Vpisovanje bankovcev z neverjetno hitrostjo

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Vidim, da je Ljubljana že presegla 10 000 vpisanih bankovcev :!: .

http://www.eurobilltracker.eu/rankings/ ... ancement=0
MarkTT
Euro-Newbie
Euro-Newbie
Posts: 6
Joined: Thu Jan 18, 2007 9:47 pm
Location: Slovenia

Post by MarkTT »

Jaz sem do zdaj vpisal 40 bankovcev.... Lepo počasi! Se mi ne mudi, mi je pa to zelo zanimivo!
Kop€r

Post by Kop€r »

Lepo počasi in bomo imeli vsi preko 1000 bankovcev in zelo dosti zadetkov.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Kop€r wrote:Lepo počasi in bomo imeli vsi preko 1000 bankovcev in zelo dosti zadetkov.
Lepo si to napisal. Tukaj nam ne gre za medalje in zato tudi uvrstitev na lestvici ni pomembna, bolj je pomembno sodelovanje. Več nas bo, večja bo možnost novih zadetkov. :idea:
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Hej sorban, a si ti imel zimsko spanje preko poletja, kajti vidim, da si se danes prebudil, ali ti je pa pospeška dala kajak :lol: :?:
User avatar
sorban
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 94
Joined: Wed Mar 21, 2007 3:12 pm
Location: Lendava

Post by sorban »

Privoščil sem si malo daljši dopust (tudi v službi in aktivnost je padla). :oops:

Sem pa vesel, da sem dobil resno konkurenco oz. ... :(
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Zelo dejaven je bil danes Tomaz79 na širšem območju :flag-si: . Vnosi mi niso sumljivi, ker bi potem dal ta članek v drugo temo, ampak so pa res zanimivi :lol: .

http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=38406010
Tomaz79 2007-11-16 22:47:25 Maribor 2000 Teja

http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=38405833
Tomaz79 2007-11-16 22:46:46 Tolmin 5220 Teja

http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=38405623
Tomaz79 2007-11-16 22:40:46 Ljubljana 1000 Teja

http://www.eurobilltracker.eu/notes/?id=38405420
Tomaz79 2007-11-16 22:34:50 Nova Gorica 5000 Teja
beri 61 2007-10-14 16:46:18 Ljubljana 1000 tržnica koseze
Razdalja = 66 km, časovna razlika = 33 dni
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Hja.. imam nekaj zvestih 'zbiralcev' serijskih, nekateri (kot je primer zgoraj) mi ob koncu tedna prinesejo listek s stevilkami, zapisanimi cez teden. Datumi seveda niso pravi, a ker gre le za 'napako' nekaj dni, se ne sekiram.
Nocem jih gnjavit se z datumi, ker so ze tako zelo prijazni :D
Podarjenemu konju se ne gleda v zobe, ne? :wink:
User avatar
riba-fish
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 260
Joined: Fri Jan 19, 2007 1:27 am
Location: Ljubljana, Slovenija

Post by riba-fish »

Ne se jezit. Vsi, ki se gremo EBT zares, nam je jasno.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

:flag-si: pan123 danes vpisuje ogromno svežih bankovcev, ki se bodo počasi zaztresli naokrog, kar pomeni, da bo počasi dobival povrnjen njegov velik trud z zadetki iz vseh strani :idea:.
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

B I V O L wrote::flag-si: pan123 danes vpisuje ogromno svežih bankovcev, ki se bodo počasi zaztresli naokrog, kar pomeni, da bo počasi dobival povrnjen njegov velik trud z zadetki iz vseh strani :idea:.
pan123 je vpisoval izmišljene bankovce in ne verjamem, da so ti pravi.
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

jenny&me wrote:pan123 je vpisoval izmišljene bankovce in ne verjamem, da so ti pravi.
Ne spoznam se dovolj na kombinacije tiskarniških kod in serijskih številk :roll:. Ali na podlagi tega sklepaš, da so izmišljene :?:
Sam sem domneval, da je dobil na vpogled šope novih bankovcev iz banke :idea:, pa niti enega zadetka 8O pri tako ogromno vpisanih bankovcih tekom celega dneva. Če so njegove vpisane številke lažne, potem je res imel velikansko srečo, da ni dobil zadetka :P. Na podlagi tega niti ne moreš pisat v temo suspicious ..., ker je avij alergičen, če tam pišemo dolge sezname zaporednih brez zadetka; razen če lahko kako drugače dokažeš s kakšnimi nenavadnimi kombinacijami ali kaj podobnega :roll:.
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

B I V O L wrote:
jenny&me wrote:pan123 je vpisoval izmišljene bankovce in ne verjamem, da so ti pravi.
Ne spoznam se dovolj na kombinacije tiskarniških kod in serijskih številk :roll:. Ali na podlagi tega sklepaš, da so izmišljene :?:
Sam sem domneval, da je dobil na vpogled šope novih bankovcev iz banke :idea:, pa niti enega zadetka 8O pri tako ogromno vpisanih bankovcih tekom celega dneva. Če so njegove vpisane številke lažne, potem je res imel velikansko srečo, da ni dobil zadetka :P. Na podlagi tega niti ne moreš pisat v temo suspicious ..., ker je avij alergičen, če tam pišemo dolge sezname zaporednih brez zadetka; razen če lahko kako drugače dokažeš s kakšnimi nenavadnimi kombinacijami ali kaj podobnega :roll:.

v lestvici top 50:
jenny&me wrote:pana123 [27 (31) (05) 27 pan123 2.427 (+397) ] nisem uvrstila v lestvico top 5 vpisovalcev, ker je imel zadetke v serijah (s klapotecem). Za več inf. poglejte pod Suspicious
User avatar
riba-fish
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 260
Joined: Fri Jan 19, 2007 1:27 am
Location: Ljubljana, Slovenija

Post by riba-fish »

B I V O L wrote:
jenny&me wrote:pan123 je vpisoval izmišljene bankovce in ne verjamem, da so ti pravi.
Ne spoznam se dovolj na kombinacije tiskarniških kod in serijskih številk :roll:. Ali na podlagi tega sklepaš, da so izmišljene :?:
Sam sem domneval, da je dobil na vpogled šope novih bankovcev iz banke :idea:, pa niti enega zadetka 8O pri tako ogromno vpisanih bankovcih tekom celega dneva. Če so njegove vpisane številke lažne, potem je res imel velikansko srečo, da ni dobil zadetka :P. Na podlagi tega niti ne moreš pisat v temo suspicious ..., ker je avij alergičen, če tam pišemo dolge sezname zaporednih brez zadetka; razen če lahko kako drugače dokažeš s kakšnimi nenavadnimi kombinacijami ali kaj podobnega :roll:.
Logično je, da ni imel zadetka, ker ti bankovci ne obstajajajo. Drugače pa ka
kšen prav velik trud za vpisat tisoč izmišljenih bankovcev (EXCEL +a1+1).
EDIT: sem se motil, vsaj en bankovec obstaja. Bil je pri tomažu79.
BIVOL, tapravi post si napisal.
mednarodni zadetki: :flag-at: 14 :flag-fi: 5 :flag-it: 3 :flag-gr: 1 :flag-pt: 1 :flag-de: 4 :flag-sk: 1
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Končno je pan123 pred nekaj minutami prilezel na vrh današnje lestvice uporabnikov in to s samimi (koliko sem jaz videl) zaporednimi številkami :roll: in njegov današnji delavnik se še očitno ni končal :lol:.

1    :flag-si: pan123                    + 1 851
2    :flag-it: Pincopallino & Co.   + 1 684
3    :flag-de: ProChrist                  + 1 000
...
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”