Zadetki

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

114 PRIZNANIH ZADETKOV DO DANES

Post by B I V O L » Thu Feb 01, 2007 10:09 pm

Vsak dan novi zadetki pri nas :flag-si: , 114 jih imamo do danes priznanih.

http://www.eurobilltracker.eu/hits/?com ... 0&inthit=0

Čestitke vsem zadetkarjem. :)

Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie

Post by Niv€ska » Fri Feb 02, 2007 10:02 am

Hannibal_Lecter wrote:
Niv€ska wrote:tako da res ne vem kako naj se zmenim s "prijateljem", ki zgleda prav tako živi nekje za Bežigradom ali v centru.
Kje za Bežigradom pa zapraviš oz. zamenjaš največ denarja, ker jaz ravno tako živim za Bežigradom in mogoče bom celo kdaj prejel tvoj bankovec :wink:
Nekako od Črnuč do centra - kolikor je dolga cela občina Bežigrad. Večinoma okoli plave lagune in razstavišča 8) Čeprav zadnji so šli v banko pri plavi laguni. Ne vem kako dolgo traja da potem to vse okrog pride ali kam gre :?:

Hej B I V O L, ne obupaj nad zadetki, jaz sem jim pisala v angleško temo in so mi priznali vse za njih nezanimive zadetke, ko sem pojasnila, da nikogar od zadetkarjev ne poznam in da je Slovenija zelo majhna :lol:
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Fri Feb 02, 2007 11:38 pm

Hvala Niv€ska,

prebral sem tvoj angleški post in zelo prav imaš, kar si jim napisala. Kaj pa jaz morem, če je moj sosed tudi član EBT-ja in nakupuje v isti trgovini kot jaz. Itak je možnost zadetka glede na število EBT-jevcev in število € bankovcev v obtoku zelo majhna, potem ti pa še to moderirajo :cry: oz. napravijo nevidno. Kako naj še potem ima človek veselje razlagati prijateljem, kako super stvar :!: je to in naj se včlanijo :?:

jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by jenny&me » Sun Feb 04, 2007 2:37 pm

Bivol, če imaš več zadetkov s sosedom, se mi zdi prav, da ti te zadetke moderirajo, saj res ni zanimivo vedeti, da vsak teden tvoje bankovce vpisuje tvoj sosed, ki živi v sosednjem bloku...

hm... še to...
v sloveniji ni tako majhna verjetnost zadetkov :!:
po drugih državah npr. irski ali italiji, uporabniki morajo vpisati več tisoč bankovcev, da dobijo prvi zadetek.

mr.bear
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by mr.bear » Sun Feb 04, 2007 7:50 pm

Jaz sem svoj prvi zadetek dočakal po 124 vpisanih bankovcih. Sicer nič pretresljivega: LJ-LJ 6km 13dni, začetek je pa le. :D

Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie

Post by Niv€ska » Mon Feb 05, 2007 10:47 am

jenny&me wrote: hm... še to...
v sloveniji ni tako majhna verjetnost zadetkov :!:
po drugih državah npr. irski ali italiji, uporabniki morajo vpisati več tisoč bankovcev, da dobijo prvi zadetek.
Ravno to sem objasnila tudi na angleškem forumu,ker lahko poveš svoje mnenje na temo zbrisanih zadetkov, ki mi jo je posredoval mislim da nickx, kjer so moje mnenje sprejeli in mi zadetke vrnili, saj ni bilo nobenega replaya. Pohvalila sem jih tudi za vestno delo, saj so mi zadetke vrnili s svetlobno hitrostjo 8O

To je pa prednost naše male državice - veliko zadetkov, kmalu tudi veliko bankovcev in uporabnikov :twisted: Lahko bi rekli - beware Europe 8)
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

nickx
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by nickx » Mon Feb 05, 2007 11:13 am

Niv€ska wrote:ki mi jo je posredoval mislim da nickx
to sicer nisem bil jaz, a me vseeno veseli, da si me imela v prijaznih mislih :D :wink:

jaz bom pa jutri odprl eno novo, upam da zanimivo temo o slovenskih evro kovancih

jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by jenny&me » Mon Feb 05, 2007 11:30 am

hm... še to...
v sloveniji ni tako majhna verjetnost zadetkov
To kar sem napisala ni blo mišljeno kot kritika, je hotel biti odgovor na BIVOLov post, da je verjetnost zadetkov majhna.

npr. mr.bear je dočakal zadetek po 124 vpisanih bankovcih, jaz po 658 (če se prav spmnim).
dejstvo je, da je v Slo velika verjetnost zadetka, ker je veliko uporabnikov 8)

NA ZIVCE MI GRE, ko nekaj nekje preberem in se ne spomnim kje :x ,
vseeno na finskem je verjetnost zateka vskih 30 vpisanih bankovcev, na irskem pa vsakih 3000.

nickx
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by nickx » Mon Feb 05, 2007 1:25 pm

jenny&me wrote: npr. mr.bear je dočakal zadetek po 124 vpisanih bankovcih, jaz po 658 (če se prav spmnim).
pri meni je povprečje 47 (94 : 2)

Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie

Post by Niv€ska » Mon Feb 05, 2007 7:20 pm

jenny&me wrote:
hm... še to...
v sloveniji ni tako majhna verjetnost zadetkov
To kar sem napisala ni blo mišljeno kot kritika, je hotel biti odgovor na BIVOLov post, da je verjetnost zadetkov majhna.
.......
Tudi z moje strani je bilo mišljeno vse pozitivno. :oops:

Moje trenutno razmerje je 1:171, prvi zadetek sem vpisala kot 285. bankovec, ki je tudi moj prvi mednarodni zadetek z Nemčijo, najdaljša razdalja pa je (zaenkrat) 2. slovenski rekord - 1764km (in 330 dni) 8O :lol: z uporabnikom Finske "maple".

Prav zanimive so te številke a ne :D

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Mon Feb 05, 2007 9:35 pm

Še vedno je moje osebno mišljenje, da je možnost zadetka majhna glede na število bankovcev v obtoku; torej kakor ima pač kdo srečo. Primer je eleganto http://www.eurobilltracker.eu/profile/?user=96148 , ki pri svojih 1146 vpisanih bankovcih še žal :( nima zadetka. Mojih par zadetkov iz začetka januarja je bilo po krivici moderiranih, s čimer sem se pač moral sprijazniti. Samo primer: sam nimam tega namena, bi pa nekdo lahko prepisal številke od različnih poznanih članov EBT-ja z razliko par tednov in kako bi moderator v tem primeru ugotovil goljufijo :?: Tako pameten pa seveda ne more biti :!:

Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by Trick » Tue Feb 06, 2007 9:25 am

Evo poprečje zadetkov v državah (št. povprečno vpisanih bankovcev na zadetek), ki imajo najmanj toliko vpisanih bankovcev kot Slovenija:

1. Finska - 85
2. Nizozemska - 292
3. Belgija - 313
4. Avstrija - 539
5. Slovenija - 548
6. Nemčija - 747
7. Portugalska - 779
8. Irska - 1160
9. Španija - 1505
10. Francija - 1528
11. Italija - 1824
12. Grčija - 1962
You don't have enough money to make me drunk :P

jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by jenny&me » Tue Feb 06, 2007 9:43 am

B I V O L wrote: kako bi moderator v tem primeru ugotovil goljufijo Tako pameten pa seveda ne more biti :!:
Če si mislil, da so moderatorji hitov vsevedi se motiš, tudi oni so ljudje. :wink: Kot si verjetno opazil, večino goljufij opazijo ''navadni'' uporabniki in to sporočijo moderatorjem. tudi zato, ker to funkcijo opravljajo v svojem prostem času in ne visijo cel dan pred računalnikom in preiskujejo kateri hiti so prav in kateri ne oz. karete bodo moderiral.

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Moj nov zadetek

Post by B I V O L » Fri Feb 09, 2007 1:03 pm

franci
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by franci » Sat Feb 10, 2007 1:56 pm

B I V O L , hvala ti za čestitke ob mojem prvem zadetku, kmalu se je pojavil še eden z uporabnikom iz LJ, ki že eno leto ni aktiven. :D
Mi je pa žal zate, ker, kot boš opazil, ni več uporabnika TONCKO gor, ker so ga menda zbrisali.
Pa potem tudi tvojih zadetkov z njim niti ni prikazanih, niti nikjer.
Sorry.
Mislim pa , da gre za to, da nekateri uporabniki na lahek način pridejo do številk bankovcev na strani Euro Tracer, ker tam da jih premalo zakrivajo.
Tudi o tem je bila debata na tem forumu nekje.
Meni je samo žal in upam, da bomo ostali pošteno nabirali pike.
Naj bo to sedaj ali pa čez kakšno leto ( sem včeraj dobil na banki 50 bankovcev po 5€ čisto novih, še z originalnim trakcem iz tiskarne, namenjenih za Avstrijo- morda bo pa kakšen zadetek čez leto ali dve ).
Sem hotel vzeti rabljene, pa je bila blagajničarka tako vesela, da mi je lahko dala nove, da ji nisem hotel veselja pokvarit :lol:

Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”