Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Mate navrhy, komentare alebo napady na vylepsenie...?

Moderator: gulocka

User avatar
studan
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 58
Joined: Tue Jan 06, 2009 10:54 pm
Location: Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by studan »

m72 wrote: Neni za čo veď Kostolište a Malacky sô veľmi blízko.
ja viem, ale aj tak je to celkom vtipne, kedze je tu tak malo trackerov a narazis prave na 4 moje bankovky... :D
a odkial vlastne ziskavas bankovky?
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

destroyer_svk wrote:Ked sme pri tych zasahoch - velmi zaujimavy (v dobrom slova zmysle) je aj tento :
http://sk.eurobilltracker.com/notes/?id=34393912" onclick="window.open(this.href);return false;
Dvaja Slovaci s najvyssim poctom zadanych bankoviek a bankovky zadane mimo uzemia SR. 8)
Dakujem :) aj mna to prekvapilo
fugyx
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 11
Joined: Wed Jan 07, 2009 9:18 pm
Location: Nová Dubnica, Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by fugyx »

Práve som opätovne našiel jednu bankovku, ktorú som zadal viac ako pred viac ako mesiacom. Čo mám robiť, aby to bolo zaregistrované ako zásah?
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

fugyx wrote:Práve som opätovne našiel jednu bankovku, ktorú som zadal viac ako pred viac ako mesiacom. Čo mám robiť, aby to bolo zaregistrované ako zásah?
bohuzial nic..
fugyx
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 11
Joined: Wed Jan 07, 2009 9:18 pm
Location: Nová Dubnica, Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by fugyx »

gulocka wrote:
fugyx wrote:Práve som opätovne našiel jednu bankovku, ktorú som zadal viac ako pred viac ako mesiacom. Čo mám robiť, aby to bolo zaregistrované ako zásah?
bohuzial nic..
nasiel som nieco taketo....
Zásahy bumerang
Občas sa stane že užívatelia dostnú do rúk bankovky, ktoré už zaregistrovali na EBT. Nakoľko nie je dovolené zadať dva krát to isté sériové číslo, jediná možnosť ako zachovať stopu po tejto zriedkavej udalosti, je napísať komentár o tejto bankovke. Ďakujeme vám za požiadanie o pomoc technickú skupinu, a nezabudnite zadať vaše meno užívateľa, sériové číslo a hodnotu bankovky ako aj nový komentár do emailu.
(FAQ)
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

fugyx wrote:
gulocka wrote:
fugyx wrote:Práve som opätovne našiel jednu bankovku, ktorú som zadal viac ako pred viac ako mesiacom. Čo mám robiť, aby to bolo zaregistrované ako zásah?
bohuzial nic..
nasiel som nieco taketo....
Zásahy bumerang
Občas sa stane že užívatelia dostnú do rúk bankovky, ktoré už zaregistrovali na EBT. Nakoľko nie je dovolené zadať dva krát to isté sériové číslo, jediná možnosť ako zachovať stopu po tejto zriedkavej udalosti, je napísať komentár o tejto bankovke. Ďakujeme vám za požiadanie o pomoc technickú skupinu, a nezabudnite zadať vaše meno užívateľa, sériové číslo a hodnotu bankovky ako aj nový komentár do emailu.
(FAQ)
a poslal si mail??
fugyx
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 11
Joined: Wed Jan 07, 2009 9:18 pm
Location: Nová Dubnica, Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by fugyx »

no práve že neviem kam, v akom jazyku a pod...
User avatar
Milos from Kosice
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 11:32 pm
Location: Košice, SLOVAKIA

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by Milos from Kosice »

Pozor na tie bumerangy, ja ich zazivam pravidelne:) Dám peniaze mame, ona ich dá ocovi a po nejakom čase sa cez brata dostanu ku mne, keď chce napríklad niečo kúpiť:) Alebo v inom poradí, alebo proste zabudnem, že som ju zaregistroval a odnekiaľ ju po čase zadám znova. Ja si bankovky priznám sa, značím pentelkou v pravom hornom rohu takou milimetrovou šikmou čiarkou, tak hneď vidím, ktorú som už zaregistroval - no a je po bumerangoch.
Netvrdím však, že sa tá istá bankovka nemôže vrátiť ku mne aj z obehu, ale to je už skôr blbá náhoda, ako nejaký zásah, ktorý by ma potešil:)
Tak toľko len moj osobný pohľad na bumerangy:)
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

Milos from Kosice wrote:Ja si bankovky priznám sa, značím pentelkou v pravom hornom rohu takou milimetrovou šikmou čiarkou, tak hneď vidím, ktorú som už zaregistroval - no a je po bumerangoch.
:) aj ja sa musim priznat, ze si bankovky znacim, zo zadnej strany (kde nie je kratky kod) v pravom hornom rozku bodkou. Hlavne kvoli tomu, ze bankovky mam hlavne z taxisluzby, a tam sa peniazky tocia, takze sa mi stavalo, ze som dostavala tie iste bankovky opat do ruky. Takto som sa vyhla zbytocnemu zadavaniu :)
User avatar
Milos from Kosice
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 11:32 pm
Location: Košice, SLOVAKIA

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by Milos from Kosice »

Zdravim gulocku :wink: ,
no vidim, ze s tym znacenim nie som sam:) Kiezby sa mi dostala aj nejaka oznacena a neznacil som ju vzdy len ja ako prvy:) Doteraz mam len jediny zasah :roll: Ale taxisluzba predsa sa skor dostane k bankovkam z roznych miest. Uvazoval som, ze tu na vychode v Kosiciach je asi tazsie sa dostat k zasahu (medzinarodnemu), lebo tu bankovky neprudia zo vsetkych stran, kedze s nami nesusedi nik s eurom a vychodne Slovensko je tak dost hlboko vnorene do "neeuroveho" okolia. Dufam, ze sa toho dozijeme, ze este prijme euro aj Polsko ci Madarsko :)
Mimochodom, pred chvilou som zazil dalsie tri kvazi-bumerangy uz z opisanych dovodov. Nie vsetky bankovky proste stiham znacit, resp. neznacim ich, lebo si myslim ze ich nepomiesam. No ale staci jedno platenie pri pokladni, prehrabanie penazenky a vsetky bokom poukladane peniazky vyberiem a vlozim a v tej rychlosti premiesam.
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

Milos from Kosice wrote:Uvazoval som, ze tu na vychode v Kosiciach je asi tazsie sa dostat k zasahu (medzinarodnemu), lebo tu bankovky neprudia zo vsetkych stran, ...
No dovolim si troska protirecit.. kedze v Kosiciach je medzinarodne letisko :)
User avatar
studan
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 58
Joined: Tue Jan 06, 2009 10:54 pm
Location: Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by studan »

ja zase zvyknem bankovky oznacovat malou bodkou v pravom dolnom rohu zozadu... :D
User avatar
Milos from Kosice
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 11:32 pm
Location: Košice, SLOVAKIA

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by Milos from Kosice »

gulocka wrote:
Milos from Kosice wrote:Uvazoval som, ze tu na vychode v Kosiciach je asi tazsie sa dostat k zasahu (medzinarodnemu), lebo tu bankovky neprudia zo vsetkych stran, ...
No dovolim si troska protirecit.. kedze v Kosiciach je medzinarodne letisko :)

No asi si mala gulocka pravdu,
lebo dnes som chytil svoj druhy zasah od destroyera_svk (pozdravujem). Ale to niekto musel priletiet k nam a bezat hned do stavkovej kancelarie, odkial mam tu bankovku:) Alebo bola jej cesta o nieco zlozitejsia :wink:
User avatar
Milos from Kosice
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 11:32 pm
Location: Košice, SLOVAKIA

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by Milos from Kosice »

studan wrote:ja zase zvyknem bankovky oznacovat malou bodkou v pravom dolnom rohu zozadu... :D
To by bolo, najst taku bankovku, co by bola bodkovana vselikde ako domino:)

Inac sme podla EBTaspon vzdialena rodina, studan: :wink:
Milos from Kosice ← destroyer_svk ← pe.pe. ← studan
destroyer_svk
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 8
Joined: Sun Feb 15, 2009 7:01 pm

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by destroyer_svk »

Ad booomerang zasahy :

Tiez sa mi asi dvakrat stalo ze som pri zadavani bankoviek zistil ze som uz danu bankovku raz zadal.A pritom neslo o peniaze "v kruhu rodiny" ako je tu spominane.Bola to dost zaujimava situacia teda ze sa mi ta bankovka po case opat dostala do ruk. :)

Ad oznacovanie bankoviek :

Ja osobne si bankovky nijako neznacim i ked som rozmyslal nad niecim takym,ale zatial urcite nie.Na druhej strane parkrat som si vsimol (bolo to na :note-50: ) na zadnej strane taku malicku akoby peciatku s pismenom "M".Myslel som si ze to niekto poznacil ale zasah to nebol.Taktiez raz na zadnej strane bola tiez akoby peciatka (avsak ovela vacsia) len nebolo to uz celkom citatelne.Ale tiez to nebol zasah.

To Milos from Kosice :

Zdravim aj ja na vychod republiky,aj mna potesil takyto pekny zasah v ramci SVK. :D
Post Reply

Return to “Stranka a Euro-stopovanie diskusia (Slovenčina)”