Kas mes tokie?

Pokalbiai, pasitarimai, komentarai bei mintys apie Euro banknotų sekimą - lietuviškai

Moderator: negative

Post Reply
balackLT
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 6
Joined: Sat Mar 14, 2015 4:05 pm

Kas mes tokie?

Post by balackLT »

Sveiki,

pažiūriu kartas nuo karto statistiką (Rankings) ir pasidarė įdomu - kas tokie Lietuvoje esam, kurie eurus medžiojam? Aktyvių suvedinėtojų kaip matau kokie 30-keli.

Aš pats (balackLT - http://en.eurobilltracker.com/profile/?user=193484 ) programuotojas iš Vilniaus. Pradėjau registruoti eurus iškart po jų įvedimo Lietuvoje paskaitęs straipsnį Delfi. Nesu labai aktyvus, nededu didelių pastangų 'prafiltruoti' didelį kiekį banknotų. Stengiuosi daugiausia pinigus imti grynais, kartais mainausi su draugais ir bendradarbiais. Šitaip suvedu apie 50 banknotų per mėnesį.
Beveik visi mano eurai suvesti Vilniuje, išskyrus keliasdešimt iš kelionių ir (nedažnų) komandiruočių.
Mėginu atvesti daugiau žmonių į šį hobį, bet kažkaip dauguma suveda kelis banknotus ir jiems pasidaro nebeįdomu.

Taigi, kas jūs tokie? :)
Last edited by balackLT on Wed Dec 07, 2016 3:44 pm, edited 1 time in total.
nightman398
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 40
Joined: Fri Jan 02, 2015 1:04 pm
Location: Vilnius, Lithuania

Re: Kas mes tokie?

Post by nightman398 »

Aš esu apskaitininkas iš Vilniaus. Pirmą kartą apie šią svetainę sužinojau kaip ir temos autorius - perskaičiau straipsnį delfyje. Specialiai rinkti banknotų nerenku, bet kai juos gaunu - iš karto registruoju. Daugiausia banknotų registravau Vilniuje. Po 1 banknotą registravau Trakuose bei Huedin mieste (Rumunija). Tai tiek apie mane :) .
User avatar
westwind
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 26, 2005 7:20 am
Location: Lithuania

Re: Kas mes tokie?

Post by westwind »

O tą straipsnį Delfyje EBT adminų prašymu į lietuvių kalbą išverčiau būtent aš :D Sveiki! Mano nick'as - backpacker. Gyvenu Mažeikiuose, savo Telšių apskrityje esu vienintelis aktyvus dalyvis. Prisijungiau prie projekto dar tolimais 2003 metais, o maksimalų pagreitį tas užsiėmimas, savaime aišku, įgavo po Lietuvos įstojimo į eurozoną. Ką tik peržengiau 4K ribą ir šiam momentui turiu 8 pasikartojimus. Medžioju kiekvieną banknotą, esantį mano akiratyje, draugai ir giminės apie tai puikiai žino ir jau patys neša, kad įregistruočiau )) O šiaip, visada stengiuosi atsiskaityti grynaisiais, netgi kažkaip neįprastai jaučiuosi, kai tenka mokėti kortele :)
nightman398
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 40
Joined: Fri Jan 02, 2015 1:04 pm
Location: Vilnius, Lithuania

Re: Kas mes tokie?

Post by nightman398 »

westwind wrote:O tą straipsnį Delfyje EBT adminų prašymu į lietuvių kalbą išverčiau būtent aš :D Sveiki! Mano nick'as - backpacker. Gyvenu Mažeikiuose, savo Telšių apskrityje esu vienintelis aktyvus dalyvis. Prisijungiau prie projekto dar tolimais 2003 metais, o maksimalų pagreitį tas užsiėmimas, savaime aišku, įgavo po Lietuvos įstojimo į eurozoną. Ką tik peržengiau 4K ribą ir šiam momentui turiu 8 pasikartojimus. Medžioju kiekvieną banknotą, esantį mano akiratyje, draugai ir giminės apie tai puikiai žino ir jau patys neša, kad įregistruočiau )) O šiaip, visada stengiuosi atsiskaityti grynaisiais, netgi kažkaip neįprastai jaučiuosi, kai tenka mokėti kortele :)

Šaunuolis! Adminai savo tikslą pasiekė - būtent tavo straipsnis pritraukė dalį medžiotojų čia :)
RKPLt
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 139
Joined: Fri May 17, 2013 6:22 pm

Re: Kas mes tokie?

Post by RKPLt »

Geros medžioklės! / Have a good hunt!
Post Reply

Return to “Euro-seklių diskusijų vieta (Lietuvių)”