Euro pradžia. 2015.01.01

Pokalbiai, pasitarimai, komentarai bei mintys apie Euro banknotų sekimą - lietuviškai

Moderator: negative

User avatar
negative
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 367
Joined: Sat Oct 04, 2014 2:53 pm
Location: Kaunas, Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by negative »

Žaiskite sąžiningai, kad nenutiktų šitaip:
Re: Suspicious notes and users
Postby ErGo » 08 May 2015, 17:29
Also the number 1 of active trackers from :flag-lv: played unfair:
Oberschütze (179132): 17094 notes deleted
nightman398
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 40
Joined: Fri Jan 02, 2015 1:04 pm
Location: Vilnius, Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by nightman398 »

negative wrote:Žaiskite sąžiningai, kad nenutiktų šitaip:
Re: Suspicious notes and users
Postby ErGo » 08 May 2015, 17:29
Also the number 1 of active trackers from :flag-lv: played unfair:
Oberschütze (179132): 17094 notes deleted
Ne juokas tiek prarasti :D
RKPLt
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 139
Joined: Fri May 17, 2013 6:22 pm

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by RKPLt »

Vienam bėda, kitam - proga :D Pasveikinkim xpetrovic'ių - jis tapo pirmuoju, įvedusiu Europos serijos dešimtuką Lietuvoje ;)
http://miuku.net/tmp/first-10e-europa-notes.txt
Geros medžioklės! / Have a good hunt!
User avatar
negative
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 367
Joined: Sat Oct 04, 2014 2:53 pm
Location: Kaunas, Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by negative »

Vakar bankomatas vietoj įprastų naujų :note-5: S :flag-it: ir V :flag-es: išdavė eilę naujų U :flag-fr:
Čia tik man taip pasitaikė ar bankai papildomai užsivežė naujų :note-5: U :flag-fr: ?
User avatar
westwind
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 26, 2005 7:20 am
Location: Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by westwind »

edazas wrote:Beje gal kas susiduret, kaip bankai reguoja jei atsinesi 100 EUR ir paprasai pakeisti po 5 EUR, arba atvrisciai?
Komerciniai bankai greičiausiai taikys tam tikrą mokestį už keitimą, net nebandžiau kreiptis, nors vieną kartą buvo, Amsterdamo oro uoste už :note-500: keitimą bent į 5x :note-100: paprašė 5€ :cry:
O centrinių bankų skyriai keičia laisvai be jokių mokesčių. Pats tuo įsitikinau Rygoje, užsukdamas į Latvijos centrinio banko skyrių. Pakeitė :note-500: į 100x :note-5: be jokių klausimų, dar buvo galima įsigyti latviškų euromonetų rulonuose irgi kiek nori :)
negative wrote:Senukuose gavau grąžos :note-20: su kodu G skirtą :flag-cy:
Pirmas toks papuolęs Kiprietiškas :wink:
Man buvo papuolę kiprietiškas G :note-20: bei slovėniškas H :note-20:
negative wrote:Vakar bankomatas vietoj įprastų naujų :note-5: S :flag-it: ir V :flag-es: išdavė eilę naujų U :flag-fr:
Čia tik man taip pasitaikė ar bankai papildomai užsivežė naujų :note-5: U :flag-fr: ?
Nuo vasario įregistravau apie 20 vienetų U :note-5:. O šiaip tarp :note-5: pas mus Šiaurės Lietuvoje dominuoja VA. Jų apyvartoje yra apie 90%, apie 5% S*.
Tarp kitko kaimyninėje Latvijoje tarp :note-5: irgi apie 90% VA
RKPLt
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 139
Joined: Fri May 17, 2013 6:22 pm

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by RKPLt »

Jų stipriau padaugėjo nuo gegužės pradžios. Pagal statistiką - 11-12 procentų. https://lt.eurobilltracker.com/diffusion/
Panašu, kad prasideda bankomatų pildymas mišiniu naujų ir jau iš apyvartos surinktų banknotų - šiaurės Lietuvoje :flag-it: :note-5: beveik nebuvo, ir pradėjo rastis tik prieš kokias porą savaičių. Kartu pasirodė ir :flag-fr: :note-5: .
Man dar kas įdomu - ar gaunat grąžos ar iš bankomatų senųjų, 2002 metų :note-10: ? Toks įspūdis, kad juos surenka sunaikinimui, ar čia tik man taip atrodo? Per 4 mėnesius gavau kokius 3-4, iš jų 2 - iš bankomatų ir porą grąžos.
Geros medžioklės! / Have a good hunt!
User avatar
westwind
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 26, 2005 7:20 am
Location: Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by westwind »

RKPLt wrote: Man dar kas įdomu - ar gaunat grąžos ar iš bankomatų senųjų, 2002 metų :note-10: ? Toks įspūdis, kad juos surenka sunaikinimui, ar čia tik man taip atrodo? Per 4 mėnesius gavau kokius 3-4, iš jų 2 - iš bankomatų ir porą grąžos.
Ankstesnės serijos :note-10: praktiškai nebeliko, bent nesu matęs vietinėje apyvartoje. Aš irgi manau, kad juos surenka sunaikinimui, tas pats bus ir su :note-20: kitais metais.
xpetrovic
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 44
Joined: Fri Nov 28, 2014 6:35 pm
Location: Kaunas, Lietuva

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by xpetrovic »

westwind wrote: Komerciniai bankai greičiausiai taikys tam tikrą mokestį už keitimą, net nebandžiau kreiptis, nors vieną kartą buvo, Amsterdamo oro uoste už :note-500: keitimą bent į 5x :note-100: paprašė 5€ :cry:
O centrinių bankų skyriai keičia laisvai be jokių mokesčių. Pats tuo įsitikinau Rygoje, užsukdamas į Latvijos centrinio banko skyrių. Pakeitė :note-500: į 100x :note-5: be jokių klausimų, dar buvo galima įsigyti latviškų euromonetų rulonuose irgi kiek nori :)
Lietuvos bankas Kaune kažkodėl man atsisakinėja viską daryti. Nei pasikeist, nei pasismulkint, nei net iš kortelės nusipirkt naujų banknotų nes atseit tokios paslaugos neteikiamos
westwind wrote:Man buvo papuolę kiprietiškas G :note-20: bei slovėniškas H :note-20:
LOL, man netekę net monetos slovėniškos kažkaip gaut :mrgreen:

RKPLt wrote:Vienam bėda, kitam - proga :D Pasveikinkim xpetrovic'ių - jis tapo pirmuoju, įvedusiu Europos serijos dešimtuką Lietuvoje ;)
http://miuku.net/tmp/first-10e-europa-notes.txt
aw, ačiū :)
tada dar neturėjau banko kortelės ir keičiausi Swedbanko kasoje Kaune pinigus, ten ir gavau itališką šviežią :note-10:. O euriniai bankomatai išdavinėjo tik 2002 :note-10: ir net nesuprasdavo naujųjų :note-5: ir :note-10:.
xpetrovic
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 44
Joined: Fri Nov 28, 2014 6:35 pm
Location: Kaunas, Lietuva

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by xpetrovic »

negative wrote:Žaiskite sąžiningai, kad nenutiktų šitaip:
Re: Suspicious notes and users
Postby ErGo » 08 May 2015, 17:29
Also the number 1 of active trackers from :flag-lv: played unfair:
Oberschütze (179132): 17094 notes deleted
O čia problema. Nes man pačiam rimtai gavosi pasikartojimas 3 km skirtumu per kelias valandas.
Savo šito nerandu kažkaip bendrame pasikartojimų sąraše.

Image
čia iš viso kažkokį pliusiuką pradžioj rodo
User avatar
negative
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 367
Joined: Sat Oct 04, 2014 2:53 pm
Location: Kaunas, Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by negative »

xpetrovic wrote:
westwind wrote: Komerciniai bankai greičiausiai taikys tam tikrą mokestį už keitimą, net nebandžiau kreiptis, nors vieną kartą buvo, Amsterdamo oro uoste už :note-500: keitimą bent į 5x :note-100: paprašė 5€ :cry:
O centrinių bankų skyriai keičia laisvai be jokių mokesčių. Pats tuo įsitikinau Rygoje, užsukdamas į Latvijos centrinio banko skyrių. Pakeitė :note-500: į 100x :note-5: be jokių klausimų, dar buvo galima įsigyti latviškų euromonetų rulonuose irgi kiek nori :)
Lietuvos bankas Kaune kažkodėl man atsisakinėja viską daryti. Nei pasikeist, nei pasismulkint, nei net iš kortelės nusipirkt naujų banknotų nes atseit tokios paslaugos neteikiamos
Lyg ir girdėjau, kad reikia iš anksto tartis ar registruotis? Kaip tau buvo?
O čia problema. Nes man pačiam rimtai gavosi pasikartojimas 3 km skirtumu per kelias valandas.
Savo šito nerandu kažkaip bendrame pasikartojimų sąraše.
Image
čia iš viso kažkokį pliusiuką pradžioj rodo
reik pasiknist po taisykles, ko gero per mažai laiko praėjo nuo pirmo registravimo
RKPLt
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 139
Joined: Fri May 17, 2013 6:22 pm

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by RKPLt »

Šiek tiek taisyklių (atsiprašau, kad angliškai, bet manau, suprasit):
xpetrovic'iui - taip, būtent dėl 0 dienų ir panaikintas oficialus, tik pridėtas "+" pasikartojimas.
The moderation of a hit can happen either manually by a few selected members, or automatically if a hit matches certain characteristics, for example if its time difference is 0 days or if there are multiple, very similar hits between two users at the same time. By default every new hit is considered interesting.
Jei pasižiūrėtumėt į seklių sostinės Helmbrechts statistiką, ten krūvos tų pliusiukų, nes vietiniai keturiese siaubia aplinkinius bankus ir veda vienas kito banknotus. Tai gautųsi 95 pasikartojimai iš šimto banknotų pakelyje, o likusi Europa turėtų tiek pat pasikartojimų, kiek tas miestelis. Todėl duoda 1 "Tikrą" pasikartojimą, o kitus "+"
Kad to išvengti - įveskite gautus banknotus kitos dienos vakare (na, jei tik leidžia finansinės galimybės). Bet jei gaunate iš savo draugų "seklių" - galioja kita taisyklė:
There's one basic rule: you shouldn't enter a note if you know in advance that it has already been entered by someone else. For example, if the note was received from a relative or a friend who is also a member of EBT, the note shouldn't be entered again at all.
Na, aš nenoriu gąsdinti, bet moderatoriai labai jau neigiamai žiūri į draugystes - pasiskaitykit skyrelį "Suspiciuos notes and users"...


Kaip sakė smauglys Kaa - GEROOS MEDŽIOOKLĖĖSSSS :D
Geros medžioklės! / Have a good hunt!
User avatar
negative
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 367
Joined: Sat Oct 04, 2014 2:53 pm
Location: Kaunas, Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by negative »

buvau Lietuvos Banko skyriuj Kaune šiandien pasikeist suplyšusių banknotų, paklausiau dėl keitimo (iš stambių kupiūrų į smulkias) tai atsakė, kad nesmulkina ir nekeičia :(
User avatar
westwind
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 26, 2005 7:20 am
Location: Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by westwind »

negative wrote:buvau Lietuvos Banko skyriuj Kaune šiandien pasikeist suplyšusių banknotų, paklausiau dėl keitimo (iš stambių kupiūrų į smulkias) tai atsakė, kad nesmulkina ir nekeičia :(
Kaunas yra Kaunas, tikiuosi, kad Vilniuje kitaip reikalai sprendžiasi :D
User avatar
westwind
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 26, 2005 7:20 am
Location: Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by westwind »

westwind wrote:Man buvo papuolę kiprietiškas G :note-20: bei slovėniškas H :note-20:
O neseniai bankomatas išdavė Slovakijai skirtą E :note-20:
User avatar
negative
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 367
Joined: Sat Oct 04, 2014 2:53 pm
Location: Kaunas, Lithuania

Re: Euro pradžia. 2015.01.01

Post by negative »

aš šį savaitgalį gavau grąžos :flag-ee: D :note-20: Palangoje, žuvies kioske prie turgaus ;)
Post Reply

Return to “Euro-seklių diskusijų vieta (Lietuvių)”