Off Topic

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

anaBanana
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Re: Zadetki

Post by anaBanana »

Žolca, samo tolko da te popravim, v Mb so VSAJ 3 poslovalnice Abanke, ena je na Gl. Trgu, ena je na Kardeljevi ulici na Taboru (pri tržnici/ribarnici oz. preko ceste le teh), ena je pa na Teznu... ce je se kaksna, ne vem, sem pa za te 3 100% prepricana ;)

dodajam: ena se je na Cankarjevi v centru mesta :)
k a j a k
Euro-Master
Euro-Master

Post by k a j a k »

Zakaj toliko besed po nepotrebnem, kje, koliko kdo menja. Pač menja vsak po svojih zmožnostih in ni dolžen pojasnjevat nikomur. Če pa kdo "nabaše" na takšen sveženj, ki je popisan, ima pač smolo. Tudi meni se je to že zgodilo, pa zato nisem jamrala. Kaj res ne znate pisat nič lepšega in vedno berem zadnje čase ene in iste, pa uglavnem sama obtoževanja. Kje so posti, ko se piše kaj lepega, tako kot včasih in čemur je forum namenjen.

Nič slabega ne mislim, zato prosim, naj se ne razvije spet kakšna polemika, pa lepo nedeljo želim vsem.

kajak
Last edited by k a j a k on Sun Apr 25, 2010 8:11 pm, edited 1 time in total.
gergapsek
Euro-Master
Euro-Master

Re: Off Topic

Post by gergapsek »

Od petka sem bil na poti in brez interneta, zato se komaj zdaj oglašam:

Najprej sem temo prestavil v offtopic, ker ker te razprave nimajo več opravka s tem, čemu je tema Zadetki namenjena.
Vpletene v to zadnjo debato prosim, naj si še enkrat preberejo Forum netiquette - Pravila foruma in naj sporov ne rešujejo na forumu.
Hvala.
SENGA1
Euro-Expert
Euro-Expert

Post by SENGA1 »

k a j a k wrote:Zakaj toliko besed po nepotrebnem, kje, koliko kdo menja. Pač menja vsak po svojih zmožnostih in ni dolžen pojasnjevat nikomur. Če pa kdo "nabaše" na takšen sveženj, ki je popisan, ima pač smolo. Tudi meni se je to že zgodilo, pa zato nisem jamrala. Kaj res ne znate pisat nič lepšega in vedno berem zadnje čase ene in iste, pa uglavnem sama obtoževanja. Kje so posti, ko se piše kaj lepega, tako kot včasih in čemur je forum namenjen.

Nič slabega ne mislim, zato prosim, naj se ne razvije spet kakšna polemika, pa lepo nedeljo želim vsem.

kajak

Bravo :lol: :lol:
bochius
Euro-Master
Euro-Master

Post by bochius »

Imaš popolnoma prav Kajak. Žal mi je. Enako, samo objavljeno še pred tvojim, je bilo tudi prijazno sporočilo žolce. Žal sem bil na poti in mu tega nisem mogel sporočiti prej. Mea culpa, mea maxima culpa. :oops:
SENGA1
Euro-Expert
Euro-Expert

Post by SENGA1 »

Mislim da bi se forum moral dejansko moral odvijati v čisto drugo smer. Če se včasih spomnim je na foromu bilo zelo živahno, bilo je dosti pozdravov, čestitk, veselja in še kaj :D vendar se zdaj dogaja da smo vsi šli več ali manj z foruma in samo preberemo če so gori kateri novi posti :? :? . Tako da se bomo v bodoče morali VSI zelo potrudit, da bo zopet postal forum to kar je bil. Istočasno pa prosim rafaelusa da pozabi na vse zamere in se vrne na forom ker ga je res bilo zabavo brat in je prinesel kar nekaj svežine na forum.

Vse ostale pa prosim,da če je slučajno ugotovil kakšno napako pri navedbi bilokaterih podatkov na foromu, naj pošlje pošiljatelju PM, ne pa da se ga takoj "potolče"

Lep pozdrav

Senga1 - Boris
žolca
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by žolca »

Pozdravljeni!
Žolca (ex župca) se zopet poslavlja.
Tokrat ne bo prenehal z vpisovanjem, tokrat zaradi združitve z mitjajp v novo ime Petek&co ( sva brata)
Zahteva za združitev je bila že podana Skupini za podporo.
Vsi najini zadetki bodo moderirani zato tudi opravičilo vsem, katerim se bodo nekateri zadetki zbrisali oz. zmanjšali.
Plani Petek@co
Skupni plan vpisanih bankovcev do konca leta najmanj 60.000 ( če bo usojeno preko 1000 zadetkov)
Prvega srečanja EBT v Ljubljani se sigurno udeleživa.

Izkoriščam zadnjo priliko pod upor. imenom žolca in vas prav lepo EBT-sko pozdravljam.
SENGA1
Euro-Expert
Euro-Expert

Post by SENGA1 »

Danes pa ga že se.j.va, kaj ne bochius :lol: :lol: :wink:
tolko moderiranih joj joj
bochius
Euro-Master
Euro-Master

Post by bochius »

SENGA1 wrote:Danes pa ga že se.j.va, kaj ne bochius :lol: :lol: :wink:
tolko moderiranih joj joj
Ja, res je. Kar nekaj časa nama je uspevalo, da si nisva hodila po prstih, danes pa očitno ni šlo skozi. :mrgreen:
woca
Euro-Expert
Euro-Expert

Post by woca »

Zanima me če zbira kdo sličice za Svetovno Prvenstvo v JAR 2010. Bratrancu manjkajo še samo 84, 87, 163, 207, 560 če ma kdo prosim naj sporoči.
bochius
Euro-Master
Euro-Master

Post by bochius »

woca wrote:Zanima me če zbira kdo sličice za Svetovno Prvenstvo v JAR 2010. Bratrancu manjkajo še samo 84, 87, 163, 207, 560 če ma kdo prosim naj sporoči.

Pozdravljen!

Imam dvojno 163 in 560. Mi jih pa tudi meni še manjka uhuhu... :D
woca
Euro-Expert
Euro-Expert

Post by woca »

Ja meni tudi zdaj me je bratranec navdušo tak da še mi manka enih 400 :D . Se lahko kdaj zmenimo pa jih zamenjamo.
bochius
Euro-Master
Euro-Master

Post by bochius »

Ne vem, kam bi zadevo uvrstil, gre pa za prvi :flag-mt: :note-20: bankovec ki sem ga našel. :)
bzajc
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by bzajc »

Jaz sem ga našel v Sieni in sem bil prav presenečen, ko sem ga videl.
Dioniz
Euro-Master in Training
Euro-Master in Training

Post by Dioniz »

Jaz pa sem prvega našel danes: :note-20: G/F :flag-nl: :flag-mt:
My profile & EBTST & Hit-dots map
Hits: 615x :flag-si:, 262x :flag-at:, 51x :flag-de:, 23x :flag-it:, 9x :flag-nl:, 7x :flag-be:, 5x :flag-sk:, 4x :flag-fi:, 2x :flag-fr:, 1x :flag-ee:, 1x :flag-lt:, 1x :flag-gr:, 1x :flag-pt:, 1x :flag-es:, 1x :flag-hr:, 1x ME, 1x :flag-at: :flag-at:, 1x :flag-be: :flag-be:, 1x :flag-fr: :flag-de:, 1x :flag-be: :flag-at:
Flightdiary & Where's George?
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”