Off Topic

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
bochius
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1177
Joined: Thu Jan 08, 2009 9:11 pm
Location: Maribor, Slovenia
Contact:

Re: Off Topic

Post by bochius »

bzajc wrote:Danes pa sem našel še G/G bankovec. Počasi bom vse mel izpolnjene. Sam problem je, ko nove kombinacije rastejo kot gobe po dežju.
Meni pa je to uspelo danes. :)
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Off Topic

Post by Rafaelus »

Ker je Rafaelusu dolgčas cele dneve v službi, bankovcev pa premalo si je našel dodaten hobi. Če se mi upa kdo izvat naj klikne na spodnjo povezavo se registrira. Rafaelusa preko e-mail, lahko pa pokliče tudi po telefonu ki ga vsi najdete in izove na borbo. Rafaelus pa mu bo pokazal kaj pomeni bog i batina. Jasno :mrgreen: p.p. Saj ne bom tako grob da se nič bat :D

http://gamezer.com/billiards/" onclick="window.open(this.href);return false;
Matuc
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 17
Joined: Sun Jan 24, 2010 12:01 pm

Re: Off Topic

Post by Matuc »

Danes sem klical na poslovalnico NLB v Domžale, saj me je zanimalo, če lahko dvignem večjo vsoto bankovcev po 5€. Nato mi je uslužbenka odgovorila, da bankovcev za 5€ sploh ne dajejo več v obtok, ker jih bodo vzeli iz obtoka. Bankovce naj bi samo sprejemali, dajali ven pa nič več.

Ali kdo ve kaj o tem? 8O
User avatar
bochius
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1177
Joined: Thu Jan 08, 2009 9:11 pm
Location: Maribor, Slovenia
Contact:

Re: Off Topic

Post by bochius »

Matuc wrote:Danes sem klical na poslovalnico NLB v Domžale, saj me je zanimalo, če lahko dvignem večjo vsoto bankovcev po 5€. Nato mi je uslužbenka odgovorila, da bankovcev za 5€ sploh ne dajejo več v obtok, ker jih bodo vzeli iz obtoka. Bankovce naj bi samo sprejemali, dajali ven pa nič več.

Ali kdo ve kaj o tem? 8O
Verjetno se je samo malce nerodno izrazila. Vsake toliko časa dejansko na bankah izvajajo čistke med :note-5: oz. izločajo stare in preveč zmahane. Nadomeščali jih bodo z novimi, s katerih se še cedi tiskarska barva. Mi EBT-jevci to seveda sovražimo, ker nam z uničenjem starih in obrabljenih bankovcev zmanjšujejo tudi možnost zadetkov. :evil:
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Off Topic

Post by Rafaelus »

Matuc wrote:Danes sem klical na poslovalnico NLB v Domžale, saj me je zanimalo, če lahko dvignem večjo vsoto bankovcev po 5€. Nato mi je uslužbenka odgovorila, da bankovcev za 5€ sploh ne dajejo več v obtok, ker jih bodo vzeli iz obtoka. Bankovce naj bi samo sprejemali, dajali ven pa nič več.

Ali kdo ve kaj o tem? 8O
Jaz vsaki teden dvignem 200 novih bankovcev po 5 evrov in sedaj ni več problem. Je bilo pa na začetku kar nekaj problemov in nezadovoljstva pri osebju. Sedaj dvigujem za svoje podjetje kot menjalni denar in zadeva laufa :D
User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Off Topic

Post by gergapsek »

Tudi jaz do zdaj nisem imel problemov dobiti po 200 :note-5: na naši lokalni NLB, pogosto sem jih dobil celo brez predhodne najave. O kakšni ukinitvi do zdaj tam absolutno ni bilo govora, dobival sem celo zelo stare in izmučene primerke.
User avatar
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training
Posts: 797
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:07 pm
Location: Slovenia

Re: Off Topic

Post by Dioniz »

anaBanana se je vrnila!! :D 8O :twisted:
My profile & EBTST & Hit-dots map
Hits: 616x :flag-si:, 277x :flag-at:, 52x :flag-de:, 24x :flag-it:, 10x :flag-nl:, 7x :flag-be:, 5x :flag-fi:, 5x :flag-sk:, 3x :flag-fr:, 1x :flag-ee:, 1x :flag-gr:, 1x :flag-hr:, 1x :flag-lt:, 1x :flag-pt:, 1x :flag-es:, 1x ME, 1x :flag-at: :flag-at:, 1x :flag-be: :flag-be:, 1x :flag-be: :flag-at:, 1x :flag-fr: :flag-de:
Flightdiary & Where's George?
User avatar
bochius
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1177
Joined: Thu Jan 08, 2009 9:11 pm
Location: Maribor, Slovenia
Contact:

Re: Off Topic

Post by bochius »

Dioniz wrote:anaBanana se je vrnila!! :D 8O :twisted:

Fajn. :D
User avatar
bzajc
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Mon Feb 26, 2007 3:34 pm
Location: Velenje, Slovenia
Contact:

Re: Off Topic

Post by bzajc »

Več kot uspešno. S 3 zadetki. Welcome back. :D
User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Off Topic

Post by gergapsek »

Da ne boste pozabili spremeniti svojih nastavitev foruma za pravilno prikazovanje časa: :wink:

Moja nadzorna plošča > Nastavitve foruma > Uredi splošne nastavitve > Moje časovno območje: [UTC]
User avatar
bochius
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1177
Joined: Thu Jan 08, 2009 9:11 pm
Location: Maribor, Slovenia
Contact:

Re: Off Topic

Post by bochius »

Done. Hvala za opozorilo. :)
anaBanana
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 84
Joined: Mon Nov 16, 2009 11:55 pm

Re: Off Topic

Post by anaBanana »

hehehhe :D aha :D recimo :) pocasi ... :D
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Off Topic

Post by Rafaelus »

Hvala za obisk moje žene namesto mene, bova že poračunalaa ko se srečava midva :twisted:. Sem šel na servis za avto, drugače pa pošto na forumu imam odprto, samo ni dobenega sporočila. Se vidiva in slišiva ob naslednji priliki . p.p. koga se post tiče pa itak ve, drugi pa ga boste spoznali po modrici pod levim očesom ( sem levičar, pa ne politično sem sredinec ) :D - Rafaelus
User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Celje 90 stopinj :P

Post by gergapsek »

Image
Attachments
V Celju pa so ga hajcali danes zjutraj...
V Celju pa so ga hajcali danes zjutraj...
ARSO1.jpg (154.04 KiB) Viewed 5194 times
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Off Topic

Post by Rafaelus »

Rafaelus doživel košarico, pa ne od kakšnega dekleta ampak od PTT Slovenj Gradec. Enkrat do dvakrat na teden sem tja nesel 1oo kom po 5 evrov. Mogoče 8 - 10 krat vsega skupaj in prosil zamenjavo za velike apoene. Danes pa mi uslužbenka reče, da mi ne bodo več menjali in da to delajo samo svojim komitentom. Povem da sem njihov komitent saj imam pri njih poštni predal za svoje podjetje. Pa mi obelodani da drugje to storitev zaračunavajo, nakar rečem da mi naj zamenja in zaračuna menjavo. Pove da za to storitev nimajo cenika 8O . Se pravi menjat nočejo več, nimajo cenika in ola tako sem dobil košarico. Kako gre to ostalim, imate manj težav ali samo meni ne uspeva ???
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”