WEBTM10 - zimsko srečanje na Malti

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

franci
Euro-Regular
Euro-Regular

Re: WEBTM 10 - zimsko srečanje na Malti

Post by franci » Tue Jan 26, 2010 1:22 am

franci wrote:Super, hvala.
Če bo pa marca, bom pa jaz še malo počakal , da Ryanair objavi nižje cene za marec.
Čeprav je to dvorezen meč, kot vemo....
Hvala še enkrat za obvestilo.
Vsekakor bom šel od petka do nedelje, čeprav verjamem, da bo takrat že lepo in toplo tam dol.
No, takole je bilo :

Spremljam in spremljam en mesec in se ne morem odločit, zdajle je pa le uspelo.
Kupil sem karto za dol, za nazaj pa žal še ne.
Namreč, pot nazaj je nesramno draga in upam, da bodo kaj zmanjšali, čeprav slabo kaže, ampak v tem trenutku pač ne dam
Total Price: 60.53 EUR samo za pot nazaj.
Seveda bom plačal, jasno da ne bom ostal tam dol, ampak bom spet pameten in čakal.
Pa da vidimo, ali bom izgubil še novih 30-50 € ali se mi bo sreča nasmehnila.
Verjetno bo prvo.
Aja, za pot na Malto v eno stran sem plačal 16,24€ oziroma 15,19Ł s tisto angleško MC Prepaid kartico.
V sredo, kot potujete tudi nekateri ostali.
Tako da sem istočasno vesel, ker grem in malo žalosten, ker sem bil smotan in nisem kupil pred tednom dni :D :evil: :D :evil:

tejtej
Euro-Regular
Euro-Regular

Re: WEBTM10 - zimsko srečanje na Malti

Post by tejtej » Tue Jan 26, 2010 12:54 pm

franci
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by franci » Fri Feb 05, 2010 6:21 pm

Dajte mi samo napisat, v katerem kraju boste spali, da bom pogledal za kakšno sobo tam kje blizu.
Prosim.
Sem pa kupil karto za nedeljo nazaj za 57 € :evil: :evil: :evil: :evil: Sam sem kriv, ker sem se predolgo odločal.

bzajc
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by bzajc » Fri Feb 05, 2010 10:11 pm

Lahko si zraven nas. Lahko spremenim rezervacijo sploh ni problema. Drugače smo pa tu. Cena je ugodna, pa hotel tud ne zgleda slab. Tud za prevoz do Trevisa se lahk zmenimo, da gremo z enim avtom.

franci
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by franci » Wed Feb 10, 2010 1:32 am

V bistvu nimam želje in ne zgleda, da bi jaz pa hodil drugje po svoje.
Sploh, ker bom prvič na Malti.
Menim, da nam bo čisto lepo in prijetno skupaj in obenem vsakemu zase oziroma : kakorkoli si bomo pogoje ustvarili, tako se bomo imeli :) :)
Oziroma, če me slučajno prime, lahko še vedno grem :lol: :lol: :lol:
Ni vam potrebno po moje nič, ker sem kar vzel eno sobo v tem istem hotelu, za prevoz pa jaz moram itak prit najmanj do LJ, potem pa lahko seveda gremo skupaj naprej.
Bomo videli, kater avto je najbolj udoben, jaz rad peljem in ga recimo brez skrbi pustim kjerkoli, ker je ful zavarovan in samo čakam, da se mu kaj naredi. :)
Se slišimo še okoli tega, tudi vas bom prosil še za navodila, kako in s kakšnimi bankovci na pot . :)
Lp, Franci

LonaPo
Euro-Master
Euro-Master

Post by LonaPo » Wed Feb 10, 2010 9:08 am

Zdi se mi da čist vredu obvladaš angleško :lol: , zato se ne bom trudila prevajat, kar je zapisal Mr.Euro
Par navodil za srečanje, koliko katerih bankovcev vzet na pot pa ti bodo drugi predlagali

Since there are loads of new members coming to our official Eurobilltrackermeeting, I would like to remind you to the following.

The meeting is not to get hits with eachother. Those hits will be moderated as meetinghits.

So please do mind next guidelines:

* Bring only 5 euronotes or coins to the meeting
* If you pay your share of the cost, pay it as much as you can in 5 euro notes. The organisers will not enter them in EBT, so they will not get moderated (They will get spend in Malta so it's in your advantage as well)
* If you spend money during the meeting (to get lunch, drink, ...) consider also using 5-ers.
* The notes you receive on the days of the event, should always get "W-EBTM10 Malta" in the commentfield.

And a tip of a "diehard" meetingexpert

* Don't go changing your money in banks near the meetingpoint, chances are enormous that another ebt-member already been there before you. And the resulting hits will be moderated to uninteresting.

Please spread the word!

Thanks!
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;

gergapsek
Euro-Master
Euro-Master

Post by gergapsek » Sat Mar 06, 2010 9:30 pm

Kaj pa kako javljanje, slikica... za vse, ki smo ostali doma? Kaj počnete, kako se imate (razen lovljenja bankovcev)? :roll:

tejtej
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by tejtej » Mon Mar 08, 2010 1:37 am

Ko se naspim.

tejtej
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by tejtej » Tue Mar 09, 2010 9:18 pm

Povzetek.

Štirje smo se zbrali v Tacnu, se odpeljali do Trevisa in z letalom na Malto. Imeli smo cela dva dneva odprtih bank, tako da smo združili turizem in posel in naredili dva obhoda po otoku, najprej v smeri Mdina, Rabat, Mosta, drugi dan pa smo prečkali cel otok do dveh templjev Mnajdra in Ħaġar Qim (te črke je kar težko najti na tipkovnici, o izgovorjavi malteških besed bi se tudi dalo kaj povedati). Otok je v tem času kar lepo zelen, mesta so večinoma na severni obali, prevladujejo pa dvonadstropne hiše narejene iz lokalnega rumenega apnenca. Marsikaj spominja na severno Afriko (terasaste strehe, ozke ulice, leseni pokriti balkoni, polja v terasah, palme, kaktusi), kar dosti stvari pa tudi na Anglijo, saj je bila Malta del Britanskega imperija 150 let (levi promet, vsesplošna raba angleščine, bledolični turisti v bermudkah).

Poleg ogledov smo si seveda privoščili tudi izdatne obiske v bankah (ob tem velja omeniti, da je bilo vredno priti na Malto že samo zato, da se vidi Kajakašico v akciji), kjer menjave svežnjev za svežnje niso bile posebno problematične. Petakov sicer ni toliko v prometu, tako da upamo, da zadetki sledijo v naslednjih tednih. Ob tem velja pripomniti, da je MathMurderer v tem času in v istem hotelu vnesel 2554 bankovcev. Moderiranim zadetkom se ob takih vpisovalcih seveda ni bilo možno ogniti.

V soboto smo v ekipi kakih 30-ih EBTjevcev začeli uradni del srečanja s potovanjem na Gozo, drugi otok in tretji dot malteškega arhipelaga. V nedeljo se je vreme skvarilo, dežja sicer ni bilo veliko, a za lokalne razmere dovolj, da je poplavilo nekatere ceste. Bolj moteč je bil veter. Nedeljski obisk glavnega mesta se je zaključil dokaj nepredvideno - našli smo bankomat, ki mu je zmanjkalo dvajsetakov. Ko smo odgnali nekaj strank, smo opustili idejo, da bi ga spraznili, in se počasi razšli. Na letalu so nam delali družbo še trije italijanski in dva nemška EBTjevca, glede na zadetke je vidno, da so bili aktivni tudi na poti domov.

Doma sem bil ob dveh zjutraj, do alarma sem imel še štiri ure spanja. Naslednja postaja - Firence.

Nekaj slik sem dal na Facebook, naj bi bilo vidno tudi za nečlane.

gergapsek
Euro-Master
Euro-Master

Post by gergapsek » Tue Mar 09, 2010 9:47 pm

Lepo, hvala za zanimivo poročilo :D

LonaPo
Euro-Master
Euro-Master

Post by LonaPo » Tue Mar 09, 2010 11:21 pm

In zelo lepe slike ....