Zadetki

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by Trick » Thu Feb 22, 2007 2:03 pm

Niv€ska wrote:Vsem, ki imate brate in sestre, ki vpisujejo, predlagam, da si v nickname dodate ...&Co, pa bo problem rešen. Tako lahko oba ali vsi trije vpisujete v isti nadimek in nikoli ne pride do podvojitev, potrojitev ali še kaj več.
V čem pa bi bila potem razlika? Oziroma kakšen problem obstaja, ki se s tem reši? :)
You don't have enough money to make me drunk :P

franci
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by franci » Thu Feb 22, 2007 8:18 pm

B I V O L wrote:Bravo Niv€ska :!: Čestitam ti še posebej zato, ker si dobila 3.tujo zastavico :D in se tako pridružila Franciju in Pipiju (če sem koga izpustil, me popravite).
Torej to so naši zadetkarji, ki imajo najmanj 4 različne zastavice:

Niv€ska :flag-si: :flag-de: :flag-fi: :flag-at:

franci1 :flag-si: :flag-be: :flag-at: :flag-de:

pipi01 :flag-si: :flag-be: :flag-de: :flag-at:
Hvala ti, B I V O L ; za tako lepo statistiko.
Bom za danes kar zaključil z vpisovanjem takoj po temle zadetku :
http://www.eurobilltracker.eu/profile/? ... user=96690
( ne gre , da bi mogoče naletel še na eno novo državo v enem dnevu :lol: )
Sicer je pa uporabnik
:flag-nl: ans skupina deklet, če se ne motim, ki skupaj vpisujejo ( o tem ste tudi debatirali zgoraj ) in tako povečujejo zadetke in se izogibajo moderiranim..

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Thu Feb 22, 2007 8:43 pm

Bravo Franci :!:

Pa to je neverjetno, 5 zadetkov v 5-ih državah :flag-be: :flag-si: :flag-at: :flag-de: :flag-nl:, velike razdalje, velike časovne razlike, pa to je enostavno perfektno - fenomenalno :lol:. Pa še najnovejši zadetek z ans-om, ki je No.1 na EBT lestvici s 374 000 vpisanimi bankovci 8O in s tem je tudi ans komaj sedaj dobil novo zastavico :flag-si: (če prav vidim) v svojo velikansko zbirko. Čestitam :!:

franci
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by franci » Thu Feb 22, 2007 10:23 pm

Hvala.
Me pa bolj skrbi drugo.
Kako naj nekdo, ki pridno vpisuje bankovce ( danes jih je vpisal preko 300 ), pa ne obiskuje foruma, vpliva na to, da mu ne bojo brisali zadetkov.
Oziroma, kako lahko pride do t.i. zadetka v seriji bankovcev, kot je opisan v temi:
http://forum.eurobilltracker.eu/viewtop ... start=6180 ?
Kdo je kriv za ta zadetek?
http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=25365982
Ali uporabnik Svarog ali Gorenc?
Kako je uporabnik nocoj lahko vpisal cel sveženj novih bankovcev, če je mesec dni prej nekdo vpisal samo enega od njih.
Sicer je pa eden od njiju nekaj tem nazaj napisal, da ima trojni zadetek , pod drugim nickom. :?
Ali ni nekam čudno vse skupaj? :?

Gorenc
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by Gorenc » Thu Feb 22, 2007 11:04 pm

Ja tisti trojni zadetek je moj! Zmedlo te je to , da za vpisovanje bankovcev ne uporabljam nicka Gorenc kot tu na forumu ,ker ga nekdo drug!

Mislim pa , da je v zadetku ki ga omenjaš fora v tem, da je svarog vpisal serijo bankovcev , čeprav jih dejansko niti videl ni! Preprosto je na bakomatu dvignil nekaj bankovce in je opazil ,da so "serijski" .Potem je predvideval ,da jih je več in jih je pač vpisal! Tako si vsaj jaz razlagam!

Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie

Post by Niv€ska » Fri Feb 23, 2007 1:23 am

Trick wrote:
Niv€ska wrote:Vsem, ki imate brate in sestre, ki vpisujejo, predlagam, da si v nickname dodate ...&Co, pa bo problem rešen. Tako lahko oba ali vsi trije vpisujete v isti nadimek in nikoli ne pride do podvojitev, potrojitev ali še kaj več.
V čem pa bi bila potem razlika? Oziroma kakšen problem obstaja, ki se s tem reši? :)
Glede na to, da so nekateri potožili, da so določeni zadetki nelegalni, ker so vpisi od bratov ali sester oziroma prizkušanje sistema, bi lahko rekla, da ima to pomen, da ostali uporabniki vidimo, da ne vpisuje le en uporabnik v nadimek. Ali pa se pač enostavno reši problem dvojnih in trojnih zadetkov, ki to dejansko niso... Dovolj obširno zate ali le rad provociraš? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
franci wrote:Hvala.
Me pa bolj skrbi drugo.
Kako naj nekdo, ki pridno vpisuje bankovce ( danes jih je vpisal preko 300 ), pa ne obiskuje foruma, vpliva na to, da mu ne bojo brisali zadetkov.
Oziroma, kako lahko pride do t.i. zadetka v seriji bankovcev, kot je opisan v temi:
http://forum.eurobilltracker.eu/viewtop ... start=6180 ?
Kdo je kriv za ta zadetek?
http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=25365982
Ali uporabnik Svarog ali Gorenc?
Kako je uporabnik nocoj lahko vpisal cel sveženj novih bankovcev, če je mesec dni prej nekdo vpisal samo enega od njih.
Sicer je pa eden od njiju nekaj tem nazaj napisal, da ima trojni zadetek , pod drugim nickom.
Ali ni nekam čudno vse skupaj?
Sem v sosednji temi izrazila željo in nekaj vprašanj ravno na to temo, vendar...mhmhmh. No comment :roll:

Svarog je pa malo čuden odkar je podal željo po kompanjonu iz Kranja. Mogoče zajec tiči prav v tem grmu :mrgreen: Ma men se zdi to bolj tako - the more the merrier - pa kako bilo, bilo :mrgreen:

Kaj bomo zdaj tukaj komplicirali :mrgreen:

Bom kar nekaj časa off pa ne bom pisala v forum, ker vidim, da je brezpredmetno. Važno, da mam € za vnašat :mrgreen:

Lahko noč
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska

Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by Trick » Fri Feb 23, 2007 9:14 am

Niv€ska wrote:
Trick wrote:
Glede na to, da so nekateri potožili, da so določeni zadetki nelegalni, ker so vpisi od bratov ali sester oziroma prizkušanje sistema, bi lahko rekla, da ima to pomen, da ostali uporabniki vidimo, da ne vpisuje le en uporabnik v nadimek. Ali pa se pač enostavno reši problem dvojnih in trojnih zadetkov, ki to dejansko niso... Dovolj obširno zate ali le rad provociraš? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Malo rad provociram :twisted:
Ne :) Po moje veliko EBT-jevcev, ki pišejo v skupini nimajo nekih končnic, ki bi dale vedet, da so skupina.

jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by jenny&me » Fri Feb 23, 2007 5:29 pm

franci wrote: Kako naj nekdo, ki pridno vpisuje bankovce (danes jih je vpisal preko 300 ), pa ne obiskuje foruma, vpliva na to, da mu ne bojo brisali zadetkov.
Ne more preko foruma, lahko pa pise skupini za podporo ali pa sprejme, da so mu hit moderirali.

Hmmm... :roll:
Mogoce ni jasno to, da jaz in b100w11 ne moderirava hitov... in v tej skupini ni (se) nobenega slovenca, zaradi tega moderatorji hitov ne bodo brali slovenskega foruma.

Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by Trick » Sat Feb 24, 2007 1:28 pm

Pol pa vplivajta na to skupino, da se sprejme eden izmed Slovencev med moderatorje zadetkov, saj smo vendar v evro območju!! Tako bo vsaj pravično vse.

jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by jenny&me » Sun Feb 25, 2007 10:21 am

Ker imaš v tej skupini veliko moč, saj lahko moderiraš kateri koli zadetek, te morajo v to skupino povabiti, da te povabijo pa se moraš izkazat.

Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by Trick » Sun Feb 25, 2007 6:28 pm

Kako pa se lahko izkažeš?

jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by jenny&me » Mon Feb 26, 2007 1:48 pm

Tukaj ti piše kako se lahko izkažeš. http://www.eurobilltracker.eu/faq/?command=4096;tab=6

Je pomembno kdo moderira hite, saj ne sme moderirati preveč in niti premalo. Če je kdo bral italijanski forum, je lahko opazil, da se jezijo, da se premalo moderira hite, če bi nek italijan moderiral bi bilo precej več moderiranih hitov (od drugih, ne njegovih seveda :roll: ).
Po tem pa kar berem po Slo forumu, če bi nekdo ''naš'' moderira hite, bi pa jih premalo.

Trick
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by Trick » Mon Feb 26, 2007 2:35 pm

Nič konkretnega ne piše kako se izkažeš :)
Vsa ostala mesta (moderator foruma, podpora, risalec, skrbnik) se ponavadi izbirajo med zaupanja vrednimi in znanimi člani. Jasno je, da znajo ljudje, ki že nekaj časa sodelujejo mnogo več stvari, kot ostali.
Pridržujejo si pravico :)

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Mon Feb 26, 2007 9:08 pm

jenny&me wrote:Ker imaš v tej skupini veliko moč, saj lahko moderiraš kateri koli zadetek, te morajo v to skupino povabiti, da te povabijo pa se moraš izkazat.
Hej Jenny, prosim ,vsaj malo se potrudi in daj Tricku razločen odgovor,
Trick wrote:Kako pa se lahko izkažeš?
ker vidim, da se tudi on trudi, da bi tukaj doprinesel nekaj zelo pozitivnega :idea: . Če si že prevzela odgovornost za moderiranje tem v slovenščini, se temu primerno tudi potrudi, da si nam ne bo treba razbijati možganov, kaj naj pomeni vsak tvoj napisani stavek.
Trick wrote:Nič konkretnega ne piše kako se izkažeš :)
Vsa ostala mesta (moderator foruma, podpora, risalec, skrbnik) se ponavadi izbirajo med zaupanja vrednimi in znanimi člani. Jasno je, da znajo ljudje, ki že nekaj časa sodelujejo mnogo več stvari, kot ostali.
Pridržujejo si pravico :)
Pa oprosti mi prosim, želim samo dobro vsem članom EBT-ja 8). Že sam Trickov podpis pove dovolj, mar ne?!

Gorenc
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by Gorenc » Tue Feb 27, 2007 12:28 pm

Končno tudi prvi zadetek s Portugalsko!

http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=11385943

:D

Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”