Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Mate navrhy, komentare alebo napady na vylepsenie...?

Moderator: gulocka

User avatar
studan
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 58
Joined: Tue Jan 06, 2009 10:54 pm
Location: Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by studan »

tie 5eurovky su zevraj hrozne male a vacsina bankomatov s nimi ma problemy... udajne sa zasekavaju...

ja som sa o tejto stranke dozvedel na vybrali.sme.sk
User avatar
matus.pavliscak.sk
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 3
Joined: Wed Jan 07, 2009 10:29 am
Location: Slovakia
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by matus.pavliscak.sk »

Ja som zobral penazenku a par bankoviek som tam hodil, zial ziadna zhoda :D. No mozno o par rokov sa toho dockam :D
User avatar
studan
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 58
Joined: Tue Jan 06, 2009 10:54 pm
Location: Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by studan »

matus.pavliscak.sk wrote:Ja som zobral penazenku a par bankoviek som tam hodil, zial ziadna zhoda :D. No mozno o par rokov sa toho dockam :D
ja som nahodil hned prvy den 67 bankoviek a hned som mal tri zhody... :D tak drzim ti palce :wink:
User avatar
kerny
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 12
Joined: Sat Jan 03, 2009 1:22 pm
Location: Košice, SLOVAKIA
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by kerny »

Gulka kto je ten martingracko? Nejak podozrivo vela ma tych bankoviek, aj pisali na english,ze daky podvodnik - a dnes som objavil aj nick: romangracko , nezda sa chlapec :D
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

kerny wrote:Gulka kto je ten martingracko? Nejak podozrivo vela ma tych bankoviek, aj pisali na english,ze daky podvodnik - a dnes som objavil aj nick: romangracko , nezda sa chlapec :D
ahoj uz sa to riesi, a dufam, ze sa to vyriesi cim skor, pretoze nedava ten spravny vzor ostatnim EBT uzivatelom.
Podvody su stale trestane, takze nech si z neho nikto neberie priklad.

:)
fugyx
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 11
Joined: Wed Jan 07, 2009 9:18 pm
Location: Nová Dubnica, Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by fugyx »

gulocka wrote:
kerny wrote:Gulka kto je ten martingracko? Nejak podozrivo vela ma tych bankoviek, aj pisali na english,ze daky podvodnik - a dnes som objavil aj nick: romangracko , nezda sa chlapec :D
ahoj uz sa to riesi, a dufam, ze sa to vyriesi cim skor, pretoze nedava ten spravny vzor ostatnim EBT uzivatelom.
Podvody su stale trestane, takze nech si z neho nikto neberie priklad.
:)
a vie sa, že je to podvod? možno pracuje v oblasti, kde sa stretáva s množstvom bankoviek...
Last edited by fugyx on Wed Jan 14, 2009 3:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by tomaz79 »

fugyx wrote:a viem sa, že je to podvod? možno pracuje v oblasti, kde sa stretáva s množstvom bankoviek...
If I understood correctly, you are wondering why we think he is faking his note entries?

Well, he had a few 'hits into series'. That means that he was inserting consecutive bankonotes (i.e. fresh, new, uncirculated notes) and got a hit. If those notes were really in his hands, it would mean that:

a) someone had the whole series in his hands before him and ONLY INSERTED ONE NOTE of that series (which was the hit note)
or
b) the notes were magically reunited into a consecutive series after travelling around separated for a period of time (during which, another EBTer found one of them)

You can imagine that these two options are not very likely to happen. So since he got more than one of these 'hits into series', we can be almost sure that he never had those notes in his hands.

I'm sorry for replying in english, but I think google translator would make things worse :wink:
destroyer_svk

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by destroyer_svk »

Ad martingracko :
Ak sa nemylim uz mu boli vymazane vsetky doterajsie bankovky ako som si vsimol ... sice zacal od znova davat. :lol:
V takom kratkom case tolko bankoviek - bud musi ist o podvod alebo jedine pracovnik banky + este ked si uvedomi clovek to nahadzovanie cisel,co trva tiez urcitu dobu.Aj ked niektori useri mozno maju nejake finty (nemyslim rozsireny formular) o ktorych neviem este.
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

Spravodlivost existuje
destroyer_svk wrote:Ad martingracko :
Ak sa nemylim uz mu boli vymazane vsetky doterajsie bankovky ako som si vsimol ... sice zacal od znova davat. :lol:
V takom kratkom case tolko bankoviek - bud musi ist o podvod alebo jedine pracovnik banky + este ked si uvedomi clovek to nahadzovanie cisel,co trva tiez urcitu dobu.Aj ked niektori useri mozno maju nejake finty (nemyslim rozsireny formular) o ktorych neviem este.
Finty velmi neexistuju, a zmazali sa len preto, lebo bolo overene a potrvdene, ze ide o podvod.
Je to varovanie pre vsetkych uzivatelov, ktori by uvazovali nad tym, ze budu podvadzat.

Pravda vzdy vyjde najavo. Loz ma kratke nohy, co sa potvrdilo aj v tomto pripade.
Prajem vam vsetkych prijemne trackovanie bankoviek a rozsireny formular (expert) za zobrazuje az pri zadani urciteho poctu bankoviek.

S pozdravom

vas Moderator Gulocka
User avatar
vévé
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3125
Joined: Tue Sep 20, 2005 2:28 pm
Location: 94190 - L'île de France 22 Km de Paris & 18360 - 333 Km de Paris
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by vévé »

:D Výtajte Slováci v EBT. Od 2003 pravideľne posielam do Trnavy, jednemu bývalemu spolužiakovy, niekoľko euro bankovky, aby zapálil sviečky na cintoríne. Dúfam, že budeme mať pár franko - slovenských hitov :lol:
Le monde est un menteur : il nous promet des plaisirs et il ne donne que des peines.

Ma carte! Trnava
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

ahojte
vytvorila som novu diskusiu, kde mozete prispievat vsetko ohladom euro minci :)

Dakujem
fugyx
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 11
Joined: Wed Jan 07, 2009 9:18 pm
Location: Nová Dubnica, Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by fugyx »

neviete či majú aj :flag-mt:, :flag-cy:, a :flag-lu: vlastné písmená na eurobankovkách? Na wikipédii som videl, že majú nejaké pridelené, ale prečo v "rozptyle" nie sú? alebo ich ešte netlačia?
LINKIN PARK FOREVER [TM]

Post by LINKIN PARK FOREVER [TM] »

http://www.eurobilltrackerforum.com/ima ... /Malta.gif, http://www.eurobilltrackerforum.com/ima ... Cyprus.gif maju vlastne euro-bankovky teda aj pismena,ale podla programu vydavania bankoviek ECB, vyjdu az tento rok ... mali by to byt 20 eurovky,takze mozno uz v aprili nejake sa obajvia... Co sa tyka http://www.eurobilltrackerforum.com/ima ... mbourg.gif podla wikipedie oni pouzivaju kod krajiny kde ju tlacia... takze s R nenajdeme ziadne...
LINKIN PARK FOREVER [TM]

Post by LINKIN PARK FOREVER [TM] »

http://www.eurobilltrackerforum.com/pos ... ilies&f=35# http://www.eurobilltrackerforum.com/pos ... ilies&f=35# maju vlastne euro-bankovky teda aj pismena,ale podla programu vydavania bankoviek ECB, vyjdu az tento rok ... mali by to byt 20 eurovky,takze mozno uz v aprili nejake sa obajvia... Co sa tyka http://www.eurobilltrackerforum.com/pos ... ilies&f=35# podla wikipedie oni pouzivaju kod krajiny kde ju tlacia... takze s R nenajdeme ziadne...
lakiboy

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by lakiboy »

Ahojte
a nevie niekto kedy sa objavia aj bankovky s pismenom E ? Cize, nase slovenske?
Zatial som sa tejto informacie nikde nedopatral.
Dakujem
Post Reply

Return to “Stranka a Euro-stopovanie diskusia (Slovenčina)”