Mednarodno srečanje

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 322
Joined: Tue May 16, 2006 6:16 pm
Location: Dutovlje (SI)
Contact:

Mednarodno srečanje

Post by b100w11 »

Kot sem že omenil, vlada veliko zanimanje za organizacijo naslednjega mednarodngea srečanja EBT v Sloveniji.

Organizirati bi bilo treba aktivnosti čez tri dni. Petek popoldne, cel dan čez soboto in do zgodnjega popoldneva na nedeljo.
V petek pride v poštev krajši ogled mesta in večerja. V Berlinu je bila večerja/zabava z mesom in zelenjavo na žaru, pivom itd. Ni pa obvezno nekaj takega, lahko se gre tudi v restavracijo.
V soboto je lahko predviden celodnevni izlet (s tem da se za kosilo poje kako malenkost)... in seveda "zgodnja" večerja.
V nedeljo je poldnevni izlet ali kakšno podobno "druženje".

V Berlin je prišlo približno 50 oseb. Prepričan sem, da bi v primeru organizacije EBT srečanja v Sloveniji nanj prišli še Francozi in Italijani, tako, da bi bilo verjetno udeležencev precej več.
Temu primeren bi bil seveda tudi organizacijski napor...
Kaj menite? Bi sodelovali?
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

hej hoj folk! :lol:

Mogoče ste opazili, da so odprli prijave za lokacijo naslednjega mednarodnega meetinga (več si preberite tukaj). Zamima me ali ste kaj pomislilli o naši kandidaturi. Če boste prebrali pogoje, boste hitro ugotovili, da jaz in / ali b100w11 morava biti med organizatorji, saj sva edina, ki sva (do sedaj) bila na mednarodnem srecanju. Še kdo želi sodelovati pri organizaciji? :D
Lokacije:
Možnih lokacij je seveda več, vendar mi2 sva iz primorskega konca in dobro poznava Lj (kjer jaz študiram) in to bi bila verjetno najboljša lokacija. Opcije so seveda tudi Maribor in Celje, (:?:), teh mest pa jaz ne poznam in so nama precej daleč - to pomeni, da če želite, da bo srečanje nekje (kar ni Lj) boste morali sami prevzeti večji del organizacije.


Moj predlog:
V naslednjih dveh tednih organiziramo srečanje tistih, ki so pripravljeni organizirati mednarodno srečanje, in se dogovorimo. Kje bo potekalo to druženje moramo še določiti, saj je odvisno od tega kdo želi sodelovati. Mogoče je Lj najbolj primerna, ker je nekje v 'sredini' Slo in bo najverjetneje tudi kraj s katerim bomo kandidirali (če bomo seveda).
Perdlagala bi konec tedna, najbolje kar soboto.

Pripombe, predlogi!
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Ja, jst sm tut za Ljubljano, ce bi se to organiziralo pri nas. Ce bom imel cas, bom lahko pomagal. Trenutno ne morem glede tega nic obljubit, ker bom takrat v novi sluzbi in moram sele videt kako bo use skupi zlaufalo.
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Post by LonaPo »

:flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si:

Ljubljana bo kar ok, saj ima vse kar je postavljeno v pogojih kandidature.
Kar se pa dodatnih točk tiče pa:

* The city has a national bank which can be visited by EBTM-participants or has some sort of euro-related place to visit (Examples: europarlement, money-museum, ... ). This will be considered as a bonus and not that important at all.

Narodni muzej Slovenije je letos imel eno dobro razstavo, sam je trajala "samo" do junija. Bi pa jih bilo mogoče treba povprašat, če zadeva v kakšnem manjšem obsegu še vseeno kje stoji - razstavlja.
No vse info najdete
TUKAJ

Poleti je bila razstava v Mariboru.
V glavnem oba muzeja imata te zadeve v arhivih in depojih in mislim, da v primeru takega zanimanja da bi se dalo kaj zrihtat, da bi si naši mednarodni EBT-jevci ogledali.
No v Celju pa je do oktobra 2008 zaprt muzej numizmatične zbirke.

V tej točki:
* There should be youth-hostels nearby where people can stay cheap
pa bi jim jaz namignila na CELICO of course ;)

Pomagala bi z veseljem a je Lj še vedno malo daleč od Mb .. tako da lahko zgolj pomagam, če ni to odvisno da si 5x na teden fizično prisoten v Lj ;) Malo heca. Poznam pa enih par numizmatikov, če bi vas glede kovancev in bankovcev kaj zanimalo ...

Aja pa še to: SLOVENIJA enostavno more zmagat saj predsedujemo EU od januarja naprej - tako da mislim da smo si pridobili še nekaj EXTRA points!

:flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si: :flag-si:
User avatar
k a j a k
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1491
Joined: Mon Sep 17, 2007 5:17 pm
Location: Slovenija

Mednarodno srečanje

Post by k a j a k »

Če bo srečanje v Ljubljani in ne bo prišlo nič posebnega vmes, sem pripravljena pomagat.
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

Organizatorji:
b100w11
jenny&me
k a j a k
tomaž79

Pripravljeni pomagati:
LonaPo

To naj bi bil seznam vseh, ki so ponudili svojo pomoč. seveda, če kaj pride ''vmes'' se lahko seznam tudi spremeni. Če imate pripombe glede seznama, prosim, da jih sporočite preden kandidiramo.

Dragi potencialni organizatorji :lol: imate kaj časa v soboto za kavo/čaj/pivo/vino/vodo, tako bi se osebno spoznali in malo pogovorili o znanju in času, ki smo ga pripravljeni vložiti v ta projekt.
User avatar
k a j a k
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 1491
Joined: Mon Sep 17, 2007 5:17 pm
Location: Slovenija

Mednarodno srečanje

Post by k a j a k »

Ojla jenny&me!

Prosim, da samo napišeš ob kateri uri in kje. Si bom vzela čas.

lp
User avatar
tomaz79
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 426
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:55 pm
Location: Tolmin, Slovenia

Post by tomaz79 »

Zal imam obveznosti v Tolminu (kot skoraj vsak vikend), tako da ne morem prit v Lj. Med tednom bi mi blo lazje. No, sej boste porocali :)
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Post by LonaPo »

Želim vam dosti dobrih idej v soboto 8)
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Re: Mednarodno srečanje

Post by jenny&me »

k a j a k wrote:Ojla jenny&me!

Prosim, da samo napišeš ob kateri uri in kje. Si bom vzela čas.

lp
poslala ZS
User avatar
jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training
Posts: 394
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:05 pm
Location: Dutovlje (Slovenija)

Post by jenny&me »

:D :D :D

Pa smo kandidirali :D 8) naso kandidaturo si lahko ogledate http://forum.eurobilltracker.eu/viewtopic.php?t=10369. Zdaj moramo samo pocakati, ce bomo zmagali.

Seveda, ce zeli kdo pomagati pri organizaciji je dobrodosel in se lahko kar javi v tej temi.
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Post by LonaPo »

Glede na to, da se nobeno drugo mesto ni javilo a smo v igri? Ali pa se je zaradi zapletov prejšnje dni kaj premaknilo in so se načrti spremenili?

O datumu se bomo najprej dogovorili tu v Slo delu foruma ali je to na mednarodni ravni predlagan datum?

Malo sem radovedna :oops:
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 322
Joined: Tue May 16, 2006 6:16 pm
Location: Dutovlje (SI)
Contact:

Post by b100w11 »

v bistvu sedaj čakamo na uradno imenovanje... mislim, da bo v kratkem :wink:
User avatar
riba-fish
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 260
Joined: Fri Jan 19, 2007 1:27 am
Location: Ljubljana, Slovenija

Post by riba-fish »

Ljubljana je kao dobila kandidaturo. Sem vesel, po eni strani spet oj,OJ, OJ, Predvsem bi se rad srečal z EBT-jevci (na krofih na Trojanah - LoNapo, B I V O L, Sorban in še marsikdo od Celja naprej).

Ne samo za v čast Primoža al Franca!
Predlagam srečanje v začeteku februarja.

Matjaž

dajmo
mednarodni zadetki: :flag-at: 14 :flag-fi: 5 :flag-it: 3 :flag-gr: 1 :flag-pt: 1 :flag-de: 4 :flag-sk: 1
User avatar
LonaPo
Euro-Master
Euro-Master
Posts: 2064
Joined: Sat Apr 07, 2007 7:07 pm
Location: Maribor, Slovenia, EU (2004)
Contact:

Post by LonaPo »

Jaz sem vedno za krofe ;)

In lepo, da je Lj dobila srečanje, ker mislim da bo zadeva super potekala!
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”