Slovenija A ---> Ž (Posodobljeno: 30/06/2010 10:59)

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

Post Reply
riba-fish
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by riba-fish » Thu Jan 17, 2008 12:19 am

Danes sem bil spet pod Elarji, k so na pol pa malček do vrha enega hribčka.

Nisem šel po E (gostilna je ob sredah zaprta).

Meddrugim sem bil danes tudi na gorenjski strani. Mi manjka O. V Kranju je smerokaz za Orehek je tudi osnovna šola Orehek. Enojezičnega krajevnega napisa žal ni so pa picerije in lokali čez celo prikranjsko naselje. Sem ostal brez O.

Elerje je in mislim, da tistih 30 domačinov (po pravici povedano ne živijo v standardnih domačijah (+)) ve zakaj se tam tako reče. Bom šel naslednjič prav vprašat.
mednarodni zadetki: :flag-at: 14 :flag-fi: 5 :flag-it: 3 :flag-gr: 1 :flag-pt: 1 :flag-de: 4 :flag-sk: 1

Niveska

Post by Niveska » Thu Jan 17, 2008 12:43 am

riba-fish: na Gorenjskem je tudi Olševek in še marsikaj bi se našlo na O :lol:

jenny&me
Euro-Expert in Training
Euro-Expert in Training

Post by jenny&me » Thu Jan 17, 2008 10:53 am

Dragi bivol!

Elarji sem napisala, ker se nisem spomnila kako se točno imenuje kraj Elarji ali Elerji - na kratko sem pogledala kako smo pisali v postu pred mojim in kot vidim tudi v postih za mojim so drugi pisali kraj z 'a'. Zaradi tega bi te vprašala 'Vedno najdeš mene' - če te lahko citiram.

Pa tudi če si mene našel, lahko stvari poveš prijazno in ne žališ. Jaz si ne domišljam, da sem popolna in brez napak. Obenem pa nimam toliko časa, da bi lahko prebirala vseh 7 strani nazaj , da bom 'popolno' napisala poste. Pa še lektorju jih bi morala prej poslat? Poste berem sproti in jih - joj kaj bom sedaj priznala - tudi pozabim kar je bilo napisano - priznam tudi če sem moderator ne poznam vsega kar smo napisali v tem letu na pamet...

No to pa je tema za off-topik...

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Thu Jan 17, 2008 11:31 am

Jenny, pa kdo te je žalil 8O,
torej vsak moj koristen popravek je za vaju žalitev :roll:, kot kažeta v teh člankih. Ne oziram se na članke nazaj, ampak koristim velikanske možnosti interneta, da preverim podatke, preden jih napišem tukaj in včasih porabim tudi ure za to. Potem mi pa nekdo lepo fino napiše v minuti ali dveh, da žalim :lol:. Raje se vprašajte, kdo koga žali, morda boste ugotovili, da vi žalite mene :idea: . Sam nisem nikdar bil užaljen, če me je kdo popravil, ampak nasprotno za vsak popravek moje napake ali zmote sem vsakemu hvaležen, ker motiti se, je človeško in nihče ni popoln. In Jenny spet nisi brala mojega posta o teh Elarjih oz. pravilno Jelarjih; kajti če bi ga, bi videla, da ne gre za nobene žalitve.

Tukaj je slika iz uradne strani: Služba Vlade RS za lokalno samoupravo in regionalno politiko, kjer lahko vidimo Jelarje in naj bo te debate že enkrat konec :idea:.

Image

P.S. Kar se tiče točnosti podatkov, ne delam z nikomer v rokavicah.

b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator

Post by b100w11 » Thu Jan 17, 2008 12:43 pm

Torej dovoli, da te popravim Bivol...

Uradno ime je VERJETNO Jelarji, neuradno pa verjetno Elerji in ne kot tudi ti v svojem postu NAPAČNO pišeš Elarji :!:

B I V O L
Euro-Master
Euro-Master

Post by B I V O L » Thu Jan 17, 2008 3:54 pm

b100w11 wrote:Torej dovoli, da te popravim Bivol...

Uradno ime je VERJETNO Jelarji, neuradno pa verjetno Elerji in ne kot tudi ti v svojem postu NAPAČNO pišeš Elarji :!:
Oprosti b100w11, meni so ti Jelarji že prišli vrh glave, da počasi več sam ne bom vedel kaj so v resnici :lol: .
Nisem imel prej časa več pisati tega:
1. Zjutraj sem klical v Ljubljano na geodetsko upravo RS, kjer mi je ena gospa rekla, da sta tista dva, ki bi mi lahko pojasnila to zadevo o Jelarjih, na dopustu (oba na dopustu 8O ) in mi je svetovala,
2. naj poskusim na geodetsko upravo Koper, kar sem tudi storil. Gospa na telefonu mi je dala telefonsko od ene druge gospe, ki dela na tem, ampak se mi morda ne bo oglasila, ker danes niso uradne ure in imela je prav, ker je telefon zvonil dolgo, pa tema :? .
3. Nazadnje sem klical še krajevno skupnost Škofije, kjer mi je dama rekla, da še ni dolgo tam zaposlena :lol:.
Imam pa vsaj telefonsko od območne GU Koper, ampak jaz več ne bom klical.

Diver78
Euro-Newbie
Euro-Newbie

Post by Diver78 » Thu Jan 17, 2008 6:47 pm

No, teli Elerji so nam pa dali vetra...od klicev in prevoženih kilometrov, do tipkanja...zaključek je tak, da so uradno JELARJI in tko nam je ostalo še eno mesto na črko E! Erzelj je torej naslednja STOP točka.

LonaPo
Euro-Master
Euro-Master

Post by LonaPo » Thu Jan 17, 2008 7:02 pm

Jaz že pripravljam taktiko kako mami prepričat da me zapelje do Erzelja :) , ko grem naslednjič v Valdoltro. zadnjič ni hotela do Elarjev (še dobro ker zdaj bi bila ob E :roll: )
morem preverit pot .. no do marca že pogruntam.
Vsi pa si lahko pridete po O na ta (štajerski) konec Slovenije ... pa gremo ob tem še na kavo v Orehovi vasi.
http://b100w11.sli.si/Lonapo/" onclick="window.open(this.href);return false;

riba-fish
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by riba-fish » Thu Jan 17, 2008 7:06 pm

Moj zaključni post o El***.

Je tak.
mednarodni zadetki: :flag-at: 14 :flag-fi: 5 :flag-it: 3 :flag-gr: 1 :flag-pt: 1 :flag-de: 4 :flag-sk: 1

riba-fish
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by riba-fish » Thu Jan 17, 2008 7:19 pm

LonaPo wrote: Vsi pa si lahko pridete po O na ta (štajerski) konec Slovenije ... pa gremo ob tem še na kavo v Orehovi vasi.
In ko sem bil še otrok, sem po radiu poslušal prenos iz ..., fotr nas je kdaj pa kdaj še kam peljal, motokros v Orehovi vasi. Tista otroška domišljija! Kako orehova vas, a so orehi, motorji, nič mi ni bilo jasno! Je bilo pa lepo v mali glavi.

dave
Euro-Newbie
Euro-Newbie

Post by dave » Thu Jan 17, 2008 11:04 pm

Danes vpisana bankovca najdena v Jesenicah. :wink:

Nova črka v moji abecedi! :P :D :P :D

b100w11
Forum Moderator
Forum Moderator

Post by b100w11 » Sat Jan 19, 2008 10:14 am

Da opozorim na spremembo pravil:

Ker je tema postala že precej dolga, bi prosil, da posodobljeno lestvico pišete v nov sestavek.
The topic is long, so it's better if you write the updates into a new post.

riba-fish
Euro-Regular
Euro-Regular

Post by riba-fish » Sat Jan 19, 2008 3:11 pm

ABCČD*FGHIJKLMNOPRSŠTUVZŽ

Ajševica
Brest, Brezovica pri Ljubljani, Besnica, Branik, Borovnica
Cerknica, Celje
Črni kal
Dobrova, Dol pri Ljubljani, Drenov Grič
E jj jebo ga E
Fernetiči, Fram
Goričane, Gabrje, Grad, Golo
Horjul
Ig, Izlake
Jevnica, Jezero pri Podpeči, Javorje
Kromberk, Kozina, Krvavec
Ljubljana, Lucija, Logatec, Lopata, Litija, Lukovica
Medvode, Maribor, Mavčiče, Moravče, Matavun
Naklo, Notranje gorice
Orle, Orehova vas
Plešivica, Povir, Pšata, Postojna, Podolnica, Podlipa
Rakek
Senožeti, Sinja gorica, Sostro, Soriška planina, Sl. Konjice, Sl. Bistrica, Smlednik, Stari vrh nad Škofjo Loko
Škofije, Šentrupert pri Preboldu, Škofja Loka, Štanjel
Trzin, Trojane
Unec
Vrhnika, Vodice, Vir, Voklo
Zagorje ob Savi,
Žalec, Železniki

Občine v Sloveniji (43/210)
Last edited by riba-fish on Fri Oct 24, 2008 12:27 pm, edited 23 times in total.

Kenk
Euro-Newbie
Euro-Newbie

Post by Kenk » Mon Jan 21, 2008 1:59 pm

Last edited by Kenk on Fri Oct 09, 2009 5:39 pm, edited 8 times in total.

rtone83
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training

Post by rtone83 » Mon Jan 21, 2008 6:47 pm

Predlagam, da vpišemo nov kraj v SVOJ LASTNI post, istočasno pa objavimo posodobitev. Moderator, po vpisu v lestvico, post o posodobitvi enostavno in brez milosti izbriše .
Zadeva bi tako postala bolj pregledna in brez odvečnih "smeti" v obliki komentarjev ( kot je ta ) ter brez odvečnega nabijanja postov.

Tudi tale post PROSIM izbrišite!!!

Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”