Top 50 slovenskih EBT uporabnikov (14-3-2008)

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Meni je lestvica o najboljsih SLO uporabnikih izredno zanimiva. Sicer me malo skrbi, ker sem skoraj vsak teden med petimi najbolj aktivnimi. Ne vem a to pomeni, da gre Sloveniji tko slabo al sm samo jst malo prevec 'not padu' :lol:

Drugace bi pa jst to temo 'prilepil' na vrh, ker se rada izgubi med starimi temami, glede na to da jenny&me samo 'uredi' svoj post, ko vpise nove podatke.

Pa dejte izpolnit anketo, no :wink:
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

tomaz79 wrote:... Drugace bi pa jst to temo 'prilepil' na vrh, ker se rada izgubi med starimi temami, glede na to da jenny&me samo 'uredi' svoj post, ko vpise nove podatke.

Pa dejte izpolnit anketo, no :wink:
Sem proti temu, da se še katerakoli tema prilepi (vsili) na vrh :!: , saj imamo na vrhu že 4 teme, pa še od teh so nekatere redko uporabljene. Če prav vidim, je v anglešekem delu foruma na vrhu prilepljena samo 1 tema, na nemškem pa samo 3, toliko za primerjavo glede na to, da smo majhni v primerjavi z njimi :roll: . In prosim ne razumi me napak, spoštujem delo s tole statistiko in vem, da vzame tudi precej časa. Da se tema ne bi pregloboko potapljala na seznamu, jo je pač treba malo pogosteje posodabljati :idea: :wink: .
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

B I V O L wrote:pak, spoštujem delo s tole statistiko in vem, da vzame tudi precej časa. Da se tema ne bi pregloboko potapljala na seznamu, jo je pač treba malo pogosteje posodabljati :idea: :wink: .[/color]
Lestvica se redno posodablja vsak petek ali četrtek - odvisno od tega kdaj imam čas.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

jenny&me wrote:Lestvica se redno posodablja vsak petek ali četrtek - odvisno od tega kdaj imam čas.
Jenny oprosti, moje predhodno pisanje ni bilo namenjeno Tebi. Res pa te je malo zadelo zaradi mojega pomanjkljivo napisanega stavka, ki bi se moral glasiti takole: Da se katerakoli tema ne bi pregloboko potapljala na seznamu, jo je pač treba malo pogosteje posodabljati, kar pa seveda ni odvisno samo od avtorja določene teme, ampak tudi vseh nas uporabnikov, ki v teme pišemo in nas ni veliko.

Še enkrat o lepljenju tem na vrh; meni nikoli ne bi prišlo na misel, da bi hotel imeti neko temo prilepljeno na vrh, kajti zanimive oz. aktivne teme itak same zlezejo na vrh; hvala bogu takšni avtomatiki foruma :D . Bi pa raje malo počistil naš forum tako, da bi izbrisal zaklenjene teme, ki jih je trenutno 5, tako bi naš slovenski forum bil nekaj časa spet samo na eni strani. Ne vem pa, če je to tehnično izvedljivo s strani naših dveh moderatorjev :roll: in če je, potem ne vem, koga teme s ključavnicami zanimajo, da pač "morajo" ostati tukaj vidne kot neko opozorilo, obvestilo, evidenca ali čemu bi še lahko služile :?: Za mene so samo smeti, ki bi jih jaz že zdavnaj odstranil in potem bi tomaz79 in tudi vsi mi malo hitreje našli teme, ki so časovno pomaknjene malo nižje :idea: .
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Hotel sem samo opozorit na specificnost te teme, ki ob posodobitvi (lestvice) NE skoci na vrh.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

tomaz79 wrote:Hotel sem samo opozorit na specificnost te teme, ki ob posodobitvi (lestvice) NE skoci na vrh.
Torej, če te prav razumem, ta tema ne skoči na vrh, če Jenny samo posodobi svoj prvi članek v tej temi (ga editira). V tem primeru bi lahko Jenny pač dodala še en nov članek kot obvestilo, da je lestvica posodobljena. Da pa ne bi Jenny še s tem izgubljala časa, pa se lahko nekdo od nas v novem članku (post reply) enostavno lepo zahvali za njeno požrtvovalno delo s posodabljanjem podatkov in tema bo spet lepo na vrhu :idea:   :wink: .
jenny&me wrote:Lestvica se redno posodablja vsak petek ali četrtek - odvisno od tega kdaj imam čas.
Če drži Jennyin stavek, potem bo ta tema padla po lestvici navzdol minimalno in nobene bojazni ni, da ne bi našli te teme tudi v bodoče tik pod vrhom :wink: .
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

nova lestvica :!:
podatki so petkovi
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

Lestvica je že zanimiva in hvala, ker se trudite s posodabljanjem. :)
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

Tomaz79, naslednji teden boš prehitel Koper-a, našega prvega najboljšega vpisovalca :!:

8O :D
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Ja, se spomnem na zacetku, ko sem mel 20 bankovcev, on pa 5000. Sem si mislu 'kako je mozno tolk vpisat'. Zdej sem pa pred njim... sladko-grenak moment :? :wink:
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Majhna napakica v najnovejsi lestvici: 233 bankovcev je ta teden vpisal beri 61, jaz sem jih le 231, zato je on 5. najboljsi vpisovalec tega tedna :)
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

tomaz79 wrote:Majhna napakica v najnovejsi lestvici: 233 bankovcev je ta teden vpisal beri 61, jaz sem jih le 231, zato je on 5. najboljsi vpisovalec tega tedna :)
popravljeno, hvala za opozorilo
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

tejtej
dobrodosel v top 50! sedaj se bos pa moral ''boriti'' :wink: da ostanes med 50-imi najboljsimi. vidim pa da ti gre kar dobro, saj si ze napredoval za eno mesto :D
User avatar
tejtej
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 220
Joined: Sat Mar 10, 2007 10:16 am
Location: Slovenia

Post by tejtej »

jenny&me wrote:tejtej dobrodosel v top 50! sedaj se bos pa moral ''boriti'' :wink: da ostanes med 50-imi najboljsimi.
Konkurenca ne počiva, meni pa se približuje dopust.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Čestitam tejteju :D , ki je priplezal na prvo stran.
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”