EBT Meeting vo Viedni

Mate navrhy, komentare alebo napady na vylepsenie...?

Moderator: gulocka

Post Reply
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

EBT Meeting vo Viedni

Post by gulocka »

EBT Meeting vo Viedni (20.-23.8.2009)

Tymto by som vas este raz chcela upozornit na toto stretnutie. Ak mate zaujem sa zucastnit, prosim potvrdte svoju ucast na
http://forum.eurobilltracker.com/viewto ... 34&start=0
Zo Slovenska tam zatial nie je nikto prihlaseny. Ucast sa uzatvara 1.7.2009, takze uz neostava vela casu. Je moznost prihlasit sa aj po tomto termine, ale uz bez naroku navstivit Rakusku Narodnu Banku.. kde sa dozviete o historii Eura ako aj poucenie o falsovani bankoviek, atd.


Tesime sa na vasu ucast!!!

PS: ako ste si vsimli, na piatok je planovany vylet do Bratislavy, takze ti, co nemozu prist do Viedne, by sa mohli stretnut aspon v Piatok s ostatnymi z EBT, a mozno sa stanu aj sprievodcami po Bratislave.

Program:

O Stvrtok:
- Registration (1 p.m.) at the University of Vienna's ramp
- Visit at the Austrian National Bank (OeNB) - you may need a photo identification (e.g. passport)
Money-museum - Counterfeit money trainig (with real fakes) - Money exchange (well used notes won't have any chance to survive because of the bank's rules)
- Tour through and dinner at a Viennese brewery

O Piatok:
- Vienna Giant Ferris Wheel
- Trip to Bratislava (SK) - you definitly need a travelling document
Possibility of a guided tour for interested people
- Chance for having the general assembly (back in Vienna)

O Sobota:
- Morning (until approx. 1 p.m.) sparetime
- Guided tours through Vienna (also for special interests in small groups)
- Barbecue in a Viennese backyard as official endpoint

O Nedela:
- A relaxative visit to a Vienese Café (for those who remain)

More details including exact times, locations, and alternatives (where choice is possible) as well as further information on all the topics will follow...
Please note, that this "agenda" may be subject to change.

Plan je len informativny, cas a miesta sa mozu zmenit.

The whole committee is looking forward to seeing you in Vienna!
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: EBT Meeting vo Viedni

Post by gulocka »

http://www.eurobilltracker.com/gallery/ ... mer-Vienna
Image
tu mozte najst fotky z tohto rocneho stretnutia eurobilltrackeru :)

Tymto sa chcem podakovat vsetkym, ktori sa podielali na priprave stretnutia aspon radami, ale skoda, ze neprejavili zaujem sa ho aj zucastnit. Dufam, ze tieto fotky vam priblizia, co sa na takychto akciach robieva.
Boli to skvele 4 dni, v hlavnom meste Rakuska, ktore pre nas zorganizovali domaci. Pozreli sme si Vieden, ale aj Bratislavu. Verim, ze spolocnymi silami sa aj nam (Slovakom) podari zorganizovat v buducnosti stretnutie ludi s roznych krajin, s rovnakymi zaujmami a to eurobankovky a ich pohyb :)

Tymto by som vas chcela vyzvat k tomu, aby ti, co maju zaujem sa ozvali. Bolo by dobre zorganizovat ako prve stretnutie Slovakov :)
Taktiez mame moznost pridat sa k Rakusanom na ich stretnutia, ktore sa konaju raz za 2 mesiace vo Viedni. Info k tomu - napiste PM (private message) Burky, ErGo alebo -Star- .
Myslim, ze velmi ochotne vam vysvetlia podrobnosti (bud v anglictine alebo nemcine).

:) Gulocka
User avatar
legnaw
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 12
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:11 am
Location: Bratislava, Slovensko

Re: EBT Meeting vo Viedni

Post by legnaw »

Gulocka, napisala si to ako vycitku ze nik neprejavil zaujem
.
ppisem za seba: nakolko som bol v tom case na urcite zaujimavejsom mieste (dovolenka), na priprave tohto "vyletu" som sa minimalne podielal radami (debata so -STAR-om)
a je len na dlhsiu disputu, kto ma aky pohlad na osobne stretavanie sa userov EBT :mrgreen:
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: EBT Meeting vo Viedni

Post by gulocka »

legnaw wrote:Gulocka, napisala si to ako vycitku ze nik neprejavil zaujem..

ako vidis sam podla tejto diskusie, ze nikto ani len nenapisal, ze co to je.. cize neprejavil zaujem.. viem, ze kritika sa zle cita, ale pisem tak ako to je, a nema to posobit ako vycitka, ale ako vyjadrenie lutosti nad tym o aku zabavu ste prisli :evil:
legnaw wrote:je len na dlhsiu disputu, kto ma aky pohlad na osobne stretavanie sa userov EBT
ano samozrejme, ved je to dobrovolne.. nikoho nenutime.. a verim, ze si mal peknu dovolenku
User avatar
kerny
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 12
Joined: Sat Jan 03, 2009 1:22 pm
Location: Košice, SLOVAKIA
Contact:

Re: EBT Meeting vo Viedni

Post by kerny »

Ktora je gulka na fotke? :wink:
destroyer_svk
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 8
Joined: Sun Feb 15, 2009 7:01 pm

Re: EBT Meeting vo Viedni

Post by destroyer_svk »

Rozmyslal som dlhsi cas ze sem napisem ... ohladne stretnuti EBT userov je kazdeho osobna vec,aky ma na to nazor.

A ako by si si predstavovala take stretnutie tu na Slovensku,gulocka hm ?
Ak by som vedel nejako pomoct alebo podielat sa v ramci svojich moznosti na jeho priprave,tak celkom rad 8)
Myslim ze by to mohlo byt zaujimave stretnutie ... no samozrejma ze by zalezalo na ochote ludi.
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: EBT Meeting vo Viedni

Post by gulocka »

kerny wrote:Ktora je gulka na fotke? :wink:
Kto hlada, najde :) uplne v pravo :)
User avatar
kerny
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 12
Joined: Sat Jan 03, 2009 1:22 pm
Location: Košice, SLOVAKIA
Contact:

Re: EBT Meeting vo Viedni

Post by kerny »

no kukam, ze najkrajsiu zenu mame, takze pravda, ze Slovenky su naj :mrgreen:
User avatar
gulocka
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 88
Joined: Mon Jan 01, 2007 8:54 pm
Contact:

Re: EBT Meeting vo Viedni

Post by gulocka »

kerny wrote:no kukam, ze najkrajsiu zenu mame, takze pravda, ze Slovenky su naj :mrgreen:
az sa cervenam :) ked spracujem fotky z Meetingu, dam svoje na Webku.. zatial nebol cas, lebo som bola teraz 2 tyzdne mimo Europy.
Post Reply

Return to “Stranka a Euro-stopovanie diskusia (Slovenčina)”