Page 17 of 20

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Mon Mar 27, 2017 9:54 am
by setri
:note-20: UB aacaXXacaa

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Fri Mar 31, 2017 11:27 am
by juk3965
:note-5: UCabcdcccccc

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Thu May 11, 2017 3:40 pm
by höpsismöppiäinen
Sain vanhan sarjan :note-10: , jossa on kuusi kipaletta numeroa 9. :o

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Mon May 15, 2017 2:17 pm
by höpsismöppiäinen
:note-5: : abcaccbbbc

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Wed May 24, 2017 5:41 pm
by brewerhki
Turusta Vantaalle viety tämmöinen :note-50: ZAAABACAAACA

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Wed Aug 09, 2017 7:32 pm
by pejole
Pitipä katsoa moneen kertaan tuliko tarpeeksi monta kertaa sama numero :lol:
aaaababcca

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Thu Aug 10, 2017 7:13 pm
by Finsk
:note-5: VA*******666 8O

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Fri Sep 01, 2017 12:55 pm
by hetaleena
:note-5: UBabcbcbbbba

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Sat Sep 09, 2017 12:23 pm
by höpsismöppiäinen
:note-50: : aaabbccaade

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Wed Oct 04, 2017 8:37 am
by hetaleena
:note-20: NAaabababacd

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Sun Nov 12, 2017 11:17 am
by höpsismöppiäinen
:note-10: : aabbccddae

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Tue Nov 21, 2017 8:44 pm
by leevi60
:note-20: NA XXY XXZZ YXZ, eli kolmella numerolla mennään...

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Fri Dec 01, 2017 3:33 pm
by keräilijä37
EAabccabcbbcb

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Fri Dec 01, 2017 11:17 pm
by leevi60
Jänskä koodipari:
U023B4 / M890...

Re: Erikoisimmat sarjanumerot

Posted: Fri Dec 08, 2017 12:04 pm
by hetaleena
:note-10: NA abaxaybbab