*Najdaljši zadetek znotraj Slovenije* Arhiv

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

franci wrote:
nickx wrote:Najdaljšega ne pozabiš nikoli.
Hehe, pa sem do sedaj mislil, da si vpisovalec , zdaj sem pa malo v dvomih :? :lol: :? ...
nickx je bil vpisovalec do začetka septembra. Žal pa je postal del velike večine, ki jim je pošla volja do nadaljevanja. Spomnim se, da je nekoč (daleč nazaj) Jenny napisala, da po nekem času vpisuje bankovce le še 10% članov EBT-ja. Takrat seveda nisem verjel, da se bo to na žalost zgodilo tudi pri nas. To seveda posredno pomeni škodo za vse nas, ki bankovce še vedno pridno vpisujemo, saj se skupna dnevna vpisana količina :flag-si: bankovcev z vsakim "[zadnjih 30 dni ga ni bilo]" članom tudi zmanjša in zato tudi manj zadetkov. To seveda še ni katastrofa, ker imamo nekaj turbo-vpisovalcev na vrhu lestvice, ki pridno trosijo zadetke po vsej naši deželi in tudi navzven seveda, katere potem najdejo tudi bolj skromni vpisovalci in sreča je takrat v zadovoljstvo vseh.

Torej vso spoštovanje do masovnih vpisovalcev, ki jih vodi naša :D kajakašica :lol: in seveda tudi vsem ostalim, ki še redno vpisujemo :note-5: :note-10: :note-20: :note-50: :note-100: :note-200: :note-500: .
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Post by franci »

B I V O L wrote:
franci wrote:
nickx wrote:Najdaljšega ne pozabiš nikoli.
Hehe, pa sem do sedaj mislil, da si vpisovalec , zdaj sem pa malo v dvomih :? :lol: :? ...
.....nickx je bil vpisovalec do začetka septembra......
Že res, žal je tako, v mojem odgovoru je šlo le za to, da sem mislil, da je vpisovalec, ko pa je napisal citiran stavek, sem pa pomislil, da gre za vpisovalko. :lol: :lol:
V bistvu gre za izjavo, ki bi jo prej pripisal kakšnemu dekletu.....
Seveda vem, spomnim se vedno, ko kaj narobe slovnično napišem, da me bo nickx popravil... :) :)
User avatar
nickx
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 497
Joined: Thu Jan 04, 2007 2:36 pm
Location: Skofja Loka/Slovenia

Post by nickx »

franci wrote:V bistvu gre za izjavo, ki bi jo prej pripisal kakšnemu dekletu.....
Lepo, da ste se spomnili name, tega vam ne pozabim (nikoli) :D :D :D

Torej, sposoben sem tudi povsem moške izjave: PRVE NE POZABIŠ NIKOLI. Ta stavek je bil geslo prve križanke, ki sem jo sestavil, in "Najdaljšega ..." je bilo le parafraziranje.

Vpisujem trenutno resda ne, nikakor pa ni rečeno, da ne bom spet začel. Razlog za pavziranje je v nekih problemih, ki mi ne pustijo sproščeno živeti in se ukvarjati tudi z raznimi hobiji. Tako pač je do nadaljnjega.

Imejte se lepo, bodite pridni tako in drugače, se še beremo :wink:
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

nickx wrote:...Vpisujem trenutno resda ne, nikakor pa ni rečeno, da ne bom spet začel. Razlog za pavziranje je v nekih problemih, ki mi ne pustijo sproščeno živeti in se ukvarjati tudi z raznimi hobiji. Tako pač je do nadaljnjega.

Imejte se lepo, bodite pridni tako in drugače, se še beremo :wink:
Želim ti čim več prijazne družbe, ki naj te spravlja v dobro voljo :D in naj ti prihajajoča zima premrzne tvoje probleme, lepa pomlad jih pa naj spremeni v prah :) .
User avatar
Gorenc
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 99
Joined: Fri Dec 29, 2006 3:07 pm
Location: Slovenia

Post by Gorenc »

Hvala sorban , da si našel tale bankovec ,ki je sedaj moj najdalši zadetek znotraj Slovenije! :D
User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Meni pa je Vila (Bled) povečal(a) največjo :flag-si: razdaljo za 5 km in me potisnil(a) iz zadnjega mesta malo navzgor za dve mesti, hvala :lol: .
User avatar
Biba
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 89
Joined: Fri Jun 15, 2007 3:19 pm
Location: Slovenia

Post by Biba »

Tako, danes sva imela zadetek s Cicibanom in tako se nama je povečala najdaljša razdalja znotraj Slovenije. Torej: Trbovlje - Koper/ 5ra&Jb - Ciciban/ 125km;102dni
Malo sva zlezla po lestvici navzgor :)
My hits: 63 :flag-si: 6 :flag-at: 3 :flag-nl: 2 :flag-de:
LP 5ra & Jb
User avatar
Coko
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 70
Joined: Thu Jan 04, 2007 10:18 pm
Location: Ravno polje, Slovenia

Post by Coko »

User avatar
B I V O L
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 3890
Joined: Fri Jan 12, 2007 10:52 pm
Location: Maribor

Post by B I V O L »

Biba wrote:Tako, danes sva imela zadetek s Cicibanom in tako se nama je povečala najdaljša razdalja znotraj Slovenije. Torej: Trbovlje - Koper/ 5ra&Jb - Ciciban/ 125km;102dni
Malo sva zlezla po lestvici navzgor :)
Ja pa res sta zlezla malo gor in to čez mene :lol:, hvala za sporočilo o spremembi vajine razdalje :wink:.
Coko, hvala tudi tebi za podatke :wink:.

P.S.  Če se komu poveča razdalja, naj napiše kar v novi post tukaj, da bom prej opazil :idea:.
User avatar
riba-fish
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 260
Joined: Fri Jan 19, 2007 1:27 am
Location: Ljubljana, Slovenija

Post by riba-fish »

Po dobrem mesecu sem dobil prenosnik iz servisa (ne ni bil na Novi Zelandiji) in zdaj lahko pišem.

http://si.eurobilltracker.com/notes/?id=37051582

riba fish in sorban - okroglih 150 km, davnega 24.11.2007

Moj zaenkrat najdaljši zadetek.
mednarodni zadetki: :flag-at: 14 :flag-fi: 5 :flag-it: 3 :flag-gr: 1 :flag-pt: 1 :flag-de: 4 :flag-sk: 1
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Re: Najdaljši zadetek znotraj Slovenije (posod. 09.01.08-20:57)

Post by LonaPo »

Mene pa samo zanima, če je že kdo tolkel tale rekord :
1. Sorban 238 km Lendava - Koper

Sicer pa lahko lestvico malo posodobimo. Mislim da prvoten lastnik ne bi imel nič proti ;)
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
SENGA1
Euro-Expert
Euro-Expert
Posts: 572
Joined: Thu May 15, 2008 5:19 pm
Location: Vosek, Maribor, Slovenia

Re: Najdaljši zadetek znotraj Slovenije (posod. 09.01.08-20:57)

Post by SENGA1 »

moj najdaljši zadetek je
167 km
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”