Dosežki

Tukaj izrazite svoje mnenje o straneh, objavite svoje želje, predloge, ideje ...

Moderator: gergapsek

User avatar
gergapsek
Forum Administrator
Forum Administrator
Posts: 1675
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:45 am
Location: Štajerska ~ Steiermark
Contact:

Re: Dosežki

Post by gergapsek »

Rafaelus wrote:To me pa res zanima od kod se je danes pojavil Timali in me potisnil ven iz deseterice ??? Bolje za njega da gre v ilegalo :D
Timali je uporabnik s Finske, ki je te dni, kot kaže, bil v Sloveniji in je svoj kraj bivanja očitno za kratek čas nastavil na Slovenijo, zato se je spremenila tudi lestvica.
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Dosežki

Post by Rafaelus »

Vsakič se naučim kaj novega, bo treba naslednjič prej kaj prebrat in se potlej razburjat :D
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Dosežki

Post by Rafaelus »

franci1, franciiiiiiiiiiii1 :D
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Re: Dosežki

Post by franci »

Rafaelus wrote:franci1, franciiiiiiiiiiii1 :D
Evo, čestitke za 40000...še malo, pa boš deveti....potem pa naprej v nove zmage.
Jaz ne morem, nimam volje po iskanju bankovcev, vpišem samo tiste, ki jih dobim pri poslu. :)
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Re: Dosežki

Post by franci »

franci wrote:
Rafaelus wrote:franci1, franciiiiiiiiiiii1 :D
Evo, čestitke za 40000...še malo, pa boš deveti....potem pa naprej v nove zmage.
Jaz ne morem, nimam volje po iskanju bankovcev, vpišem samo tiste, ki jih dobim pri poslu. :)
No, poglej...če to ni lepo...si že na 9. mestu.
Čestitke za pomik po lestvici navzgor ! :D :D
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Dosežki

Post by Rafaelus »

Hvala franciiii za čestitke samo ne vem kaj ti tako bliska iz oči in zgledaš čisto zelen. Si se mogoče polil z barvo, si pojedel kaj napačnega ali pa je posredi zavisttt :D . Ja Rafaelus je res prijazna oseba :mrgreen:. Sicer pa vidim da še kar naklepaš kakšno presenečenje al se mogoče motim ???
mitjajp
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 72
Joined: Mon Jan 19, 2009 12:13 pm

Re: Dosežki

Post by mitjajp »

Kje bi bila tvoja meja, če bi ti še mi malo sejali po SG?
Ampak prepoved velja!
Vendar so predpisi za to, da se kršijo, zato intenzivno iščemo metode da jih obidemo, rezultati bodo presenetljivi.
Vendar: iskrene čestitke za napredovanje in LP!
mitjajp :D :P
franci
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 244
Joined: Thu Jan 04, 2007 7:00 pm
Location: Šentjernej, SLO

Re: Dosežki

Post by franci »

Rafaelus wrote:Hvala franciiii za čestitke samo ne vem kaj ti tako bliska iz oči in zgledaš čisto zelen. Si se mogoče polil z barvo, si pojedel kaj napačnega ali pa je posredi zavisttt :D . Ja Rafaelus je res prijazna oseba :mrgreen:. Sicer pa vidim da še kar naklepaš kakšno presenečenje al se mogoče motim ???
Hehe, ti samo poglej, kdaj vpisujem bankovce ali pa kdaj sem na forumu :? :? ....običajno pozno zvečer....ne se bat, ni presenečenj, imam sicer nekaj paketov :note-5: , pa so v trezorju, nimam časa vpisat......spat hodim med 1h in 2h zjutraj :roll: :roll: ......ni časa za vpisovanje, samo to je problem, zato sem vesel vseh, ki pa imajo dovolj časa. Le tako naprej.
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Dosežki

Post by Rafaelus »

Top uporabniki (# bankovcev, danes) .:
1. Flag for Slovenija Petek&co 1,084

Top uporabniki (# bankovcev, ta mesec) .:
1. Flag for Slovenija Petek&co 6,976

Top uporabniki (# bankovcev, letos) .:
1. Flag for Slovenija Petek&co 49,804


Top uporabniki (# bankovcev) .:
1. Flag for Nizozemska vermeer 1,199,087


No petek in ostali povsod prvi na lestvici kje pa si na rdeče obarvani lestvici, jaz te ne najdem , bo treba gas dat :mrgreen: , no mal me je zloba fejst pa vspobuda :wink:
mitjajp
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 72
Joined: Mon Jan 19, 2009 12:13 pm

Re: Dosežki

Post by mitjajp »

Hvala za analizo. Dopolniti te moram v tem, da naša ambicija ni priti na 'prvo mesto. Naš domet je prvih deset, s tem mislim od pet navzdol. Pa ne da bi obupal, ampak vedno bolj sem utrujen, hobi pa je prešel že v dolžnost, obveznosti pa nerad sprejemam, oz. pravilneje zadeva nas je prerasla. Neprestano v svoji ekipi poslušam, naj zmanjšam količine, če hočem ostati na vrhu, pa to ne gre.
Kot že večkrat bom povdaril, da mi je pri vsej stvari najbolj všeč komunikacija med sejanjem, v banki ali pa na EBT.
Vem, da nisem na Štajerskem priljublje, pa saj ne gre zan to, ignoranca pa je nekaj časa kar bolela, ker pa nisem mazohist, sem jo potlačil in jo imam za tipično slovenstvo - "fovšija".
Lep sončen dan kot je bil danes ti želim, pa še kaj se oglasi!
mitjajp :D :P
Petek&co

Re: Dosežki

Post by Petek&co »

Zopet se bliža konec meseca, zato je čas za naše mesečno poročilo.
Bile smo kar pridni saj bomo predvidoma v mesecu februarju 2011 vpisali
35.000 bankovcev in pri tem pridelali več kot 600 zadetkov.
Na večni lestvici vpisovalcev bomo napredovali na 23 mesto , na 15. po zadetkih.
Prvič imamo zadetek z Luxemburgom.
Naši cilji so znani. Na koncu leta želimo biti med desetimi po vpisovanju, kakor tudi po zadetkih. Realno lahko pričakujemo sedmo mesto v obeh kategorijah.
Malo smo nori, ampak manjša norost je dovoljena v današnjih časih .
Vsaj za nekatere od nas, je EBT postal že kar vsakdanjik v našem življenju.
Zahvaljujemo se v prvi vrsti bančnim uslužbenkam in uslužbencem za nesebično pomoč
pri nabavi bankovcev in upamo, da jih kadrovski tsunami v NLB ne bo prizadel. Zahvaljujemo se vsem, ki nam menjajo naše petake. Vsem smo enako hvaležni od tistih, ki nam menjajo tudi po 500 bankovcev naenkrat, do tistih, ki vzamejo samo po par bankovcem.
Brez vas Petek&co ne bi mogel dihati. Hvala vam dobri ljudje, ki delate po trgovinah, črpalkah, loterijah, čistilnicah…
Slovenija je po zadetkih v svetovnem merilu na visokem 6 mestu ( višje ne moremo),
Po vpisanih bankovcih pa lahko z malo dobre volje in sreče “napademo” Španijo in jo prehitimo v letu 2012. Mi smo v naletu, pridružite se nam.
Hvala Lady in Matucu za vabilo na srečanje 19. marca v Ljubljani. Se že veselimo!
Z novicami se bomo vrnili konec marca.
Lep EBT-jevski pozdrav, veliko vpisanih bankovcev in zadetkov!
V imenu skupine Petek&co
mitjajp
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Dosežki

Post by Rafaelus »

Da se ne bo havlil samo neki ala Petek in kompanija se bom pa še jaz. Tudi moji rezultati niso slabi za leto in pol matranja. Sedaj se že kajak trese in je v strahu spet začela bolj na veliko vpisovat. Seveda je pa naslednja žrtev Rafaelusa njegova ...... najljupša ........ Lonapoooooo. Če vpišem na dan 50 kom več kot Lonapo bo padla ( nisem mislil na hrbet :oops: ) do novega leta. Pa malo statistike in lep pozdrav, kje me pa najdete pa se ve.

Zanimivi zadetki: 1,300
Vpisani bankovci: 44,040
Razmerje zadetkov: 1 : 33.88

Včlanjen: 2009-08-11

Mednarodna lestvica: 299
Državna lestvica: 9
Krajevna lestvica: 1

p.p. Sem pregledal zadnjh 50 zadetkov samo z Petkom 36. Ko ga dobim v roke bo dobil leekcijo ssaj je okužil cel Slovenj Gradec z svojimi petaki. Je ni trgovine ali banke kjer ga nisem našel. Samo v javni hiši še nisem dobil zadetka ker me not ne spustijo ( prestar in pregrd ), pač hišna pravila :D

p.p. Zakaj je pa petek dobil vabilo, jaz pa ne a je kaj več ali spet rasno razlikovanje. Ne nisem jezen še mal ne, bom pa sam sedel za drugo mizo :cry:
mitjajp
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 72
Joined: Mon Jan 19, 2009 12:13 pm

Re: Dosežki

Post by mitjajp »

No, no! V SG nisem prišel odkar je izdana tiralica. Zadnjič sem prosil, da bi jo umaknili, pa nisem dobil odgovora.
Diverzantskih namenov nimam, moram pa ugotoviti, da banke med seboj dobro sodelujejo, saj se velikokrat pojavijo isti bankovci na relaciji SG, Velenje, CE, LJ.
Prisežem, da ne po mojih navodilih! Vsaki moji stranki zabičam, naj raje vrača namesto desetaka dva petaka in da sem definitivno žalosten, če nesejo bankovce v banko, saj sem jih prinesel za sejanje in ne za pomoč pri transportu.
Ugotavljam, da sedaj žanjemo posledice minulega dela, saj imamo dnevno 30-40 zadetkov, od tega naših dnevnih vpisov največ 15.
Posebno zanimivo je, da iz mojih zapiskov sledi, da smo imeli na začetku leta 2010 do 10 zadetkov dnevno, raje pa 5, sedaj pa jih je kot že navedeno.
Dragi RAFAELUS! Z veseljem ti sporočam, da za zmenek nisem dobil osebnega vabila, prebral sem le nekaj vpisov na Forumu, pa sem zadevo odkril. Kar pa se tiče sedežnega reda bom vesel, če me boš počastil s tem, da boš sedel za mojo mizo, ali pa jaz za tvojo.
Do srečanje je še sedem dni, do mesečnega poročila pa malo več. Piše ga član ekipe, odločitev je bila, da ga izdajamo konec meseca.
LP tebi in vsem!
mitjajp v imenu Petek&co. :D :lol:
User avatar
Rafaelus
Euro-Regular
Euro-Regular
Posts: 296
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:06 am
Location: Titovo Velenje
Contact:

Re: Dosežki

Post by Rafaelus »

Kaj naj dodam čakam na čestitke :D

Zanimivi zadetki: 1,643
Vpisani bankovci: 50,000
Razmerje zadetkov: 1 : 30.43
Dnevo povprečje vseh dni vpisa 80 na dan

Včlanjen: 2009-08-11
Slovenj Gradec, Slovenija
žolca
Euro-Regular in Training
Euro-Regular in Training
Posts: 71
Joined: Thu Feb 04, 2010 11:32 am

Re: Dosežki

Post by žolca »

Bravo Rafaelus. Iskrene čestitke!
Malo dela fovšija, drugače pa je vse v redu. Predlagam, da bereš dalje.
Časa za veselje imaš samo do Novega leta . Saj bi te prehitel že prej, pa mi ne bo zneslo. V mojem Ferrariju se mi namreč noče vključiti KERS, starega UNO-ja pa je od starosti pobralo .Avtobusne in železniške zveze pa so tako, tako. Tako vpisujem samo kakih 250 bankovcev na dan. Več jih enostavno ne morem dobiti v SAŠI. Občasno še nekaj v Celju in Ljubljani.
Če greš kdaj skozi Velenje, te z veseljem povabim na kavo. Bova kako rekla, če se seveda strinjaš.
To velja tudi za ostale vpisovalke in vpisovalce. Vabljeni!
Ti pa pazi na zdravje, predvsem na roke. Vse ostale nadomestne dele dobiš v vsaki malo bolje založeni mesnici.
Pa malo več vpisuj!
Post Reply

Return to “Pogovor o straneh in sledenju evro bankovcev (Slovenščina)”