Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Mate navrhy, komentare alebo napady na vylepsenie...?

Moderator: gulocka

User avatar
Milos from Kosice
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 11:32 pm
Location: Košice, SLOVAKIA

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by Milos from Kosice »

Mimochodom v štatistikách som objavil, že Slovensko má na konte jedinečný zásah, ktorý je na 3. mieste zo všetkých zásahov v histórii EBT! Od prvého zaregistrovania bankovky do jej opätovnej registrácie uplynulo neuveriteľných 7 rokov!

Užívateľ.......Dátum zaregistrovania.......Miesto
kerny..........2009-06-08 20:30:02.........Košice 04001
NAPI...........2002-06-03 12:07:44.........Sailauf 63877
Vzdialenosť = 878 km, časový rozdiel = 2562 dní

Tomu sa hovorí zásah! Gratulujem užívateľovi kerny!

(Odkontrolovať si to môžete tu: http://sk.eurobilltracker.com/hits/?tab=0;hitsort=days )

SUPER
User avatar
Milos from Kosice
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 11:32 pm
Location: Košice, SLOVAKIA

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by Milos from Kosice »

[quote="destroyer_svk"]Ad booomerang zasahy :
Ja osobne si bankovky nijako neznacim i ked som rozmyslal nad niecim takym,ale zatial urcite nie.Na druhej strane parkrat som si vsimol (bolo to na :note-50: ) na zadnej strane taku malicku akoby peciatku s pismenom "M".Myslel som si ze to niekto poznacil ale zasah to nebol.Taktiez raz na zadnej strane bola tiez akoby peciatka (avsak ovela vacsia) len nebolo to uz celkom citatelne.Ale tiez to nebol zasah.

No čo sa týka toho značenia, aby bolo jasné :idea: , značím si ich len preto, aby som opakovane nezadával bankovky, ktoré som už raz zadal, jednoducho si tak chcem ušetriť čas. Predpokladám, že preto si ich značí aj guľôčka :wink: Mne sa totiž stáva dosť často, že mám také svoje kvázibumerangy a EBT mi hlási, že už som zadanú bankovku raz zadal. Ináč by som ich neznačil ani ja. Učite nie pečiatkou, to by som zabil viac času, ako by som ušetril, no a to by aj potom vyzerali... Pentelka stačí :lol:
Neznačím si však všetky, niekedy si myslím, že ich nepomiešam, lebo ich hneď miniem, no ale často práve takéto bankovky uniknú mojej pozornosti a stretnem sa s ňu znova. Takže ak značiť, tak všetky.
User avatar
studan
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 58
Joined: Tue Jan 06, 2009 10:54 pm
Location: Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by studan »

Milos from Kosice wrote: Inac sme podla EBTaspon vzdialena rodina, studan: :wink:
Milos from Kosice ← destroyer_svk ← pe.pe. ← studan
:D :D :D
uprimne povedane, neviem ako by som tento pribuzensky vztah pomenoval... :D
User avatar
Milos from Kosice
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 11:32 pm
Location: Košice, SLOVAKIA

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by Milos from Kosice »

destroyer_svk wrote:Ad booomerang zasahy :

Ad oznacovanie bankoviek :

Ja osobne si bankovky nijako neznacim i ked som rozmyslal nad niecim takym,ale zatial urcite nie.Na druhej strane parkrat som si vsimol (bolo to na :note-50: ) na zadnej strane taku malicku akoby peciatku s pismenom "M".Myslel som si ze to niekto poznacil ale zasah to nebol.Taktiez raz na zadnej strane bola tiez akoby peciatka (avsak ovela vacsia) len nebolo to uz celkom citatelne.Ale tiez to nebol zasah.

Nieco blizsie k tym peciatkam som nasiel na EBT fore v nemcine, tie peciatky su naozaj zaujimavy fenomen... :?:
Pozri tento link:
http://forum.eurobilltracker.com/viewto ... =10&t=8786
User avatar
midoriiro
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1044
Joined: Thu Aug 20, 2009 7:33 pm
Location: Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by midoriiro »

ahojte, ja len chcem napísať, že dnes som mala svoj prvý zásah (5eurovka od mamy :D )
s užívateľom surs4fun zo Švajčiarska (!!!), vzdialenosť 880 km, 873 dní. Viem, že je to len jeden zásah a kopec z vás má na konte viac, ale ja som taká rada!!! :mrgreen:
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

midoriiro wrote:ahojte, ja len chcem napísať, že dnes som mala svoj prvý zásah (5eurovka od mamy :D )
s užívateľom surs4fun zo Švajčiarska (!!!), vzdialenosť 880 km, 873 dní. Viem, že je to len jeden zásah a kopec z vás má na konte viac, ale ja som taká rada!!! :mrgreen:
tesime sa spolu s tebou :)
User avatar
Milos from Kosice
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 11:32 pm
Location: Košice, SLOVAKIA

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by Milos from Kosice »

midoriiro wrote:ahojte, ja len chcem napísať, že dnes som mala svoj prvý zásah (5eurovka od mamy :D )
s užívateľom surs4fun zo Švajčiarska (!!!), vzdialenosť 880 km, 873 dní. Viem, že je to len jeden zásah a kopec z vás má na konte viac, ale ja som taká rada!!! :mrgreen:
:note-5: No je to pekný zásah, gratulujem. :note-5:
Ja nemám ešte ani jeden medzinárodný, takže závidím :wink:
User avatar
midoriiro
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1044
Joined: Thu Aug 20, 2009 7:33 pm
Location: Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by midoriiro »

Napíšem sem môj zážitok - týka sa bumerang hitu.

Včera dopoludnia som nahodila peniaze od mamky, ona ich potom odniesla do banky kvôli platbe. Dnes poobede vyberala peniaze z bankomatu a povedala, nech si ich nahodím. Jednu dvadsiatku :note-20: mi stále vyhadzovalo, že už bola zadaná včera. Povedala som mamke, že asi domiešala peniaze. Takmer sa urazila, povedala, že včera odniesla všetky peniaze do banky a tú dvadsiatku dostala dnes z bankomatu!!!

No neuveriteľné, aká je pravdepodobnosť, že sa také niečo udeje? Že vložíte nejakú bankovku do banky a o deň neskôr ju dostanete spať?
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gulocka »

midoriiro wrote:No neuveriteľné, aká je pravdepodobnosť, že sa také niečo udeje? Že vložíte nejakú bankovku do banky a o deň neskôr ju dostanete spať?
Niekedy sa to vazne moze stat :) ja svoje peniaze bodkujem, takze si nevsimnem ak mam nejaky bumerangovy zasah..
User avatar
263735
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 14
Joined: Tue Jan 13, 2009 9:55 pm
Location: BRATISLAVA, SLOVAKIA
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by 263735 »

je absolútne nepravdepodobné, aby prostriedky ktoré voli vložené v pobočke banky, boli na ďalší deň v bankomate na tej istej pobočke.

Podľa mňa to mamka iba splietla. Ktovie kde bokom mala tú bankovku.
:flag-sk:
LPF
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 5
Joined: Sat May 23, 2009 6:01 pm

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by LPF »

Ako všetko je možné, ako aj to, že pobočka banky si sama zásobuje pobočkový bankomat.
User avatar
midoriiro
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1044
Joined: Thu Aug 20, 2009 7:33 pm
Location: Slovakia

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by midoriiro »

Mohol by mi prosím niekto vysvetliť túto vec: dnes som z bankomatu vybrala bankovku - 20 €. Sú na nej dve malé okrúhle pečiatky. Na prednej strane je čierna pečiatka 10T, na zadnej modrá L M/C. Čo tieto pečiatky a kódy znamenajú? Podotýkam, že bankovka nebola zásah.
User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Pre slovensky hovoriacich návštevníkov

Post by gergapsek »

midoriiro wrote:Mohol by mi prosím niekto vysvetliť túto vec: dnes som z bankomatu vybrala bankovku - 20 €. Sú na nej dve malé okrúhle pečiatky. Na prednej strane je čierna pečiatka 10T, na zadnej modrá L M/C. Čo tieto pečiatky a kódy znamenajú? Podotýkam, že bankovka nebola zásah.
Take a look at this sites:
http://forum.eurobilltracker.com/viewto ... 23&t=11669" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.eurobilltracker.com/viewto ... =10&t=8786" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.eurobilltracker.com/viewto ... f=5&t=1691" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.eurobilltracker.com/viewto ... 12&t=18458" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “Stranka a Euro-stopovanie diskusia (Slovenčina)”