Zadetki

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Zadetki

Post by B I V O L »

Predlagam :flag-si: članom :flag-eu: EBT, da objavljajo :idea: statistike svojih zadetkov. To lahko storite v svojih nastavitvah, kjer si nastavite, kaj naj bo vidno vsem (obkljukano). Opažam namreč, da ima že kar nekaj :flag-si: članov zanimive zadetke, ki pa žal niso prikazani tudi vsem ostalim.

Mislim, da je vsak član EBT vesel zanimivega zadetka, tako svojega kakor tudi zadetkov ostalih članov. Prepričan sem, da je EBT bil tudi s tem namenom ustanovljen, kajti zasleden :arrow: bankovec je zadetek. :wink:
Last edited by B I V O L on Tue Jan 16, 2007 8:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 322
Joined: Tue May 16, 2006 6:16 pm
Location: Dutovlje (SI)
Contact:

Post by b100w11 »

BIVOL, bi prosim izključil capslock? :idea:

Če pišeš vse z VELIKIMI ČRKAMI je to isto kot bi kričal... :wink:

Hvala
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Z velikimi črkami pišem za boljše branje teksta, kar nima nobene zveze s kričanjem (čudna asociacija :o ). Če pa je to prepovedano, mi prosim napiši (link s pravili) in se bom v bodoče tega držal.
User avatar
nickx
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 497
Joined: Thu Jan 04, 2007 2:36 pm
Location: Skofja Loka/Slovenia

Post by nickx »

B I V O L wrote:Z velikimi črkami pišem za boljše branje teksta, kar nima nobene zveze s kričanjem (čudna asociacija :o ). Če pa je to prepovedano, mi prosim napiši (link s pravili) in se bom v bodoče tega držal.
to je pač nenapisano, splošno znano pravilo :roll:
Hannibal_Lecter
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 27
Joined: Sun Jan 07, 2007 12:43 pm
Location: sLOVEnia

Post by Hannibal_Lecter »

B I V O L wrote:Z velikimi črkami pišem za boljše branje teksta, kar nima nobene zveze s kričanjem (čudna asociacija :o ).
nickx wrote:to je pač nenapisano, splošno znano pravilo :roll:
V bistvu je to neke vrste napisano pravilo. Preberi si internetni bonton in pravila obnašanja na internetu. Tam tudi piše, da se pisanje z VELIKIMI ČRKAMI smatra kot kričanje. :wink:
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Ok, ok, odprl sem temo ZADETKI, ne pa o velikih in malih črkah, saj ste v 1.razredu vendar že vsi bili, mar ne?!. Tukaj pišem zato, da lahko komurkoli pomagam po svoji moči, kaj pa počnete vi? Smatram, da bi naj vsak post vseboval vsaj nekaj iz naslova Teme (Topica), pri nas se pa še vedno drži neko globoko zakoreninjeno kritiziranje iz posta v novi post; mar komu to koristi?! :roll:. Poskušal se bom držati pisanja z malo, če vas to tako hudo moti in če imate od tega tako veliko "korist" :wink: .
Guest

Post by Guest »

v bistvu je Velike tiskane črke na ekranu težje brati kot male..., tok da hvala za trud..
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

Kako naj objavljam zemljevide zadetkov, če imam preko 400 vpisanih bankovcev ( sploh ne gledam ), pa nobenega zadetka.
Tisto, kar pa je na zemljevidu, pa itak izgleda, da je vpisano pol na Hrvaškem, pa čeprav ni.
Tisti ,ki so vpisani v Celovcu, so pa prikazani nekje na gorenjskem :o
Ampak na to sem že nekje drugje opozoril. :)
http://www.eurobilltracker.eu/profile/i ... user=96690
Bolj zanimivo je, da mnogi ne uporabljajo foruma, pa tako tega tvojega apela ne bodo mogli videti, pa čeprav je napisan celo z velikimi črkami, ki so še težje berljive :lol: :!:
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Oprosti Franci, če še nimaš zadetkov, jih boš pa še zanesljivo imel, če boš še naprej tako pridno vpisoval bankovce. Ko sem se odločil odpreti temo Zadetki, sem imel v mislih objavo zadetkov vsaj tistih :flag-si: članov EBT, ki že imajo zanimive zadetke, pa jih ne prikažejo in takih je že kar nekaj tudi pri nas. Kar se pa tiče nepravilnega prikaza krajev tvojih vpisanih bankovcev, pa verjetno na EBT-ju nimajo pravih zemljepisnih koordinat krajev, kjer vpisuješ bankovce. Jaz sem že sam poslal koordinate za 2 :flag-nl: kraja, ki imata enako ime in za 1 :flag-si: moj kraj, ki pa sploh ni bil na EBT zemljevidu in zadevo so vnesli presenetljivo hitro :D (ura ali dve) tako, da je imel potem moj zadetek tudi razdaljo. :)
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

Ojla!

Zanima me zakaj so zadetki moderirani, če so v sklopu Ljubljana-Ljubljana? :?: Dejansko imam 3 zadetke več, nobenega od ostalih trackerjev ne poznam, vendar so zadetki vseeno markirani kot nezanimivi. Zakaj? :?:

Ali samo zato, ker so spremembe med vpisi bankovcev nekaj dni? Meni se zdi vseeno zanimivo, da bi bili objavljeni vsi, saj bi potem tudi ostali videli, da sva si z enim od uporabnikov nevede na 2 dni zamenjala isti bankovec 8O Zgleda se pač gibljeva v istih krogih :lol: Meni se to ja zdi zanimiva stvar :roll:

Hvala za pojasnilo, komurkoli pač, ki ve zakaj se to dogaja, kajti res se mi ne da brati vseh pogojev in pravil.

lenoba.press
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
User avatar
Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 106
Joined: Wed Jan 03, 2007 4:08 pm
Location: Lenart, Slovenia
Contact:

Post by Trick »

Hja, taki zadetki pač za administratorje niso "zanimivi". Poglej malo v to temo: http://forum.eurobilltracker.eu/viewtopic.php?t=921

Tukaj si mogoče omenjena.

Začni označevat bankovce, da ti jih tisti s katerim se gibljeta v istih krogih, ne bo še enkrat vpisoval.
You don't have enough money to make me drunk :P
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

Trick wrote:Hja, taki zadetki pač za administratorje niso "zanimivi". Poglej malo v to temo: http://forum.eurobilltracker.eu/viewtopic.php?t=921

Tukaj si mogoče omenjena.

Začni označevat bankovce, da ti jih tisti s katerim se gibljeta v istih krogih, ne bo še enkrat vpisoval.
Ok, hvala za nasvet! Najboljše da gor pišem kar www naslov a ne 8) Sicer se v tisti temi nisem nikjer našla, ampak jim bom opisala svojo agonijo, ko bom imela malo več časa in volje (upam da že danes). Drugače je pa kar fino kle na forumu in na sledilni strani, treba razširit besedo še okoli :P
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

''Problem'' lahko posredujes tudi skupini za podporo.
User avatar
nickx
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 497
Joined: Thu Jan 04, 2007 2:36 pm
Location: Skofja Loka/Slovenia

Post by nickx »

Trick wrote: Začni označevat bankovce
V bistvu pravzaprav ... eee ... mislim, torej ... no ja, ovaj kako da kažem ... tole bi reku ... da se označevanje bankovcev NE PRIPOROČA.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Trick wrote:Hja, taki zadetki pač za administratorje niso "zanimivi". Poglej malo v to temo: http://forum.eurobilltracker.eu/viewtopic.php?t=921

Tukaj si mogoče omenjena.

Začni označevat bankovce, da ti jih tisti s katerim se gibljeta v istih krogih, ne bo še enkrat vpisoval.
Zelo neprimerno in nepremišljeno je napeljevanje ljudi, da naj označujejo bankovce. Šele pred kratkim smo dobili dolgo pričakovani € Euro :D in ga naj že uničujemo z označevanjem :?: Označeni bankovci so obsojeni na predčasen umik iz obtoka in uničenje, kar pomeni, da bo vaša možnost prihodnjega zadetka veliko manjša. Sam dobljenega označenega bankovca ne bom nikoli vpisal v sistem in to priporočam tudi ostalim :idea: . Zato pa ne uničujte bankovcev :!: .
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”