EBT Väljakutse 24.3.

Post Reply
User avatar
Luumi
Forum Moderator
Forum Moderator
Posts: 1408
Joined: Thu Dec 12, 2002 1:23 pm
Location: Karelia/Savonia, Finlandia
Contact:

EBT Väljakutse 24.3.

Post by Luumi »

Hiljuti on olnud mitmeid väljakutseid vähestes riikides iga üritavad kõige märgib ajahetkel. Nüüd mõtlesin EBT hõlmava väljakutse ja töötanud välja mõningaid parandusi considdering kriitikat endise väljakutseid.

24. märtsil alates 00h Soome aja järgi (GMT +2 h) kuni 24 tundi (25. märts 00h GMT +2 h) seal on EBT hõlmava väljakutse, mis toimub. Meeskonnad on määratud järgmiselt:
Team 1:
ülejäänud maailma
Team 2:
Austria, Soome ja Saksamaa

Mis on väljakutse?
Probleem seisneb - nagu nimigi ütleb - vähemalt kaks osapoolt - üks on "Challenger" ja teine ​​on "vaidlustatud". Arusaadavatel põhjustel, let's helistada neile Team 2 ja Team 1 võrra. Iga meeskond püüab saada rohkem punkte - mingi kriteerium - kui vastane (s) õnnestub saavutada. Pärast mõnda aega piirata (meie puhul lõpuks Soomes) punktid võrrelda ja võitja on kindlaks määratud. Kui EBT nendele väljakutsetele normaly sisaldama kriteeriumi "märgib kantud". Erinevalt hollandi-Belgia vaidlustab tabamust ei arvestata. Selle konkursi formaat me võrrelda vaid number märgib iga meeskond on kantud 24 tunni pärast (muidu keegi võiks võita Soome tabas poole tulemuseks kõlvatu konkurentsi-formaadis).
Võitja meeskond, mis haldab sisestada rohkem märkmeid nendes 24 tundi olemise küsimus.

Miks sa ei teatanud meile varem?
Nagu eespool juba mainitud on olnud mitmeid probleeme EBT ja enamik neist on saanud traditsiooniks (nt pan-soome võistlus oktoobris ja mängude vahel Hollandis ja Belgias reedel 13). Every nendele väljakutsetele kasutamiseks juhtuda suur hulk märkmeid tuleb kanda EBT viib mõtted, et mõned kasutajad võiksid salvestada oma märkmed ette kandma need lahtiselt kui väljakutse lõpuks toimub. Selle vältimiseks kriitika oleme otsustanud hoida väljakutse salajane enne mõned tunnid enne selle toimumist jaoks keegi võiks petta - pange tähele, et võite veel võimalus, et hoiatada oma panga viisil nagu "I'll be back - neljapäeval. "

Miks Austria, Soome ja Saksamaa ei suutnud ta on olnud Austraalia, Fidži ja Guatemala asemel?
EHM - üldiselt jah, aga see ei vii meid iga aus konkurents - oleks see?
Algselt oli kavas on just Soome ja Saksamaa vaidlustab ülejäänud maailmaga, aga tähele sisenemist hindu ei olnud piisav, aus konkurents. Nii et me vaja lisada kolmandatest riikidest, mis ei muudaks tasakaalu liiga palju kasuks iga meeskond. See võiks olla ka Holland ja Belgia - hästi, kuid lõpuks keelega seotud põhjustel tõi meid lisada Austria - seega ükski foorumid on jaotatud, mis on veel üks eelis organisatsioonis.

Ma tahan mängida teiste meeskond!
EHM jah see on probleem, millega me ei töötanud välja ühtegi lahendust ...

Kokkuvõte:
Date: 24 märts (GMT +2 h / Soome aja järgi)
Time: 00h - 24h (Soome aja / GMT +2 h)
Team setup:
Austria, Soome, Saksamaa vs muu maailm
Eesmärk: Sinu meeskond siseneb rohkem nootide EBT kui vastulause meeskond ...


I'm very sorry about possibly poor translation to Estonian... blame Google Translate (and please feel free to read the original English version of this announcement here. :)
Finnish forum moderator
Support team member
Finnish 16th / International 178th (Oct 2023)
Post Reply

Return to “Saidi ja Euro arutelu (Eesti)”