Pomembno obvestilo!

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Thu Jan 10, 2008 11:35 pm

Posted: Mon Dec 31, 2007 1:13 pm
B I V O L wrote:Žal nekateri še vedno ne vedo, da bi naj bankovce vpisovali na novem eu naslovu. Če pogledamo, jih še kar nekaj vpisuje pod stari com naslov. Ni mi vseeno, ker sem zaradi tega prikrajšan za en zadetek, ki je vpisan žal samo na (starem) com naslovu :( ...
Pa je zadetek :D

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Fri Jan 11, 2008 2:31 pm

Fri Jan 11, 2008 10:00 am
avij wrote:Hi, a quick status update. I'm at work right now, so I'll have to keep this brief..

It took a while to merge the note data, primarily because I wanted to remove some of the fake users/hits that had been entered on eurobilltracker.com during the split. I removed some obvious fake entries from some 100 users, but I'm certain that I've missed a few -- if you spot any oddities in the note data (either your own or somebody else's), please report them to contact@eurobilltracker.com. I'd be particularly happy if you "confessed" your own fake entries, I'd remove the fake entries without any other consequences.

It is my understanding that all the notes have now been imported. If you think some of your notes are still missing, please contact me immediately.

Some of the hits may still appear "weird" and may show incorrect dates. I'll correct those once I'm back home. Your total number of notes/hits may also appear to be incorrect, but if you have a look at your actual notes, all your notes should be there. Note CSV file should be okay, the hit CSV file may still show some, erm, irregularities at the moment.
Avij pravi, da je združevanje podatkov o bankovcih vzelo nekaj časa, ker je želel odstraniti tudi nekaj lažnih uporabnikov/zadetkov, ki so bili vnešeni na eurobilltracker.com med razdelitvijo. Odstranil je nekaj očitno lažnih vnosov od kakšnih 100 uporabnikov, ampak nedvomno še to niso vsi. Zato nas prosi, naj javimo čudne (nenavadne) zadeve (svoje ali tudi od drugih) na contact@eurobilltracker.com. Bil bi posebno vesel, če bi "izpovedali" vaše lastne lažne vnose, odstranil bi lažne vnose brez kakršnihkoli drugih posledic.

Po njegovem so bili sedaj vsi bankovci vnešeni. Če mislite, da vam še kakšni bankovci manjkajo, ga takoj kontaktirajte.

Nekateri zadetki so še lahko vedno nenavadni in lahko kažejo nepravilne datume. Popravil jih bo, ko bo spet doma. Vaše skupno število bankovcev/zadetkov bi se lahko tudi pokazalo kot netočno, ampak, če pogledate dejansko stanje vaših bankovcev, bi morali vsi vaši bankovci biti tam. Datoteka CSV-bankovci bi morala biti vredu, CSV-zadetki bi še v tem trenutku lahko kazala nekaj nepravilnosti.

P.S. moj skromen prevod, pa da se ne bi kdo smejal :lol: Se mi zdi, da vas je ena peščica takrat eno večer ali dve doživela eksotiko pri vnašanju bankovcev in tudi imensko, zato ubogajte avija in javite morebitne vaše nepravilnosti, da jih počisti (brez posledic) :idea:.

LonaPo
Euro-Master
Euro-Master

Post by LonaPo » Fri Jan 11, 2008 3:47 pm

Jupi 2 nova zadetka!!!! Kak lepoooo.
En je 1.1.2008 :) en pa 26.12. ... joj kak je zdaj to bilo razveseljivo. ampak priznam - b100w11 & jenny&me sta me za 15 min prehitela z prvim slo zadetkom :wink:
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;

LonaPo
Euro-Master
Euro-Master

Post by LonaPo » Sun Jan 13, 2008 6:17 pm

b100w11 wrote:Pred nekaj minutami se je začel prenos bankovcev.
Predvidoma naj bi se zaključil nekaj čez polnoč.

Verjetno bo prišlo še do kakega zadetka :wink:

to pomeni da je zdaj vse zaključeno - prenosi mislim.

te priznam, da pri meni še vedno ne štima. v profilu mi piše

Skupno ste napotili 35 uporabnikov.

Na lestvici napotnikov pa 27.

Ali naj to javim na contact@eurobilltracker.com :?: :idea:

b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator

Post by b100w11 » Sun Jan 13, 2008 6:31 pm

Kar piši, a po možnosti v angleščini.
Tako bo hitreje prišlo opozorilo do spletnih mojstrov...

LonaPo
Euro-Master
Euro-Master

Post by LonaPo » Sun Jan 13, 2008 6:34 pm

oki ... že grem :) Saj to da v angleščini mi je popolnoma jasno ;)
Hvala za pomoč

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Thu Feb 14, 2008 6:13 pm

Hmm, to pa je bilo zdaj kot blisk očiščeno :lol:.

LonaPo
Euro-Master
Euro-Master

Post by LonaPo » Thu Feb 14, 2008 6:38 pm

B I V O L wrote:Hmm, to pa je bilo zdaj kot blisk očiščeno :lol:.

?????

franci
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by franci » Thu Feb 14, 2008 6:50 pm

LonaPo wrote:
B I V O L wrote:Hmm, to pa je bilo zdaj kot blisk očiščeno :lol:.
?????
2x

Ima kdo časovni stroj??

Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”