Dosežki

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

tejtej
Euro-Regular
Euro-Regular

Re: Dosežki

Post by tejtej »

Kako se določi vpisovalca dvomilijontega bankovca v SLO?
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training

Post by Dioniz »

tejtej wrote:Kako se določi vpisovalca dvomilijontega bankovca v SLO?
Mogoče bi bilo treba pisati "skupini za podporo"?
My profile & EBTST & Hit-dots map
Hits: 612x :flag-si:, 253x :flag-at:, 50x :flag-de:, 23x :flag-it:, 9x :flag-nl:, 7x :flag-be:, 5x :flag-sk:, 4x :flag-fi:, 2x :flag-fr:, 1x :flag-ee:, 1x :flag-lt:, 1x :flag-gr:, 1x :flag-pt:, 1x :flag-es:, 1x :flag-hr:, 1x ME, 1x :flag-at: :flag-at:, 1x :flag-be: :flag-be:, 1x :flag-fr: :flag-de:, 1x :flag-be: :flag-at:
Flightdiary & Where's George?
bochius
Euro-Master
Euro-Master

Post by bochius »

bzajc wrote:Ne vem, če je tu prava tema, ampak obiskal sem prvih 100 dotov.

http://si.eurobilltracker.com/map/usern ... engine=gmb

Tudi sam sem začel zbirati drugo stotico pik.
http://si.eurobilltracker.com/map/usern ... engine=gmb
gergapsek
Euro-Master
Euro-Master

Post by gergapsek »

Čestitke, bzajc in bochius.
Jaz lahko trenutno objavim skromnih 60 :wink:
gergapsek
Euro-Master
Euro-Master

Post by gergapsek »

Dioniz wrote:
tejtej wrote:Kako se določi vpisovalca dvomilijontega bankovca v SLO?
Mogoče bi bilo treba pisati "skupini za podporo"?
Hmmm, ne vem, kako bi podpora lahko določila dvomilijontega vpisovalca, ker tudi podpora nima neposrednega dostopa v celotno podatkovno bazo, največ možnosti za to imata webmasterja avij in Nerzhul.
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training

Post by Dioniz »

Čestitke Kanalskemu Kolovratu za 20 000 vpisanih bankovcev!
Hits: 612x :flag-si:, 253x :flag-at:, 50x :flag-de:, 23x :flag-it:, 9x :flag-nl:, 7x :flag-be:, 5x :flag-sk:, 4x :flag-fi:, 2x :flag-fr:, 1x :flag-ee:, 1x :flag-lt:, 1x :flag-gr:, 1x :flag-pt:, 1x :flag-es:, 1x :flag-hr:, 1x ME, 1x :flag-at: :flag-at:, 1x :flag-be: :flag-be:, 1x :flag-fr: :flag-de:, 1x :flag-be: :flag-at:
kanalskikolovrat
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by kanalskikolovrat »

Najlepša hvala, Dioniz.
Last edited by kanalskikolovrat on Mon Nov 01, 2010 3:16 pm, edited 1 time in total.
mitjajp
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by mitjajp »

Dragi vpisovalci bankovcev
Poznate nas pod imenom Petek&co. Vpisujemo trije in pokrivamo Koper, Ljubljano in Velenje. Smo starejši vpisovalci in nam k sreči denarna sredstva niso problem, zato smo se v mesecu aprilu odločili združiti naše račune pod skupnim imenom Petek&co z namenom, da nam bo šlo vpisovanje bolje od rok. Smo sorodstveno povezani: brat, ki pokriva Velenje in s tem Šaleško dolino, moja žena, ki pokriva predvsem od spomladi do jeseni Koper in s tem obalo pa vse do Trsta ter moja malenkost, ki pokriva Ljubljano z okolico. Sejanje je v glavnem moja domena, lahko si predstavljate, da 7.000 bankovcev tedensko ni enostavno razsejati. Od »skromnih« ciljev ( do 10.000 vpisanih bankovcev mesečno ) so postali naši cilji in apetiti precej večji , saj smo samo v mesecu septembru vpisali 36.567 bankovcev in imeli 840 zadetkov.
Še malo številk . Prav danes smo vpisali 200.000 bankovec.
Imamo vpisanih ca 164.000 apoenov po 5 €. Lahko z gotovostjo trdim, da več kot 99% vpisanih bankovcev razsejemo po trgovinah in bencinskih servisih. Imamo pa kar nekaj stalnih strank, ki so vesele, če ob dogovorjenem času dobijo bankovce. Ni lepšega kot govoriti z nasmejano prodajalko (tudi šefinjo), ki je vesela, ker je dobila želeno količino bankovcev. Ne samo enkrat, večkrat, imajo denar za menjavo že kar pripravljen. Se pa zgodi, da kak zavitek konča v banki ( vedno samo novi bankovci, nikoli rabljeni ) in ti bankovci končajo pri na primer pri g. Zajcu. To, da moj brat stanuje zraven A banke v Velenju, ni pomembno.. Tudi nam se zgodi, da dobivamo večje količine še vpisanih bankovcev ; sicer večinoma svojih, zgodi pa se tudi , kot npr.: dvignemo 10 zavitkov bankovcev po 5 € v Domžalah, pri vpisovanju pa opazimo, da sta bila 2 zavitka (200 bankovcev ) že vpisana v Kamniku. Pa kaj? Vse to spada v vpisovanju.
Tudi nekaj potovanj pade na račun vpisovanja. Letos marca do Gibraltarja, včeraj prvi francoski zadetek s tega potovanja, Pa smo prinesli in razsejali v Sloveniji več kot 170 bankovcev. Drugo leto padejo Kanarski otoki, planiramo Finsko ali Ciper. Pa še kaj se bi našlo. Naj ostane malo hvale še za drugič.
Vsi, ki jih motijo velike količine zadetkov s Petek&co, tu vam žal ni pomoči. Bankovce bomo še vedno vpisovali, zadetkov z nami bo vedno več. Tu se ne da pomagati. Naša skupinica bi bila zelo ponosna, če bi imeli recimo 1000 skupnih zadetkov s kajakom ali kakim drugim vpisovalcem iz Slovenije. Hvala vsem, ki so nas vzeli v bran, hvala vsem, ki so nas dobrohotno kritizirali.
:D
Skratka vsem vpisovalcem velik EBT pozdrav.
Pa še to:
Na forumu že kar nekaj časa nismo zasledili , da se pripravlja kako srečanje vpisovalcev bankovcev v Sloveniji, Ve kdo kaj več o tem? Vsaka informacija bo dobrodošla.
V imenu Petek&co, mitjajp
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by Rafaelus »

Takoj ko je omenjeno Titovo Velenje, je Rafaelus takoj zraven kot rojen Staro Velenjčan :D. Ko pa slišim še Primorska ( PORTOROŽ ) je blizu Kopra sem tako Mitjanov pristaš. Hec mora bit, žalostno je že tako dovolj ko slišiš poročila. Mitjap sedaj Petek&co, Rafaelus te podpira ti pa vpisuj le malo hitreje :wink:
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training

Post by Dioniz »

Slovenija je pravkar prehitela Portugalsko v Top države bankovcev letos:

Top Države (# bankovcev, letos) .:
1. Nemčija 4 219 404
2. Belgija 1 479 463
3. Finska 1 468 516
4. Nizozemska 1 419 392
5. Avstrija 1 276 069
6. Italija 769 631
7. Francija 605 835
8. Slovenija 572 326
9. Portugalska 572 196
10. Španija 347 773
bzajc
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by bzajc »

Čestitke vsem vpisovalcem. Glede na velikost države je to super!
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by Rafaelus »

Sedaj pa napad na Francijo, popišemo na brzino 33.500 bankovcev in bo Francija padla :D Prvih 30 kom že vpisujem. Živela mala Slovenja in velika popisovalka. Tudi Italijaa bo drugo leto pokleknila pod Slovenci, ma smo ratali pravi osvajalci :P
kanalskikolovrat
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by kanalskikolovrat »

900 . zadetek za bzajc

Čestitke.
bochius
Euro-Master
Euro-Master

Post by bochius »