Zadetki

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Franci, lepo si to napisal. Pred kratkim sem tudi sam opazil, da so Toncka zbrisali. Sedaj imam pač 3 zadetke, kar pa tudi ni slabo. Pri novih bankovcih bom v prihodnje vpisal pod opombe ime in kraj banke ali pošte, ker je namreč moderatorjem zelo sumljivo, če kdo vpisuje bankovce z zaporednimi številkami. Želim vam vsem pošteno vpisovanje in še več novih zadetkov. :wink:
EuroDejan
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 2
Joined: Mon Feb 12, 2007 7:20 pm

Post by EuroDejan »

Jesenice - Ljubljana :flag-si: :flag-si: EuroDejan - Niv€ska

Zakaj imam tole označeno kot nezanimiv zadetek?

Vpisal sem bankovec za 5€ 10.2.2007 ob 07:48:29, ki sem ga dobil na Jesenicah v trgovini. Okrog 14h sem z njim plačal kavo v nekem lokalu v Ljubljani (Bežigrad) in Niv€ska je našla bankovec in ga vpisala 11.2. ob 00:17:34.


Pa tko zanimiva zgodba...
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

EuroDejan wrote:Jesenice - Ljubljana :flag-si: :flag-si: EuroDejan - Niv€ska

Zakaj imam tole označeno kot nezanimiv zadetek?

Vpisal sem bankovec za 5€ 10.2.2007 ob 07:48:29, ki sem ga dobil na Jesenicah v trgovini. Okrog 14h sem z njim plačal kavo v nekem lokalu v Ljubljani (Bežigrad) in Niv€ska je našla bankovec in ga vpisala 11.2. ob 00:17:34.


Pa tko zanimiva zgodba...
In tvoja zanimiva zgodba je v trenutku postala žalostna zgodba. Ne sekiraj se preveč, ker imam občutek, da bo pisala Niv€ska na pravi naslov in poskušala vajin zadetek narediti vidnega. Moderatorji bi pa morali upoštevati, da je Slovenija :flag-si: mala državica in je zato možnost zadetka precej večja.
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

Bo, bo, Niv€ski je do zdaj še kar vse uspelo, sploh pa , ko se bo spomnila, kdo je bil tisti, ki je morda pri njej plačal pijačko z bankovcem za 5€, ki je potem postal zadetek za nekaj časa. :D :D ( Samo ugibam, da mora nekje delat z denarjem, če ji uspeva toliko vpisov ) :D :D
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Hej Franci, si pozabil, da sem napisal, da se "moramo" tukaj hvaliti z zadetki :lol: in slučajno kliknem na tebe in vidim en nov :mrgreen: prekrasen zadetek :flag-at: :arrow: :flag-si: http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=18843703 pri tebi, ti pa si tiho :oops: . Imam občutek, da si tudi ti pri koritu kot Niv€ska. :wink:
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

franci wrote:Bo, bo, Niv€ski je do zdaj še kar vse uspelo, sploh pa , ko se bo spomnila, kdo je bil tisti, ki je morda pri njej plačal pijačko z bankovcem za 5€, ki je potem postal zadetek za nekaj časa. :D :D ( Samo ugibam, da mora nekje delat z denarjem, če ji uspeva toliko vpisov ) :D :D
EDIT: Ali kdo je plačal pijačko in potem nekdo drug meni kot zvesti gostji vrnil več bankovcev po pet. Hahaha. Šalo na stran, posredovala sem željo, da zadetek zmoderirajo kot zanimiv. Upam, da bo šlo skozi 8)

Delam z denarjem ja. Večinoma ga nosim sem in tja :wink: Zapravljam bolj malo, menjam veliko :wink:

Tudi ti imaš zgleda doma ali v službi tovarno bankovcev, ker se non-stop grebemo za prvih 5 mest :mrgreen:

B I V O L, korito je zaj***na stvar, vse bankovce je težko ujet, bi rabla kar stroj za prepoznavo kratkih kod :mrgreen:


P.S.: Ni mi jih uspelo prepričati za vse zadetke, jih imam kar nekaj še pa mi jih nočejo priznat zaradi kratke časovne razlike, čeprav je kraj drugi in SKORAJ 24 ur fore vmes.
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

EuroDejan wrote:Jesenice - Ljubljana :flag-si: :flag-si: EuroDejan - Niv€ska

Zakaj imam tole označeno kot nezanimiv zadetek?

Vpisal sem bankovec za 5€ 10.2.2007 ob 07:48:29, ki sem ga dobil na Jesenicah v trgovini. Okrog 14h sem z njim plačal kavo v nekem lokalu v Ljubljani (Bežigrad) in Niv€ska je našla bankovec in ga vpisala 11.2. ob 00:17:34.


Pa tko zanimiva zgodba...
Dejan, zadetek nama je bil priznan v pičlih dvajsetih minutah!!!

LP in obilo zadetkov
Niv€ska

EDIT 14.2.07 ob 1:13 zjutraj: Zdaj sem pa res jezna :evil: :evil: :evil: Najprej ga naredijo vidnega, potem spet nevidnega. V čem je fora :roll: :idea: Sem se že šla bunit. Kot na tržnici. Izpogajaš si nekaj, izgubiš nekaj :roll:

No, upam da bo. Pa tko se mi je fajn zdel da so ga priznali...
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

To da so ti prvo priznali zadetek in ga potem spet morederiali, se je zgolilo, ker več raličnih ljudi moderira zadetke. očitno se je več ljudem zdel nezanimiv...

Kako pa si sedaj ''zrihtala'' (samo zate BIVOL - uredila)?

Ni potrebno, da se tako sekirate, ker vam moderirajo zadetke, to se dogaja tudi v drugih državah, predvsem v tistih, kjer je več uporabnikov npr. finski. Seveda pa ti zadetki niso vidni, tako da ne moremo vedeti koliko je zadetkov moderiranih v drugih državah.
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

Saj vse lepo in prav, mene ne moti da je nezanimiv (no deep down mogoče ja :mrgreen:), vendar pa mislim, da bi EuroDejanu ta zadetek kot prvi več pomenil... Verjamem pa da je več moderatorjev in da vsak dela po svoje. Če bi vedela da je ta bankovec zadetek bi pa še počakala tistih par uric :lol: ampak ker nisem vedela je bil pač v roku 24ur. Shit happens 8) Bo drugič bolje a ne.
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
EuroDejan
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 2
Joined: Mon Feb 12, 2007 7:20 pm

Post by EuroDejan »

Tudi mene ne moti preveč, če je pač zadetek nezanimiv.

Drugače bi bil pa to drugi zadetek.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

jenny&me wrote: Kako pa si sedaj ''zrihtala'' (samo zate BIVOL - uredila)?
Hey Jenny, hvala, če je to pozdrav. :wink:

Vidim, da je končno tudi eleganto dočakal svoj prvi zadetek http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=25619251 in to ravno z Niv€sko, ki jih ima že krepko več od nas, ampak ji privoščim, ker se zelo trudi tudi za nas :idea: , čestitam :!:
User avatar
Niv€ska
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:58 pm
Location: Ljubljana SLOVENIA

Post by Niv€ska »

B I V O L wrote:
jenny&me wrote: Kako pa si sedaj ''zrihtala'' (samo zate BIVOL - uredila)?
Hey Jenny, hvala, če je to pozdrav. :wink:

Vidim, da je končno tudi eleganto dočakal svoj prvi zadetek http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=25619251 in to ravno z Niv€sko, ki jih ima že krepko več od nas, ampak ji privoščim, ker se zelo trudi tudi za nas :idea: , čestitam :!:
Ja sem že hotela napisati in sem raje počakala na moderiranje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , ker saj veš, mogoče sem pa s toliko zadetki že sumljiva :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Da se malo pohvalim. Trenutno je moj povprečen čas med zadetki 3 dni!!!

Komaj čakam, da grem na dopust do obale Španije ali Portugalske, da nesem malo bankovcev v trade-in. Hihihi.

Lep pozdrav in čimveč bankovcev vam želi
Niv€ska
When I sleep I see €, when I wake up I see €, when I walk I see €, when I work I see €, when I'm hungry I EAT.

MY 1st HIT - 1st INT'L HIT :flag-de: Licht & Feuer - :flag-si: Niv€ska
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

primzi

Post by B I V O L »

Zanimivo, trenutno poročilo o uporabniku :flag-si: primzi http://www.eurobilltracker.eu/profile/?user=97705 pravi, da ima 3 zanimive, pokaže nam pa samo 2 zadetka http://www.eurobilltracker.eu/profile/? ... user=97705
:roll:
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

Je pa en od uporabnikov foruma napravil eno zanimivo preglednico v zvezi z zadetki.
Pa sem nekaj pripomnil, pa sem narobe rekel in potem , ker ne znam dobro angleško, me je še prosil, če bi hoteli to na naši, SLO strani, jaz pa ne vem , kaj bi to nam pomenilo.
Je pa zanimivo in vsaj SLO del bi nas zanimal, pa prosim, če se lahko kdo vključi namesto mene, ker tudi sicer ne obvladam računalnika dobro. :(
Še link :
http://forum.eurobilltracker.eu/viewtop ... ht=#397656

Gre pa za "nesrečnike" iz posameznih držav, ki so pri vrhu vpisanih bankovcev , pa vendar brez zadetkov.
Posebej žalostno je na Irskem , se mi zdi :?

PS.: No, pa sem spet malo bolj dobre volje :
http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=8386179
Mi kar uspeva, včasih smo pri radioamaterjih nabirali "narejene" države- jaz imam v vsaki državi do zdaj po 1 zadetek !! :D
Last edited by franci on Thu Feb 15, 2007 12:14 am, edited 1 time in total.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Bravo EMATEA :!: Čestitke za tvoj 1.odličen zadetek :flag-de: :arrow: :flag-si: . http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=107311
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”