Dosežki

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

Pa smo jo le prehiteli - Irsko namreč :twisted: Jeeeeeeeee 8) :lol: 8)

P.S.: Ne, ne morem spat, čist sm not padla. Grem se mal s statistiko igrat :mrgreen:
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Uf, kaj se je zgodilo pa 16. 2., da je bil postavljen tak rekord v dnevnem vnosu bankovcev? Sem opazil, da so ble prejsnji dan tezave s serverjem, verjetno je to krivo, ne?

Me ni blo par dni, tko da nisem sledil :roll:

Vidim, da tut Ljubljana lepo napreduje in pleza po lestvici najuspesnejsih mest. Keep it up! :)
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Matty05 wrote:Gratz to 100.000 notes after 2 months :-)
Kot nam sporoča Matty05, smo danes v Sloveniji :flag-si: presegli 100 000 vpisanih bankovcev. Zaslužimo si čestitke, saj smo to dosegli v par mesecih :P .
User avatar
PIŠKOTEK
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Mon Feb 19, 2007 7:18 am
Location: Slovenija

Post by PIŠKOTEK »

Niv€ska vse najboljše za prvo leto članstva. :D
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Niv€ska, tudi jaz Ti čestitam :wink: za že 1 leto tvojega pridnega članstva v EBT-ju. Hitro sem moral narediti sliko, kjer si lepo vidna :D
Image
Hvala Piškotku za obvestilo :!:
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

Hvala obema za čestitke (in slikco 8) ) :D Sama sem skoraj že pozabila, kdaj sem se prijavila v to sledenje :mrgreen: Pridna pa sem postala s tem letom, saj lani ni bilo kaj veliko za vnašat :oops:

Čim več vnešenih bankovcev in zadetkov vsem,
Niv€ska
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
ri2
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 30
Joined: Thu Mar 08, 2007 8:42 pm

Post by ri2 »

Malo offtopic, upam da ni panike
Kje je lestvica zadetkov z najdaljšo razdaljo? Nikakor ne najdem, pa se mi zdi da sem jo že videla.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

ri2 wrote:Malo offtopic, upam da ni panike
Kje je lestvica zadetkov z najdaljšo razdaljo? Nikakor ne najdem, pa se mi zdi da sem jo že videla.
Lahko greš v nastavitve (moraš biti prijavljena), potem pa imaš 2. menu izgled strani, kjer si lahko določiš izgled svoje strani, ko si prijavljena. Izgled za prva tri polja na desni strani je bil že privzeto nastavljen, za 4.polje si pa lahko nastaviš npr. Top 10 zadetkov (razdalja). Lahko pa na forumu s search opcijo prečešeš vsebine z besedo "distances" in naletiš na tega npr. Longest distances: domestic and international hits :idea: , kjer lahko tudi marsikaj ozveš o razdaljah zadetkov :wink:
User avatar
Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 106
Joined: Wed Jan 03, 2007 4:08 pm
Location: Lenart, Slovenia
Contact:

Post by Trick »

You don't have enough money to make me drunk :P
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Trick wrote:Al pa tak :)
Bravo Trick in hvala; se mi je zdelo, da nisem našel najboljše rešitve. Moral sem pa sedaj razvozlati :roll: , kako si ti do tega prišel in ugotovil pot: :D Treba je bilo klikniti še km za sortiranje razdalij.

Moj profil
Zadetki
Bankovci
Nastavitve
Statistika
Zadetki
Bankovci
Uporabniki
Lestvice
Razširjenost
Povezave
Forum

Odjava
ri2
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 30
Joined: Thu Mar 08, 2007 8:42 pm

Post by ri2 »

Hvala obema! :wink:
B I V O L wrote:Treba je bilo klikniti še km za sortiranje razdalij.
Tole je tudi mene matralo. :lol:
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

Torej tudi z moje strani : hvala obema !
Z vajino pomočjo mi je uspelo ugotoviti, da sem ravnokar dosegel najdaljši zadetek od vseh, ki vpisujemo bankovce v SLO.
http://www.eurobilltracker.eu/hits/?tab ... hitsort=km
Malo sem spet boljše volje, bom pa videl, kako bojo moderatorji odreagirali na lažnivo vpisovanje bankovcev, ki se dogaja s strani posameznikov, potem bom se pa odločil, ali bom še vpisoval. :)
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Bravo Franci, to je odličen zadetek :D in seveda tudi tvoja že 6. zastavica :flag-be: :flag-si: :flag-at: :flag-de: :flag-nl: :flag-fi: vključno z našo seveda. :D
GorazdR
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 77
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:43 pm
Location: Slovenia

Post by GorazdR »

Sem ponovno izračunal, kdaj naj bi po številu bankovcev ujeli Grke. Za referenčno obdobje sem vzel zadnji teden.
Pred mesecem dni sem predvidel, da bomo Grke jeli okoli 10. junija. Ker se je hitrost našega vpisovanja nekoliko zmanjšala in hitrost vpisovanja Grkov (izključno na račun ntilos-a) nekoliko povečala je nov "target date" pomaknjen za kakšen mesec naprej, na 10. julij (če bi upoštevali št. vnešenih bankovcev v celem letu je "target date" celo nekoliko prek, kot po predvidevanjih prejšnji mesec - 28.5.07).
Bomo videli, kako se bo stvar razvijala naprej in ali bo ntilos nadaljeval z divjim vpisovanjem.

Še beseda glede Francije. Sprva je bilo predpostavljeno, da bomo Francoze ujeli šele po 7,7 letih, glede na sedajšnjo hitrost vpisovanja pa se to ne bo nikoli zgodilo!
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Si uposteval, da bojo zbrisal s.marijan-ove bankovce? :D

Tudi po moji oceni jih bomo ujeli tam nekje zacetek julija. Je pa za pricakovat, da se bo vnos bankovcev v SLO se naprej manjsal.

Poleg tega pa Grki tako nakljucno vpisujejo bankovce, da je tezko karkoli napovedat :?
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”