te ontdekken in gem EmmenJelmerS wrote:https://nl.eurobilltracker.com/notes/?id=179089061
Gister een biljet (wisselgeld) ontvangen in Zandpol. Hier was ik tot mijn verbazing de tweede invoerder en had ik het zesde biljet. Ik denk dat dit voorlopig mijn kleinste plaats wordt.
Er hoeft niets veranderd te worden. Velp kreeg niet automatisch een dot, daar er inderdaad twee velp's in Nederland zijn. Velp (Nb) zag EBT als een nieuwe naam. Velp (nb) was wel bekend, maar EBT is Caps gevoelig.packbell wrote:Dank jullie hartelijk voor de goede uit leg ik gaat het morgen direct veranderen .
Ik ga eerst even vakantie houden, als ik terug kom van vakantie dan ga ik me er een beetje in verdiepen. Als ik bepaalde postcodes invoer in Google-Map uit op Maarssen of 'Maarssenbroek' uit. Postcode.nl plaatst alles in Maarsseneddydevries wrote:Ik vond het vreemd dat er zo weinig bezoekers waren in Maarsseveen. Er is genoeg: Shell-tankstation langs de rondweg om Utrecht, recreatiegebied met cafetaria en pannekoekenrestaurant, tuincentrum en een wokrestaurant.
Maar ik begreep het toen ik de rekening kreeg: daarop staat als plaatsnaam "Maarssen", dus de meeste bezoekers zullen dat gebruikt hebben bij het invoeren.
Die zullen echter niet automatisch verplaatst kunnen worden naar "Maarsseveen", want dat heeft geen eigen postcode. Er is dus geen onderscheid te maken tussen "Maarssen" en "Maarsseveen" (wel met de letters, maar als iemand de biljetten heeft ingevoerd met alleen het nummer is het niet te zien of deze uit Maarsseveen komt, of toch uit Maarssen).
Fijne vakantie!Burdie wrote:Ik ga eerst even vakantie houden, als ik terug kom van vakantie dan ga ik me er een beetje in verdiepen. Als ik bepaalde postcodes invoer in Google-Map uit op Maarssen of 'Maarssenbroek' uit. Postcode.nl plaatst alles in Maarssen