Zadetki

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 322
Joined: Tue May 16, 2006 6:16 pm
Location: Dutovlje (SI)
Contact:

Post by b100w11 »

Oziroma kot piše v pomoči...
http://www.eurobilltracker.eu/faq/?tab=3;mark=1#1

Kar je pa verjetno trick mislil je označevanje s svinčnikom. Npr. začetnico imena v nekem vogalu bankovca. Prijateljem, ki so tudi na EBTju, bo tako jasno, da je bankovec že vpisan.
User avatar
nickx
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 497
Joined: Thu Jan 04, 2007 2:36 pm
Location: Skofja Loka/Slovenia

Post by nickx »

b100w11 wrote:Oziroma kot piše v pomoči...
http://www.eurobilltracker.eu/faq/?tab=3;mark=1#1

Kar je pa verjetno trick mislil je označevanje s svinčnikom. Npr. začetnico imena v nekem vogalu bankovca. Prijateljem, ki so tudi na EBTju, bo tako jasno, da je bankovec že vpisan.
Mislim, da podpisovanje oz. kakršnokoli označevanje bistveno zmanjša "čar" sledenja. Verjetno itak vsi vpišemo vse bankovce, ki jih dobimo na bankomatu, pri nakupih ali kako drugače. In ravno to je zanimivo, da običajen, na noben način zaznamovan bankovec ob vpisu v sistem morda pove, kje je potoval.
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

No, ravno zato gre, da mene sploh ne briga, če je bankovec popisan kakorkoli - ali je to čačka ali kaj s svinčnikom - kako naj jaz vem, da je to nekdo pred mano vpisal. :?:

In naprimer, zdaj sem malo prebrala navodila/pravila - kako naj vem, da gre za boomerang, dokler bankovca ne vpišem/vpiše še enkrat? Meni so te boomerang zadetki zanimivi, zanimivo mi je, da se je to že večkrat zgodilo, ne le meni, ampak večim uporabnikom.

Mislim, da nam je kar dostih tujih €sledilcev "fovš", da imamo kar naenkrat toliko zadetkov in toliko bankovcev. :twisted:

V glavnem, glede na deljena mnenja sem se po tehtnem razmisleku (posebej Bivolov post v rdečem in nickx-ov 8) ) odločila, da jih ne bom označevala.

Ne poznam nikogar, ki jih vpisuje in se mi to zaenkrat ne zdi prava rešitev za mojo agonijo :D

Vsak € na dan je pomemben, vpisujte in razveseljujte :twisted:

Offtopic P.S.: B I V O L under me - when I love I see my love :lol: :oops:
Last edited by Niv€ska on Sat Jan 27, 2007 10:19 pm, edited 1 time in total.
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Hvala Niv€ska :D in želim Ti še veliko zanimivih zadetkov in vsem nam tudi seveda. :wink:

P.S. you have very interesting signature but what you see, when you love? :oops:
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

Niv€ska wrote: In naprimer, zdaj sem malo prebrala navodila/pravila - kako naj vem, da gre za boomerang, dokler bankovca ne vpišem/vpiše še enkrat? Meni so te boomerang zadetki zanimivi, zanimivo mi je, da se je to že večkrat zgodilo, ne le meni, ampak večim uporabnikom.
Ne moreš vedeti, da je boomerang zadetek dokler ga ne vpišeš. Ko to ugotoviš, pišeš skupini za podporo (po možnosti v angleščini, ker hitreje dobiš odgovor) in ti oni ponovno vpišejo bankovec.
Kot boomerang zadetke se ne upošteva, če je med dvema vpisoma preteklo zelo malo časa oz. če bankovec ni potoval npr. tudi meni se je zgodilo, da sem dvakrat vpisala isti bankovec, ki pa je dalj časa ležal v denarnici moje none in se od tam sploh ni premaknil ali pa nek drug bankovec, ki sem ga dala prijateljici in ga dobila čez en teden nazaj...
User avatar
Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 106
Joined: Wed Jan 03, 2007 4:08 pm
Location: Lenart, Slovenia
Contact:

Post by Trick »

Bivol - zakaj tolko barv? Ni fajn brat s takih kontrastov, jih tudi ne bi bral, če ne bi šlo glih za mene.

Označevanje bankovcev ni protizakonito. In če se bi Niveska zmenila s "prijateljem", da naredita eno piko (!!!!!!!) v določenem kotu, ne pa čez cel bankovec napisat (po možnosti z rdečo in na veliko) NIV€SKA EBT. Marsikdo označuje bankovce (ne štej mene vmes!), saj s tem poveča možnost zadetka in/ali poveča število uporabnikov, ki vpisujejo bankovce.

Nikogar ne napeljujem, se mi pa zdi bedno, da nekdo zaradi tega, ker je bankovec popisan, ne bi vpisal le-tega bankovca.

Bivol, ne odgovarjaj mojim postom.
You don't have enough money to make me drunk :P
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Trick wrote:Bivol - zakaj tolko barv? Ni fajn brat s takih kontrastov, jih tudi ne bi bral, če ne bi šlo glih za mene.

Označevanje bankovcev ni protizakonito. In če se bi Niveska zmenila s "prijateljem", da naredita eno piko (!!!!!!!) v določenem kotu, ne pa čez cel bankovec napisat (po možnosti z rdečo in na veliko) NIV€SKA EBT. Marsikdo označuje bankovce (ne štej mene vmes!), saj s tem poveča možnost zadetka in/ali poveča število uporabnikov, ki vpisujejo bankovce.

Nikogar ne napeljujem, se mi pa zdi bedno, da nekdo zaradi tega, ker je bankovec popisan, ne bi vpisal le-tega bankovca.

Bivol, ne odgovarjaj mojim postom.
Nihče te ne sili brat mojih postov in nihče ne pravi, da je protizakonito označevanje bankovcev. Če bi vsi delali nekakšne "pike", kot praviš, bi bankovce hitro uničili in jih spravili iz obtoka. Zato še enkrat prosim vse, da ne uničujejo bankovcev. Trick, ti pa piši raje kaj bolj pametnega, da bo nekdo imel kakšno korist od tvoji postov. :wink:
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

@Trick:
Fajn si napisal, tudi mene čisto nič ne moti, če je bankovec kakorkoli označen - vseeno ga vpišem. Kot sem že rekla, mene prav briga eno figico kdo se je podpisoval gor in kaj je napisano. Vedno bolj ugotavljam, da jih je kar nekaj v obtoku, ki imajo kakšne cifre gor za brezveze. Na ene parih sem jih celo zradirala, ker se mi zdi neumno, da na bankovcu za €10 piše 130 s svinčnikom :?: Pa čisto NOV bankovec - mint condition...

Sama sebe pa nikoli ne bi vpisala na bankovec, kot si ponazoril z zgornjim primerom; se strinjam, da je to res potrata časa, za piko bi se pa dalo kaj zmenit, če bi tega neznanca poznala. Pa še rdeča ni moja barva :wink:

Žal "prijatelja" niti na videz ne poznam, saj dobim kar veliko bankovcev, vpišem pa jih le nekaj od te večine. Rada menjam, kot ena mini menjalnica, tako da res ne vem kako naj se zmenim s "prijateljem", ki zgleda prav tako živi nekje za Bežigradom ali v centru.

Offtopic: Mislim, da se z Bivolom v mnenju vsaj v tej debati ne razlikujeta prav dosti, le po barvah :twisted:

Happy hunting vsem :wink:
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
User avatar
mr.bear
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 72
Joined: Mon Jan 15, 2007 7:24 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by mr.bear »

Po pisanju na bankovce so itak najbolj znani "makaronarji". :!: Preštejejo bankovce, na vrhnjega napišejo število bankovcev in jih spnejo z elastiko. :roll:
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

Ja in to počnejo tudi v bankah :?
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Pohvalite se s svojimi zadetki !

Post by B I V O L »

Priporočam vsem EBT-jevcem, da se tukaj veselo pohvalite z vsakim vašim zadetkom, kot to počnejo v drugih državah v forumski temi - zadetki. Lahko prilepite tudi link vašega zadetka. Prepričan sem, da je vsak od vas vesel vsakega novega zadetka. :D Vidim tudi, da je zadnje 3 tedne vsak dan nekaj novih zadetkov pri nas. :) S tem bo pa tudi naš forum postal bolj obiskan in živahen, kajti zadnje čase vlada nekakšna zaspanost tukaj. :roll:

Sam imam trenutno 2 priznana zadetka :flag-at: :flag-si: in :flag-si: :flag-si:
http://www.eurobilltracker.eu/profile/? ... user=96863
in žal par nepriznanih (ne po svoji krivdi), kar pomeni, da jih vidim samo sam, ko sem prijavljen v EBT. Pisal sem že par dni nazaj skupini za podporo contact@eurobilltracker.com , da bi mi priznali vsaj še en zadetek, pa do sedaj še nisem dobil nobenega odgovora. Občutek imam, da moderator skriva ali pokaže zadetke po svoji slabi ali dobri volji, kar bo pa imelo za posledico to, da se bodo počasi začeli pojavljati na lestvicah pripisi ob članih EBT [zadnjih 30 dni ga ni bilo]. :?: :flag-si:
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

Ja jaz se bom že hvalil z zadetki, ko bojo prišli, vendar...... sem maloprej bil na bankomatu pa sem dvignil 700€ pa mi je lepo listal 70 novih bankovcev po 10€.
Pa tako lepo sem se pripravil, da bom zasledil kakšen zadetek med vpisanimi, pa so vsi novi, čisto novi.....
Kako naj potem ......ah, bo že bolje :(
Bojo pa čez kakšno leto okoli prišli sami zadetki.... :lol: :)
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Bravo Franci :D

Čestitam ti za zelo lep zadetek :arrow: Hoogstraten :flag-be: - Šentjernej :flag-si: http://www.eurobilltracker.eu/profile/? ... user=96690 , ki si ga dobil pred nekaj dnevi in seveda tudi na tvoj današnji 1000-i vpisani bankovec.
:wink:
Hannibal_Lecter
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 27
Joined: Sun Jan 07, 2007 12:43 pm
Location: sLOVEnia

Post by Hannibal_Lecter »

Niv€ska wrote:tako da res ne vem kako naj se zmenim s "prijateljem", ki zgleda prav tako živi nekje za Bežigradom ali v centru.
Kje za Bežigradom pa zapraviš oz. zamenjaš največ denarja, ker jaz ravno tako živim za Bežigradom in mogoče bom celo kdaj prejel tvoj bankovec :wink:
User avatar
ART
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 5755
Joined: Sat Oct 16, 2004 8:26 pm

Post by ART »

jenny&me wrote:Ja in to počnejo tudi v bankah :?
le v bankah :roll: :D
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”