Upam, da ste se imeli lepo, videli veliko lepega in da je padel kakšen lep zadetek.
Poletno srečanje v Barceloni
Moderator: gergapsek
Poletno srečanje v Barceloni
Danes me je doma čakalo lepo presenečenje
. Hvala tejtej, da si se spomnil name in seveda vsem prisrčna hvala za pozdrave.
Upam, da ste se imeli lepo, videli veliko lepega in da je padel kakšen lep zadetek.
Upam, da ste se imeli lepo, videli veliko lepega in da je padel kakšen lep zadetek.
Re: Poletno srečanje v Barceloni
Je bilo zabavno. In zdaj točno vem, kaj si ogledati med naslednjim obiskom Barcelone.

